dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 444 ogłoszenia

499 000 zł1 250 m² 399,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ciekawie położona działka w Kiełczowie 1246m2 , , ksztalt regularny prostokąt. Media /woda prąd, gaz, telefon / w drodze. Doskonały dojazd - droga asfaltowa. Jest aktualny mpzp w którym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 074 m² 97,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 3074 m2, położona w Mościsku przy ulicy Pocztowej. Działka o regularnym kształcie, płaska, słoneczna z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka działka na sprzedaż! Okazja dla inwestorów! Krępice/ Mrozów Na sprzedaż świetnie położona działka o powierzchni 5429 m2 wraz z udziałem w drodze. Działkę można.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Borów, obręb Opatowice. Działka o powierzchni 1102 m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Do wyboru działki 17/1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

M&b Fechner przedstawia Państwu na sprzedaż działkę rolną z możliwością zabudowy po uzyskaniu warunków zabudowy. Działka o powierzchni 1721m2 położona w Miejscowości Rębiszów.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 506 m² 149,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

= oferta na wyłączność - działka budowlana W siedlęcinie = Biuro Nieruchomości Aplauz ma przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczym siedlęcinie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową i usługi pow. 3400 m2 Działka położona jest w malowniczym, górskim terenie, charakteryzującym się wyjątkowymi walorami krajobrazowymi oraz spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

338 280 zł2 819 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży proponujemy 6 wyodrębnianych obecnie działek z warunkami zabudowy znajdujących się w najstarszej wsi Kotliny Kłodzkiej - Rogówek. Działki o powierzchni: - 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Twoje wymarzone miejsce w górach - Działki budowlane w Świeradowie Zdroju z widokiem na Góry Izerskie! Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł669 m² 372,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MS Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 663 m , idealna dla osób szukających miejsca do wypoczynku, inwestorów lub rodzin planujących własny dom letniskowy. Lokalizacja: - tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 050 m² 176,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas, na wyłączność działka budowlana w okolicy Pałacu Krzyżowa Lokalizacja : miejscowość Krzyżowa. Działka znajduje się w spokojnej okolicy. Bardzo dobre połączenie ze.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 279 m² 171,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, o nr 322/15 i powierzchni 1.279 m , położoną w miejscowości Jeleniów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 339 200 zł5 848 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świetna lokalizacja! idealne miejsce pod inwestycje! możliwość dojazdu powyżej 3,5 tony! Polecam działki położone w Długołęce w doskonałej lokalizacji pod inwestycje! Zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 353 560 zł67 678 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna numer 68/8, położona tuż pod samymi Trzęsowicami. Złotów, gmina Zawonia, powiat trzebnicki. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

607 040 zł1 897 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Gajkowie, gmina Czernica! Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 600 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną w miejscowości Udanin, obręb Piekary. Działka o powierzchni 36ar objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

210 200 zł1 051 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1051 m2 położoną w miejscowości bolesławice/dobra k/bolesławca. Szczegóły oferty: - nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 928 m² 71,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dla siebie i swojej rodziny działki pod budowę domu? Mam dla Ciebie działkę o powierzchni 1928 m położonej w zielonej i spokojnej części Podgórza w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu atrakcyjną działkę rolna o dużej powierzchni, położoną w Oleśnicy (rejon Rataje / Oleśnica Zachód), w bezpośrednim sąsiedztwie kluczowych tras komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł21 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjny teren rolny położony w miejscowości Grzymalin, w gminie Miłkowice, powiat legnicki. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2,11 ha stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

5 119 000 zł13 864 m² 369,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - wyjątkowa działka z widokiem na Karkonosze! Marzysz o własnym domu w otoczeniu górskich krajobrazów? A może szukasz gruntu inwestycyjnego z dużym potencjałem?.

Szczegóły ogłoszenia

8 984 640 zł18 336 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży udziału w atrakcyjnie zlokalizowanym gruncie inwestycyjnym we Wrocławiu, przy ulicy Awicenny, w specjalnej strefie aktywności gospodarczej. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Apes Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną w miejscowości Bielanka, 8 km od Lwówka Śląskiego (woj, dolnośląskie, powiat lwówecki, gmina Lwówek.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 002 m² 183,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki usługowo-przemysłowe położone w miejscowości Szewce, w gminie Wisznia Mała, bezpośrednio przy granicy Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł13 575 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka o pow. 13 575 mkw położona w bliskim sąsiedztwie Kłodzka w otoczeniu lasów w Jaszkówce. Działka ma kształt wielokąta o wymiarach ok.123 m x 110.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę w zacisznym urokliwym miejscu z dala od sąsiedztwa przy pięknym lesie z panorama na Góry Sowie. Działa objęta mpzp zapis następującej treści : r/ut.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

GP Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Borowa. W ofercie znajduje się 5 nieruchomości o powierzchni od 900 m2 do 1036 m2. Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 598 m² 175,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 16 arów - Obora k. Lubina Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w spokojnej i cichej części miejscowości Obora, tuż obok Lubina. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 200 m² 90,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Mikołaj Krzyżosiak tel.   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o numerze 1258/11 o powierzchni 0,1200 ha usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 105 m² 143,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem i mediami - Konradówka gm. Chojnów Na sprzedaż w pełni przygotowana do startu prac działka budowlana nr 306/16 w miejscowości Konradówka (gm. Chojnów).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży działkę rolną w miejscowości Kaczorów. Działka o powierzchni 15.000m2 (1,5ha) (częściowo działka to grunty rolne a częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.748 m , położona w doskonałej lokalizacji: Bielany Wrocławskie, gmina Kobierzyce, tuż pod Wrocławiem. To atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 832 m² 88,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bądzów, gmina Jerzmanowa, działka budowlana 28,32 ar, sprzedaż, 250 000 zł. Na sprzedaż działka położona w sąsiedztwie nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną w Zagórzu Śląskim Działka ujęta w mpzp jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz mieszkaniowo-rekreacyjna. Działka posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

114 760 zł1 208 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki położone w Tuszynie. Oddalone od głównej drogi, w bezpośrednim sąsiedztwie pól uprawnych, a więc dla osób szukających zacisza i prywatności. Powierzchnie tych działek:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 1400 m2 w bardzo spokojnej miejscowości Jegłowa w gminie Przeworno. Działki są przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

130 096 zł1 384 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1384 m2 położoną w Żeliszowie koło Bolesławca. Nieruchomość o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2700 m z przygotowaną inwestycją | Mirosławice, ul. Kamienna | okolice Sobótki Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2700 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł851 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działki budowlane 851M2, i 882M2 nowy julianów , obręb dziećmorowice, powiat wałbrzyski, gmina walim, rewelacyjna lokalizcja , tereny zielone liczne szlaki.

Szczegóły ogłoszenia

155 100 zł1 167 m² 132,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w okolicach Żarowa. Działka o powierzchni ok. 11,7 ara oddalona od drogi głównej, położona w malowniczym i spokojnym miejscu. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł1 419 m² 149,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 798/37 w pięknej i spokojnej okolicy o areale 0,1419 ha Gmina Zawonia miejscowość Czeszów powiat Trzebnicki woj,dolnośląskie Działka zadrzewiona drzewami sosnowymi.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij