dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 441 ogłoszeń

510 000 zł6 016 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 16016m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 10p i 13p/ur 1) przeznaczenie podstawowe terenu: obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Get-House prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Witkówek, z doskonałym dojazdem do kluczowych punktów regionu: 21.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 172 m² 161,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Działki budowlane w Pieńsku! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1172 m2, położona w Pieńsku przy ul. Łużyckiej. Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż piękną, kształtną działkę w okolicach Strzegomia. - powierzchnia 2000m2 - działka budowlana o regularnym kształcie - ogrodzona - prąd przy działce - woda przy.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł833 m² 996,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych położonych w zielonej i spokojnej części Wrocławia pośród zabudowy jednorodzinnej na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka tuż przy lesie. Wyjątkowe miejsce! Działka budowlana o pow. 3858 m.kw., o regularnym kształcie, narożna, płaska, zadrzewiona. Działka w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 129 m² 199,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1129 m2 położona w miejscowości Polakowice gmina Żórawina, powiat wrocławski. Media w drodze przy działce: prąd, woda. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy lesie w uzdrowisku Polanica Zdrój (możliwa zabudowa, media miejskie, spokojna zielona okolica, w okolicy domów jednorodzinnych, tuż przy lesie) Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

107 300 zł1 073 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Pieszkowie - przy lesie Na sprzedaż atrakcyjne działki położona w spokojnej, zielonej okolicy w Pieszkowie, bezpośrednio przy lesie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 093 m² 52,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacaja! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,02093 ha położona w miejscowości Ciepłowody, w powiecie ząbkowickim. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

99 630 zł810 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana mn/5 | 810-2143 m | 25 min do Wrocławia | faktura vat - bez pcc, 123 zł / m (brutto z fakturą vat) Lokalizacja w mapach Google:.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 379 m² 282,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1379 m2 położona w Magnicach , gmina Kobierzyce, powiat wrocławski. Działka z dostępem bezpośrednim do drogi gminnej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Spokojna lokalizacja z potencjałem Nowa Wieś, gmina Międzylesie, powiat kłodzki Nowa Wieś to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł18 900 m² 74,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo! Biuro Nieruchomości park home, oferuje na sprzedaż działkę komercyjną, o powierzchni 1,89 ha w miejscowości Serby koło Głogowa, przy ul. Głównej. Doskonałe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Grodźcu Małym o powierzchni 2109 m (wymiary: długość około 78 m i szerokość około 28 m). Usytuowana bezpośrednio przy drodze o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 561 m² 76,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Łomnica, gmina Głuszyca, powiat wałbrzyski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu, na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1477 m , zlokalizowaną w miejscowości Pustków Wilczkowski, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

152 175 zł1 031 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 000 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Raszowa k. Lubina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 10,35 ar (1035 m ), zlokalizowanej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł8 840 m² 158,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 500 m² 132,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Świeradowie-Zdroju | 1500 m | 209 000 zł Biuro nieruchomości myhome prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł11 480 m² 452,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Głogów, grunt inwestycyjny, powierzchnia 11 480 m2, sprzedam, 5 200 000 zł netto. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej będącej w użytkowaniu wieczystym,.

Szczegóły ogłoszenia

5 840 000 zł14 671 m² 398,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki z koncepcją - w samym centrum Wałbrzycha Na sprzedaż trzy sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Limanowskiego 10 - na terenie dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

128 880 zł1 611 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w Sątoku (gmina Bierutów). Powierzchnia działki liczy 1611 m2 o wymiarach 45 m x 34 m. Ponadto jest możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 678 m² 95,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam: tylko U nas! Do sprzedania działka budowlana o pow. 1678 mkw. działka usytuowana jest w miejscowości Cielętniki ok. 3 km od Zawoni, ok. 14 km od Trzebnicy i ok. 24 km od.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 088 m² 229,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w miejscowości Gajków, gmina Czernica. Działka o pow 1088 mkw. Media: kanalizacja na działce, 60 m od działki - woda, prąd, światłowód,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł993,22 m² 503,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferuj działkę położoną w samym centrum Szczawnie Zdroju. Działka idealna pod inwestycję, istnieje możliwość wybudowania budynku wielorodzinnego lub hotelu. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 376 m² 315,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka z potencjałem pod dom jednorodzinny i agroturystykę Kątna, gmina Długołęka | 2376 m | teren zabudowy mieszkaniowej mn Jeśli szukasz miejsca, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ nieruchomości Oddział Bolesławiec ma przyjemność zaoferować działkę budowlaną położoną w urokliwym Wojcieszynie, gmina Pielgrzymka, powiat złotoryjski, województwo dolnośląskie.

Szczegóły ogłoszenia

283 693 zł1 187 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentują Państwu kapitalne działki w Sosnówce z widokiem na Kaplicę Świętej Anny. Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł946 m² 135,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy trasie Podgórzyn-Sosnówka! Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 946 m2. Działka posiada wydane aktualne wz - Maksymalna wysokość zabudowy do 9m -.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 449 m² 110,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowania działka położona w miejscowości Gniewomierz z dobrym dojazdem do Legnicy oraz strefy ekonomicznej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 1 449 m Kształt terenu:.

Szczegóły ogłoszenia

232 160 zł2 902 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa, bardzo blisko Wrocławia (ok .2 km od południowej granicy miasta, 9, 2 km do Dworca Głównego), położona w okolicy nowych domów wolno stojących. Zatwierdzony Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 843 m2 położona w bardzo atrakcyjnym miejscu w miejscowości Przemiłów Gmina Sobótka. Nieruchomość zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 941 m² 139,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Wierzbnej o powierzchni 1941m2. Działka położona na płaskim terenie, z drogą dojazdową utwardzoną, nieasfaltową. Bardzo dobrze nasłoneczniona. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł6 500 m² 70,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sobin, działka usługowa, 0,6506 ha, 460 000zł, sprzedam. Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 65 ar, położona w Sobinie, gmina Polkowice. Zlokalizowana jest w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 202 m² 288,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 151 000 m kudowa zdrój lasy, góry, cisza I widoki! Możliwość kupienia pojedynczych działek. Marzysz o własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 097 m² 54,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1097 m położona w malowniczej miejscowości Pęcław, w powiecie głogowskim. To idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł1 029 m² 471,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż: wyjątkowa działka w sercu Karpacza Twoje miejsce w górach, marzysz o własnym kawałku nieba w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski?.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 700 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Lubachowie. Działka budowlana o powierzchni ponad 27 arów. Dookoła piękne tereny rekreacyjne, widok na góry, lasy, blisko do Zagórza Śląskiego. Media:.