dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wysoki Kościół,dolnośląskie

480 000 zł1 182 m² 406 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana Wysoki Kościół, gm. Wisznia Mała, ul. Parkowa Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1182 m , położoną w spokojnej i rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bukietowa

Nieciszów,dolnośląskie

169 830 zł999 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Nieciszowie, powiat oleśnicki, zlokalizowane przy ul. Bukietowe. To nowo rozwijająca się część miejscowości, otoczona nowoczesną zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Golędzinów - działka o powierzchni 2300m2 wymiary ( 46 m x 50 m ) .Teren płaski, okolica przepełniona jest zielenią , lasami oraz zbiornikami wodnymi łącznie ze stawem kąpielowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Borzygniew,dolnośląskie

319 000 zł1 000 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twoja Prywatna Oaza z Widokiem na Jezioro Mietkowskie - Borzygniew. Działka, która czeka na Twój wymarzony dom! zalety Marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, ale wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Świebodzice,dolnośląskie

115 000 zł806 m² 142,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zbuduj dom tam, gdzie inni przyjeżdżają na odpoczynek! Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 806 m w Świebodzicach (dzielnica Ciernie). To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielone Wzgórze

Sierpnica,dolnośląskie

700 000 zł7 260 m² 96,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 490/11 o powierzchni 7260 m2 leżąca w województwie dolnośląskim, gminie Głuszyca, we wsi Sierpnica tuż przy granicy Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Zaledwie 80 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wąska

Wisznia Mała,dolnośląskie

399 000 zł1 202 m² 331,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowane w malowniczej miejscowości Wisznia Mała, oddalonej jedynie 8 km od Wrocławia i niespełna 6 km od granic Trzebnicy. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 000 zł9 686 m² 134,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka o powierzchni 9460m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej o powierzchni 456m2 zlokalizowana w dzielnicy Rusinowa. Działka posiada warunki zabudowy -budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kiełczyn

Kiełczyn,dolnośląskie

199 000 zł2 513 m² 79,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2513 m , położona we wsi Kiełczyn (powiat dzierżoniowski), cena: 199 000 zł (97,47 zł/m ) Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kałowice

Kałowice,dolnośląskie

155 000 zł1 071 m² 144,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kałowicach, gmina Zawonia Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,1071 ha, położoną w spokojnej miejscowości Kałowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Krzyżanowice

Krzyżanowice,dolnośląskie

1 880 000 zł5 888 m² 319,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną pod działalność usługowa -przemysłowa przy atrakcyjnej lokalizacji trasa S8 Tereny aktywności gospodarczej - zabudowa usługowo-przemysłowa powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pawłoszewo

Pawłoszewo,dolnośląskie

135 000 zł1 532 m² 88,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z mpzp w malowniczej okolicy Pawłoszewo, gm. Wołów Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1532 m , objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Krzyżowa

Krzyżowa,dolnośląskie

395 000 zł14 888 m² 26,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krzyżowa koło Świdnicy Pragnę zaproponować nieruchomość położoną w urokliwej i historycznej miejscowości Krzyżowa. Na nieruchomość składają się 3 działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mysłaków

Mysłaków,dolnośląskie

799 000 zł36 351 m² 21,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 3,6351 ha, składającą się z dwóch działek rolnych położonych w malowniczej miejscowości Mysłaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

3 500 000 zł3 680 m² 951,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3680mkw działka jest z rozpoczętą budową, z aktualnie obowiązującym pozwoleniem na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł1 012 m² 573,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1012 m2! Polanowice - część (zwyczajowo nazywana osiedlem) Wrocławia położona na północy miasta, w dzielnicy Psie Pole. Od południa graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Międzybórz

Międzybórz,dolnośląskie

117 000 zł1 466 m² 79,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową o pow. 1466 m2 usytuowana w Międzyborzu. Media bezpośrednio przy działce: sieć wodna sieć energetyczna Nieruchomość gruntowa w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerzów

Świerzów,dolnośląskie

229 000 zł2 900 m² 78,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki budowlane z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Świerzów w powiecie Trzebnickim. 3 działki na sprzedaż: 2900m2 1500m2 1300m2 - sprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

 

 

Wilkszyn,dolnośląskie

5 999 000 zł30 815 m² 194,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zachodnie okolice Wrocławia - grunt inwestycyjny Polecam do sprzedaży grunt inwestycyjny - 10 działek z drogą wewnętrzną. Działki o powierzchni około 3000m2 każda , dojazd oświetloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Koniecpolskiego

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł11 396 m² 35,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Grunt na sprzedaż Lokalizacja: działka znajduje we Wrocławiu, przy Alei Prezydenta Kaczorowskiego w dzielnicy Jerzmanowo. Lokalizacja ta oferuje spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł1 300 m² 430,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż wrocław świniary Tylko u nas. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1300m2 z przeznaczeniem (zgodnie ze Studium Uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gajowa

Gniewomirowice,dolnośląskie

170 000 zł1 127 m² 150,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki w miejscowości Gniewomirowice w powiecie legnickim Cena od: 170 000 pln netto Działki są objęta mpzp oznaczenie 14mnj oraz 15mnj - tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielone Wzgórze

Sierpnica,dolnośląskie

1 500 000 zł25 036 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka nr 130/63 o powierzchni 25 036 m2 leżąca w województwie dolnośląskim, gminie Głuszyca, we wsi Sierpnica tuż przy granicy Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Zaledwie 80 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Malinowa

Kłodzko,dolnośląskie

405 000 zł1 500 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kłodzku na prestiżowym osiedlu Owcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Błękitna

Ślęza,dolnośląskie

1 520 301 zł3 109 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka inwestycyjna o powierzchni 3 109 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Bielan Wrocławskich, z malowniczym widokiem na Ślężę. To atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł2 543 m² 156,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki zabudowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Rymarska

Staniszów,dolnośląskie

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w miejscowości Staniszów w bliskiej odległości od Karpacza i Jeleniej Góry. Malowniczo położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kolonia

Struga,dolnośląskie

132 600 zł1 105 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną znajdujące się w Strudze na Osiedlu Kolonia. Współrzędne geograficzne dla osób które chcą sprawdzić dokładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Zielone Wzgórze

Sierpnica,dolnośląskie

500 000 zł12 700 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna nr 129/3 o powierzchni 12 700 m2 leżąca w województwie dolnośląskim, gminie Głuszyca, we wsi Sierpnica. Grunt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Karpniki

Karpniki,dolnośląskie

189 567 zł1 003 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu nietuzinkowe działki, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilków

Wilków,dolnośląskie

285 000 zł1 128 m² 252,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę o powierzchni 1128 mkw. w miejscowości Wilków, gmina Świdnica. Oferowana działka budowlaną objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Wojtkowice,dolnośląskie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1500 m cisza, spokój i świetna lokalizacja blisko Kątów Wrocławskich Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Klonowa

Prusice,dolnośląskie

187 000 zł1 036 m² 180,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 219/29 o powierzchni 1036 m , położona w miejscowości Prusice (powiat trzebnicki) z wydanym, pozwoleniem na budowę domu dwurodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Zbytowa,dolnośląskie

139 000 zł2 800 m² 49,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna