dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Międzybórz

Międzybórz,dolnośląskie

89 000 zł1 112 m² 80,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę mieszkaniową o pow. 1112 m2 usytuowana w Międzyborzu. Media bezpośrednio przy działce: sieć wodna sieć energetyczna Wymiary: 22 m szeroka x 51 m długa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

1 581 450 zł2 433 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Opiekun oferty: licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper 222 Tel: oferta wycofana ze sprzedaży. Podstawowe informacje: działka o powierzchni 2433 m2, z wydanym Pozwoleniem na budowę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Kościerzyńska

Wrocław,dolnośląskie

12 300 zł2 000 m² 6,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia bardzo ciekawy teren w centrum Wrocławia przy ul.Kościerzyńskiej 25 Teren w pełni uzbrojony energia elektryczna, woda, kanalizacja (do doprowadzenia z budynku), światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bartnica

Bartnica,dolnośląskie

187 000 zł1 560 m² 119,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam widokową działkę budowlaną w Górach Sowich Oferta sprzedaży od właściciela działki budowlanej w Malowniczym Terenie Gór Sowich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy Wielkie

Łazy Wielkie,dolnośląskie

131 900 zł1 319 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Łazy Wielkie działki przy lesie! Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy kupnie działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, szer. frontu 24m, długość 60m media : woda, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipowa

Cieszyce,dolnośląskie

250 000 zł1 500 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni ok. 1500 mkw w miejscowości Cieszyce (gmina Kobierzyce). Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krzeszów

Krzeszów,dolnośląskie

154 320 zł1 286 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek budowlanych położonych w Krzeszowie. Dogodna lokalizacja na wypady w Karkonosze, góry Sowie, sudety jak i do naszych sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kulin

Kulin,dolnośląskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedania działkę budowlaną 1000 m2 o regularnym prostokątnym kształcie, położona miejscowości Kulin. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - teren oznaczony mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ozorowicka

Strzeszów,dolnośląskie

183 000 zł1 000 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ppowierzchnia 1000 m2 w cenie 220.000 zł. Teren jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Media w drodze przed działką Działka położona jest 13 minut od Wrocławia, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielone Wzgórze

Sierpnica,dolnośląskie

4 000 000 zł40 489 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 96/15 o powierzchni 40 489 m2 leżąca w województwie dolnośląskim, gminie Głuszyca, we wsi Sierpnica tuż przy granicy Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Zaledwie 80 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiejska

Grzmiąca,dolnośląskie

420 000 zł5 400 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka siedliskowa w górach, ze starym budynkiem z XIX w. przeznaczonym do kapitalnego remontu. Działka o pow. 5400 m2 ma nieregularny kształt, większa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

280 000 zł2 115 m² 132,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja! Działka budowlana 2115 m - Mysłakowice | Blisko Karpacza i Jeleniej Góry! Obejrzyj działki z lotu ptaka! Szukasz idealnej działki w malowniczym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krótka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

475 000 zł1 700 m² 279,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Brzeziej Łące o regularnym, zbliżonym do prostokąta kształcie, położona w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych oraz szkoły podstawowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Zamek

Stary Zamek,dolnośląskie

713 460 zł6 486 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 6486m2 | Stary Zamek, gm. Sobótka | 713 460 zł Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Stary Zamek w gminie Sobótka. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

250 000 zł730 m² 342,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 730 m2 położona na kameralnym osiedlu w miejscowości gminnej Dobroszyce pow. oleśnicki. Media; pełne uzbrojenie terenu prąd, woda, gaz oraz kanalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Struga

Struga,dolnośląskie

162 000 zł1 808 m² 89,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną znajdujące się w Strudze na Osiedlu Kolonia. Współrzędne geograficzne dla osób które chcą sprawdzić dokładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł503 m² 1 282,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: tel.: Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości REZERWACJA DO 20.04.2026 Informacja podstawowe: Działka budowlana o pow. 503 m2 przy ul. Strażackiej. Działka jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana, ul. Lubańska

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 590 000 zł3 324 m² 478,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Półnco Nieruchomości Jelenia Góra prezentują Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o przeznaczeniu usługowo - przemysłowym o powierzchni 3 323 m2, położoną w Jeleniej Górze (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tęczowa

