dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 439 ogłoszeń

490 000 zł874 m² 560,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

##### kontakt agata mrożek   #### działka budowlana razem Z udziałem W drodze, położona W pięknym I spokojnym miejscu przy terenach zielonych, lokalizacja fabryczna/ul.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 080 m² 287,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Bogdaszowicach. Objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 050 m² 75,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta pod dom w górach. Duża działka o pow. około 1050mkw , przeznaczona w mpzp pod zabudowę, obok dwie działki o pow 1050 i 1309mkw, również do sprzedazy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł8 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka w otulinie Parku Krajobrazowego - 5 km od Karpacz a Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w otulinie Karkonoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 083 m² 101,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grębocice | działka budowlana nr 197/4 | 1083 m podstawowe informacje: powierzchnia działki: 1083 m Lokalizacja: grębocice, gm. Głogów Kształt: zbliżony do kwadratu (ok. 36,4 m x 35,8.

Szczegóły ogłoszenia

310 220 zł2 187 m² 141,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: modliszów; atrakcyjne położenie w malowniczej wsi, z dogodnym i szybkim dojazdem do Świdnicy (10km) oraz Wałbrzycha (10km). Wspaniałe widoki na pasmo Gór Wałbrzyskich.

Szczegóły ogłoszenia

884 400 zł5 896 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Głogów,Krzepów, działka budowlana 59 arów, sprzedam, 884 400 zł. Działka o kształcie prostokąta, położona 2 km od Głogowa.Położona przy drodze wylotowej z Głogowa. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 372 zł3 628 m² 443,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania narożna działka przemysłowa położona w Mirkowie o powierzchni 3628 m kw. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona w nim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ząbkowice Śląskie: wyjątkowe działki przy trasie S8 Budowlane i Rekreacyjne Na sprzedaż atrakcyjne grunty zlokalizowane na granicy Ząbkowic Śląskich przy "wylocie" na Jaworek. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

6 098 750 zł7 175 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna klecina, wrocław Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna nr 7/1, położona w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia - Klecina, w obszarze objętym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

N a sprzedaż działka budowlana w Zebrzydowie obok Marcinowic. Lokalizacja: miejscowość Zebrzydów, gmina Marcinowice. Ok. 10 km od Świdnicy, ok. 45 km od Wrocławia. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł28 781 m² 107,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu działkę inwestycyjną Przeznaczenie podstawowe- usługi Powierzchnia 28 781 m 2 w doskonałej lokalizacji przy głównej trasie Jelenia Góra - Szklarska Poręba- dk-5 Uwaga.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2, która została już formalnie wydzielona z dziaki 4000 m2 - ok. 12 km od Trzebnicy - ok. 15 km od trasy S5 - ok. 18 km od trasy A8 - ok. 35 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1362 m , położona w malowniczej i spokojnej części Jagniątkowa dzielnicy Jeleniej Góry, u podnóża Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

151 900 zł1 900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Bojanicach! Działka prostokątna, teren płaski. Media: prąd przy działce, woda w drodze. Dojazd do działki drogą gminną. Działka położona w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pakiet inwestycyjny 11 działek I Miłogostowice | Gmina Kunice | 1,0193 ha | Przy lesie | 799 000 zł Na sprzedaż kompleks 11 działek o łącznej powierzchni 1,0193 ha, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 535 m² 126,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne zlokalizowana działka budowlana położona w bliskiej odległości od Polanicy Zdrój w spokojnej miejscowości Wolany. Działka o powierzchni 25,35 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedania działkę o powierzchni 3000 m kw. Dostępne media: woda i prąd. Przeznaczenie: - w planach ogólnych gminy teren opisany jako strefa gospodarcza i oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł6 547 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość położoną w gminie Kobierzyce łączna powierzchnia 6547 m2 Składa się z dwóch działek każda działka ma uzyskane 1 pozwolenie na budowę budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 464 000 zł4 880 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni ok. 4880 mkw, usytuowanej w Wiszni Małej. Dla terenu opracowano projekt zabudowy pod 18 jednostek domów o pow. 110 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł20 500 m² 219,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o dużym potencjale inwestycyjnym - działka budowlana nr 277/21 o powierzchni 2,05.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działkt budowlane o powierzchni od 10 a do 12 a, zlokalizowana w Chobieni (gm. Rudna). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Rudna, teren oznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł2 412 m² 176,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną lub kameralną inwestycję turystyczną w Zachełmiu - Tylko u Nas! Oferta Na Wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł27 000 m² 24,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną, dużą działkę w miejscowości Suszyna gm. Radków, k. Polanicy-Zdroju. Działka idealna dla osób szukających miejsca pod usługi turystyki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

254 520 zł2 121 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona we Wierzbnej. Bardzo dogodna komunikacja ze Świdnicą i Żarowem. Działka nieogrodzone. Działka o powierzchni od 21,21 arów! Dojazd do miasta zajmuje kilka minut. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 700 zł12 300 m² 148,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spójrz na Karkonosze z własnego okna. Marzysz o miejscu, gdzie codzienność zwalnia, a cisza i natura otaczają Cię z każdej strony? Ta działka to idealny kompromis między.

Szczegóły ogłoszenia

72 900 zł1 215 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1215 m2 położoną w Skorzynicach, gmina Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działek w Czernikowicach, gmina Chojnów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch wyjątkowych działek, każda o powierzchni około 1500 m , położonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł8 700 m² 229,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową - 8 700 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8 700 m , przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 300 m² 176,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biura! Gorąco polecam działkę położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości Bystrzyca zlokalizowanej blisko lasów a oddalonej o 8km od Oławy i zaledwie 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

5 224 000 zł2 612 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Wrocław Złotniki | okolice ul. Kosmonautów | 2612 m Na sprzedaż grunt o powierzchni 2612 m , położony w zachodniej części Wrocławia Złotniki, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z wz położona w urokliwej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Mrozów, gmina Miękinia, powiat średzki, woj. dolnośląskie, zaledwie 5 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

137 800 zł1 378 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1163 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około 40metrów.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł881 m² 124,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki pod zabudowę mieszkaniową o pow. ok. 9 arów, szybki dojazd do centrum. Syców, szosa Kępińska. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą, rady.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 324 m² 225,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka w Sulistrowicach. Teren objety mpzp w którym działka jako tereny utl/ut cdomy letniskowe do 2 kodygnacji, dachy spadziste ,symetryczne , kryte dachówką lub materiałem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie położona działka nr 81/2 3 km od wyciągów na Czarnej Górze! Działka o powierzchni 2100 m2. Uwaga jest możliwość zakupu działki powyżej! Działka w mpzp ma oznaczenie 6mn/ut:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z mpzp, znajdująca się w miejscowości Wojnowice w Gminie Czernica, powiat wrocławski o pow. 1153 m2. Cena to tylko 155 zł/m2 Działka pod Wrocławiem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1134 m2, zlokalizowaną na zaciszu w miejscowości Stara Góra (56-200). Działki objęta Miejscowym Planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Krzeptów k. Smolca, ul. Główna (okolice ul. Dębowej) Numer działki: 63/9 Powierzchnia: ok. 1 500 m (niecałe 15 arów) Przeznaczenie: mpzp - zabudowa mieszkaniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł4 998 m² 199,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt przemysłowy z pnb i gotowym projektem, o powierzchni 4998m2 położony w Parku Przemysłowym Błonie - Źródła, przy asfaltowej ulicy Akacjowej, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł6 016 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 16016m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 10p i 13p/ur 1) przeznaczenie podstawowe terenu: obiekty.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij