dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 444 ogłoszenia

294 000 zł1 821 m² 161,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 18,21 a, zlokalizowana w Oborze. Grunt o regularnym kształcie, zlokalizowany wśród nowo powstałych zabudowań jednorodzinnych. W mpzp grunt oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkowe (bez cienia przesady) działki położone na obrzeżach Parku Narodowego Gór Stołowych. Każda z działek z jednej strony graniczy z lokalną drogą asfaltową, a z.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! trzy działki budowlane przy samej granicy polsko - niemieckiej! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje Państwu działki budowlane w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 133 600 zł2 834 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3 działki. Inwestycja! 2 834 m , Wilkszyn, centrum, uzbrojenie, blisko lasu Przedmiotem sprzedaży 2 działki razem. Numery ewidencyjne: 255/8 i 255/9 mpzp: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy Grunt Budowlany W Otoczeniu Lasów Atrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 2235 m , obejmujący działki ewidencyjne 233/6 oraz 233/7, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Myślinowie w Gminie Męcinka, powiat jaworski. Działka o pow. 1770 m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 678 m² 131,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana, regularnego kształtu o powierzchni 1678 m2. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1000 m - Mietków pod Wrocławiem, blisko jeziora i terenów rekreacyjnych Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

130 848 zł1 392 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1392 m2 położoną w Żeliszowie k/bolesławca. Działka o kształcie prostokąta położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł1 350 m² 209,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, do sprzedaży przeznaczone są dwie działki budowlane w miejscowości Gniechowice, gmina Kąty Wrocławskie. Miejscowość położona jest zaledwie 15 km od granic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł10 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1ha, usytuowana w gminie Kobierzyce, w miejscowości Tyniec Mały. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego 1).

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 071 m² 72,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Parchowie. (gmina Chocianów, powiat polkowicki). Odległość do Chocianowa to 8 km, do Polkowic 9 km, do Lubina 26 km a do Głogowa 29 km.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł23,09 m² 22 780,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia atrakcyjnej nieruchomości gruntowej, położonej w malowniczym Jeleniowie, gmina Lewin.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowiec Inwestycyjny | Duży grunt budowlany z mpzp pod zabudowę jednorodzinną | roi 25-30% | Zysk   pln | Zakup od 400 000 pln Oferujemy gotowe projekty inwestycyjne polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dlaczego to idealny wybór dla inwestora?to nie jest kolejna "cicha działka na uboczu". To teren dla kogoś, kto chce być w centrum wydarzeń i logistycznego kręgosłupa miasta. Bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki pod lasem. Szklary Górne - ul. Lipowa Idealna lokalizacja dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Do wyboru cztery działki : nr 1 o pow. 18,71 ar - 140 tys. zł nr 2 o pow. 12,17.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 200 m² 224,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: aleksandra Grabowska Biuro Nieruchomości grabowscy tel.   Na sprzedaż oferuje Państwu nieruchomość gruntową w miejscowości Księginice pod Trzebnicą przy ul. Sportowej I.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł50 092 m² 49,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Oferujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną działka o powierzchni 5 ha, położona w granicach administracyjnych miasta Lubin sercu.

Szczegóły ogłoszenia

80 700 zł1 345 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 13,45 ara - Niemstów przy lesie i potoku Nieruchomość położona w środkowej części miejscowości przy drodze powiatowej. Działka idealna dla osoby, która chciałaby.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł13 179 m² 20,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! działka rolna na sprzedaż W miejscowości trójca! powierzchnia 13179 M2! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę rolną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu / Nadolice Małe / mpzp nadolice Małe- na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł1 000 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowo wydzielone 3 działki budowlane o powierzchni 1000 m2 każda, zlokalizowane w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, czekają na nowych właścicieli. Jeśli szukasz spokojnego i cichego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje wymarzone miejsce na ziemi! Informacje ogólne - Powierzchnia: 4113 m - Lokalizacja: urokliwa wieś Krzeszów, gmina Kamienna Góra Dlaczego warto zainwestować? Oferowana działka to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kameralna działka w okolicy Karpacza Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w otulinie Karkonoskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu Karpacza.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł2 103 m² 139,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja na inwestycję - spokojna okolica, bliskość infrastruktury i atrakcji turystycznych! Nowa atrakcyjna cena - tylko 140 zł/m2 na wybraną działkę! Na sprzedaż urokliwa działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2820m2 z pozwoleniem na budowę na piękny, nowoczesny i luksusowy dom. Położona trochę na uboczu Żernik Wrocławskich ale w zacisznym otoczeniu i z widokiem na.

 

 

 

 

 

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży piękną działkę budowlaną o powierzchni 1107m2 w okolicy Gorzeszowa. Działka o kształcie zbliżonym do kwadratu usytuowana jest w zacisznym, urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w dynamicznie rozwijających się Poniatowicach, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu, zaledwie 33 km od granic Wrocławia dlaczego nasza działka to doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

2 373 000 zł23 730 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren usługowy - Jelenia Góra - Maciejowa. Działka inwestycyjna o powierzchni 23 730 m , położona w atrakcyjnej części Jeleniej Góry - dzielnicy Maciejowa. Teren objęty jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę w Łomnicy koło Karpacza! Zapraszam do odkrycia pięknej działki z przepięknym widokiem na Karkonosze. Działka o powierzchni 1200 m usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł20 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. ok 2 ha z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z zapisami planu działka przeznaczona pod zabudowę przemysłową lub usługową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona przy utwardzonej drodze. Działka objęta miejscowym planem - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - idealna pod dom jednorodzinny- wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 486 m² 200,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntowa o powierzchni 2486 m zabudowana domem wolnostojącym o powierzchni 186 m2 z połowy XIX.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł6 841 m² 19,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlano-rolną o powierzchni 6841 m2 w miejscowości Wykroty, gmina Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę rolną o powierzchni 3,3 ha, znajdującą się w miejscowości Podzamek w Górach Bardzkich. Wieś usytuowana jest na wysokości ok.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 006 m² 49,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja, działka Z pięknym widokiem na góry izerskie. Działka na sprzedaż w miejscowości Karłowiec, gmina Mirsk, powiat lwówecki, województwo dolnośląskie. Przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1662 m gumina / niemcza zamiana / raty możliwa zamiana oraz płatność W ratach Bez udziału banku i bez badania zdolności kredytowej Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W centrum Bogatyni przy ulicy głównej w mieście do sprzedaży działka pow 1330 m2 zabudowana budynkiem do rozbiórki Kto ma pomysł jak taką lokalizacje wykorzystać. Atrakcyjne miejsce oraz cena.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Mysłakowicach! Położona przy drodze z dostępem do mediów, idealna pod zabudowę jednorodzinną. Świetna lokalizacja z dobrym dojazdem do Karpacza.