Wilczków,dolnośląskie

253 890 zł806 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działke budowlaną położoną w miejscowości Wilczków, gmina Żórawina. Działka objęte mpzp, z przeznaczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Prąd i woda w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

165 000 zł900 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw., objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego-tereny zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej. Za zgodne z planem uznaje się zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

800 000 zł12 200 m² 65,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,5 ha w miejscowości Łuczyna 30 minut od Wrocławia, 15 minut od Oleśnicy. To wyjątkowe miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brylantowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

420 000 zł1 320 m² 318,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1320 m , położona przy spokojnej ulicy Brylantowej w Dobrzykowicach. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Drzemlikowice

Drzemlikowice,dolnośląskie

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę budowlaną położona w miejscowości Drzemlikowice w gminie Oława. Powierzchnia działki 10 arów, ukształtowanie terenu płaskie. Działka położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

160 000 zł500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży świetnie zlokalizowanych działek budowlanyc h o powierzchni ok.500 m , położonych w Dzierżoniowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Błękitna

Ślęza,dolnośląskie

19 320 879 zł39 511 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę usługowo-komercyjną położoną zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To atrakcyjna lokalizacja o wysokim potencjale inwestycyjnym i rozwojowym, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Mściszów

Mściszów,dolnośląskie

90 000 zł15 100 m² 5,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę rolną nr 156 o łącznej powierzchni 1,51 ha, położoną w miejscowości Mściszów, w gminie Lubań. Grunt stanowi ziemię użytkową rolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wojska Polskiego

Twardogóra,dolnośląskie

7 200 000 zł28 806 m² 249,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twardogóra | ul. Wojska Polskiego | ok. 3,00 ha | front przy dw 439 | retail park | stacja paliw | dyskont | magazyny I produkcja I hotel Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jagodowa

Żórawina,dolnośląskie

145 500 zł485 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Żórawina w gminie Żórawina, powiat wrocławski. Zaledwie klika km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna,dolnośląskie

186 830 zł1 569 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu atrakcyjną działkę pod budowlaną - położoną miejscowości Jaszkowa Dolna. Działka budowlana pod zabudowę. W malowniczej scenerii o powierzchni 1570 m2. Działka (nr dz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wiry

Wiry,dolnośląskie

500 000 zł30 300 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w miejscowości Wiry. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pełnej zielonych terenów. Z widokiem na góry. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Drogoszowice

Drogoszowice,dolnośląskie

199 000 zł1 691 m² 117,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja! Działka budowlana w otoczeniu lasów idealna na dom lub weekendowe ucieczki! Marzysz o miejscu z dala od zgiełku miasta, gdzie poranki pachną lasem, a wieczory są ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielone Wzgórze

Sierpnica,dolnośląskie

125 460 zł1 020 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 130/50 o powierzchni 1 020 m2 leżąca w województwie dolnośląskim, gminie Głuszyca, we wsi Sierpnica tuż przy granicy Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Zaledwie 80 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Przystronie

Przystronie,dolnośląskie

275 000 zł5 604 m² 49,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy zestaw nieruchomości o łącznej powierzchni 5604 m położonych w malowniczej miejscowości Przystronie na Dolnym Śląsku. Działki budowlane (4304.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Antoniów

Antoniów,dolnośląskie

340 000 zł3 000 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje przestronną działkę rolną pod zabudowę o powierzchni 3000 m położoną w Antoniowie, w gminie Stara Kamienica. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gajcego

Marcinowice,dolnośląskie

250 000 zł1 201 m² 208,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1201 m , położona w malowniczej miejscowości Marcinowice, zaledwie kilka kroków od wzgórza Ślęży. Spokojna okolica, bliskość natury i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Gdańska

Głuszyca,dolnośląskie

160 000 zł1 519 m² 105,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przepiękna, panoramiczna działka budowlana w Głuszycy, z ważnym pozwoleniem na budowę. Działka o pow. 1519 m2 położona jest na łagodnym, południowym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

271 040 zł1 232 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisza, spokój I widok na góry - idealne miejsce pod budowę twojego domu! *oferta dostępna tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej!* Biuro nieruchomości nexthome przedstawia na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 190 000 zł5 513 m² 760,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Inwestycyjna działka w sercu Poświętnego idealna pod zabudowę jednorodzinną! Szukasz gruntu z potencjałem w rozwijającej się części Wrocławia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij