dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 436 ogłoszeń

299 000 zł7 500 m² 39,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka inwestycyjna na Pogórzu Izerskim! 7500 m2 w całości objęte decyzją o warunkach zabudowy na 4 domy jednorodzinne! Teren płaski. Dojazd drogą asfaltową. Możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! okazja! niższa cena Grunt budowlany z projektem budowlanym na 54 apartamenty! W cenie druga działka zlokalizowana w sąsiedztwie! Luksusowa lokalizacja w pobliżu Karpacza!.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł570 m² 243,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka o powierzchni 570 m2 Działka o powierzchni 530 m2 z gotowym fundamentem i projektem domu , w bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości Kępy. Cena: 139 000.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 174 m² 106,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż oferuję Państwu cztery działki budowlane położone w Wałbrzychu (dzielnica glinik). Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Stanowicach przy ulicy Liliowej. Na sprzedaż działka: 293/11 o powierzchni 1025 m2, boki działki to ok: 34x30m Działka o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł800 m² 273,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze okazja polecamy - Sprzedaż bez prowizji biura Śliczna działka budowlana o powierzchni 8 a, położona w Ulesiu jest to zaledwie 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Tylko w Naszym Biurze! Prezentuję Państwu 8 atrakcyjnych działek budowlanych - usługowo przemysłowych 34 sp, o pow. od 2343 m2 do 3096 m2 z wz. Istnieje też możliwość sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

121 496 zł3 000 m² 40,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż w Borkowicach! Teren o powierzchni 2,5 ha podzielony na działki od 30 do 39 arów. To idealna okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 044 m² 183,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy, w miejscowości Raków. Dojazd do Oleśnicy w 15 min. Dojazd do Wrocławia 30 min. Informacje podstawowe: działka rolna, klasa gruntu VI.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową - działkę o przeznaczeniu przemysłowym o powierzchni 14 508 m2 (1,45 ha), położoną w śródmiejskiej części Wałbrzycha (obręb Stary.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł8 451 m² 29,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Lubinie o pow. 84 ary przy ul. Spacerowej Położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej w malowniczym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz dawnego zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* *cena do negocjacji* Podstawowe informacje: działka budowlana w Kudowie-Zdrój, pow. 2484 m2, media.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 667 m² 103,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa. Nowe Jaroszowice. Tylko 5 min od miasta Bolesławiec! Bardzo spokojna lokalizacja! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 177/9 o powierzchni 2667.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuje do sprzedaży działkę budowlana , z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinna , niewątpliwą zaleta jest jej skomunikowanie zarówno z centrum Jedliny-Zdrój jak i Wałbrzycha ,.

Szczegóły ogłoszenia

78 990 zł1 500 m² 52,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 położonej w miejscowości Skorzynice, gmina Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Okolice Legnicy, goślinów Działka budowlana o pow. 9,82a, w kształcie trójkąta z częściowym ogrodzeniem, położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę do zabudowy mieszkaniowej i usługowej położoną w Świętoszowie. Szczegóły oferty: - działka o powierzchni 1358.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana 1270 m (wydane Warunki Zabudowy) Rościsławice Lokalizacja: rościsławice, gm. Oborniki Śląskie (dojazd do Obornik Śląskich / blisko Wrocławia).Numer Działki: 10/4Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 185 m² 590,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działka deweloperska Z pozwoleniem na budowę Kębłowice k. Wrocławia Lokalizacja - Kębłowice, gm. Kąty Wrocławskie tylko 7 km od Wrocławia (okolice Factory / ul. Gagarina) -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

'Nieruchomości Apartament' Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Dwie działki o łącznej powierzchni 24a w spokojnej okolicy - woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

ul. Wichrowe Wzgórza, miszkowice (58-422) Pięknie położona działka na wzgórzu, u podnóża Karkonoszy, w miejscowości Miszkowice k/lubawki przy Zalewie Bukówka. Działka 810/50.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Na sprzedaż ciekawie położona działka budowlana z dala od zgiełku, z widokami na pogórza i panoramę miasta, a jednocześnie 1 km od samego centrum Kamiennej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na granicy Cieplic z Sobieszowem. Wjazd bezpośrednio z asfaltu. Wszystkie media w granicach działki. Doskonała lokalizacja na każdą działalność. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 352,20 m² 77,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Foxhouse oferuje do sprzedaży - działkę budowlaną w miejscowości Osła. Działka nr 70, o powierzchni 1352,2 m , położona w powiecie bolesławieckim, w gminie Gromadka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki budowlane o powierzchni 900 m2, zlokalizowane w miejscowości Brzeźnik, zaledwie 6 km od Bolesławca Położone w spokojnej okolicy, w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł6 871 m² 87,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem! Budynek wolnostojący, 3 kondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 571m2, posadowiony na działce o powierzchni 6871m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł3 307 m² 1 511,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna - przy pętli autobusowej, w pobliżu a8/s5 i obwodnicy śródmiejskiej. Idealna nieruchomość pod zaplecze hotelowe dla nowopowstającego Senioralnego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł8 700 m² 184 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana # pow. 8700m2 # wydana decyzja nr 277/17 # budowa domu opieki # obowiązujące pozwolenie na budowę # miejscowość Żerków# Podana cena jest ceną netto. Kupujący otrzyma fakturę vat.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 067 m² 241,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! duża działka budowlana, wszystkie media w drodze, bezpośrednio przy drodze z kostki brukowej, zgorzelec ul.Zielna Na sprzedaż działka budowlana, położona na dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

145 820 zł1 268 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! koźlice! 5 minut drogi samochodem od zgorzelca, 9 działek - zabudowa mieszkaniowa! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż 9 działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Trasa legnica/gniewomirowice Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o pow. 13,40 a, w kształcie prostokąta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł6 859 m² 55,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki, które w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczono symbolem 1.U - działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pełna opieka prawna Bezpłatny doradca kredytowy Zniżki na taksie notarialnej Pakiet zniżek do Leroy Merlin Na sprzedaż działka zlokalizowana pomiędzy Wrocławiem a Trzebnicą, w miejscowości.