dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 438 ogłoszeń

220 000 zł1 768 m² 124,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z widokiem na Kotlinę Jeleniogórską | Kopaniec | pod dom lub agroturystykę Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ponad 1 768 m , położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 439 m² 152,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu działki w Chocianowie o nr 166/23- 0,0744 ha - B-tereny mieszkaniowe i o nr 166/15- 0,0675 ha - R-grunty orne w sumie 0,1439 ha. Działki przylegają do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana! Najważniejsze informacje: powierzchnia działki - 1 334 mkw, mpzp - 6.U, Aktualny projekt rozbiórki, wraz z pozwoleniem na rozbiórkę jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł1 300 m² 1 169,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z potencjałem inwestycyjnym. Zainteresowanych zapraszam do składania ofert. Powierzchnia: 0,1304 ha (1304 m ) Lokalizacja: wojnowo, blisko Wrocławia Uzbrojenie: działka.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 645 m² 98,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2645m2 położoną we wsi Rusko. Jest to wieś położona w bliskim sąsiedztwie Środy Śląskiej (9 km - 10 minut autem). Od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł221 m² 339,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa - lubin pow. 221 M 2 Na sprzedaż działka położona przy ul. Gwarków w Lubinie pod usługi + maksymalnie 4 mieszkania Uzbrojenie terenu: prąd na działce, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 801 m² 193,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m , położona w Jeszkowicach, gmina Czernica. Działka znajduje się przy ul. Wojnowickiej , w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 013 m² 196,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Rudawach Janowickich. Oferuję Państwu do sprzedania działkę budowlaną położoną na obrzeżach w Janowic Wielkich. Nieruchomość przeznaczona pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 080 m² 165,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,8 ara w miejscowości Jary , zaledwie 5 km od Obornik Śląskich i ok. 25 km od Wrocławia. Szczegóły: powierzchnia: 10,8 ara Cena: 179000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 627 m² 49,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Łącznej. Działka geodezyjnie składa się z 4 działek. Są wydane warunki zabudowy na 4 domy. Cena 179 000zł - sprzedaż w systemie aukcyjnym (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł12 692 m² 173,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 12 692 m , położoną w miejscowości Boleścin bliska okolica Świdnicy. Teren w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 606 zł10 161 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w Stanowicach k/oławy Dojazd do działki drogą utwardzoną Media przy działce ; - woda - prąd - kanalizacja Powierzchnia działki 10 161 m2 Szerokość działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 746 000 zł14 616 m² 187,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowo-produkcyjna Z pozwoleniem na budowę - siedlęcin kluczowe informacje: powierzchnia: 1,4616 ha (14 616 m2) Cena: 2 746 000 zł - pomniejszona o 324 000 zł! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł5 520 m² 84,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5520 m , położona w spokojnej i zielonej części Piławy Górnej. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- wilkowice - 6 km od żórawiny - 4 km do wjazdu na autostradę A4 - działka budowlana O pow. 1000m2 - kontakt tel.   Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000m2 pod.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 009 m² 143,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa rm | 2009 m | asfalt | wszystkie media | Jenkowice k. Oleśnicy Na sprzedaż działka zagrodowa (rm) o powierzchni 2009 m , położona w miejscowości Jenkowice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł8 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży w pierwszej linii zabudowy działka z przeznaczeniem usługowym nadająca się pod usługi motoryzacyjne, handel, inne usługi Powierzchnia 8 000 m2. Wszystkie media miejskie -don-.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł978 m² 102,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność: na sprzedaż Wyjątkowe Działki w Chwaliszowie - Osiedle Młodych. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu? Zbuduj swój dom w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 280 000 zł4 004 m² 819,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działki w Oławie nr 7/2 o pow. 0.3286 ha oraz nr 8/5 o pow. 0.0718 ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa - Świebodzice, ul. Strzegomska (dw 374) Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym , położonej w Świebodzicach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł4 117 m² 352,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

| jeszkowice, czernica, okolice Wrocławia, działka o pow 4117m2, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, OFERTA DLA DEWELOPERÓW I OSÓB FIZYCZNYCH. Super lokalizacja tuż.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł32 824 m² 167,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka przemysłowa nie ma limitu wysokości w mpzp Brak limitu wysokości budynków to ogromny atut dla nietypowych projektów Lokalizacja - Łagiewniki powiat Dzierżoniów Niewielka odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

133 800 zł1 338 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka z warunkami zabudowy na sprzedaż - Szklarka, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną na Ziemi Kłodzkiej, gmina Bystrzyca Kłodzka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 484 210 zł11 417 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki inwestycyjne łącznie 1,1417 ha Syców | mpzp | media | zabudowa bliźniacza i szeregowa Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznym potencjale deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

7 252 136 zł6 113 m² 1 186,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-komercyjna zlokalizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Kowale. To strategiczne miejsce o dużym potencjale inwestycyjnym, idealne pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 593 m² 100,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka inwestycyjna nr 327/51 o powierzchni 1.593m2 położona w miejscowości Gniewomirowice. Wszystkie media ( gaz, woda, kanalizacja i energia elektryczna w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona we Wrocławiu dzielnica Psie Pole, ul. Strachocińska Powierzchnia 3891 mkw - działka płaska nie ogrodzona. Duży potencjał inwestycyjny. Możliwość kupna z sąsiednia.

Szczegóły ogłoszenia

377 500 zł1 573 m² 239,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na Karkonosze. Przedstawiam Państwu na sprzedaż grunt o o powierzchni ok.1573 m 2 w Kostrzycy, gmina Mysłakowice, powiat karkonoski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21 700 m² 16,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Goworów, to wieś usytuowana u podnóża Masywu Śnieżnika nad potokiem Goworówka. Goworów należy do miejscowości rolniczoletniskowych o wysokich walorach krajobrazowych i klimatycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 250 m² 172 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1250 m w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem - Dziwiszów. Szukasz miejsca pod dom w cichej, zielonej okolicy, ale jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

146 190 zł1 329 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedania działkę budowlane w miejscowości Wierzbna na Osiedlu Zielone Wzgórze. Słoneczne / widoki na Ślężę Powierzchnie działek: - 1329m2 - 146 190 tys zł 2121m2 - 233 310 tys.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 094 m² 100,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy trasie Podgórzyn-Sosnówka! Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1094 m2. Działka posiada wydane aktualne wz - Maksymalna wysokość zabudowy do 9m -.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł3 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 30 arów z pięknym widokiem na Ślężę. Działka bardzo dobrze zlokalizowana, cisza spokój i przyroda. Idealne miejsce dla osób które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową - działkę o przeznaczeniu przemysłowym o powierzchni 14 508 m2 (1,45 ha), położoną w śródmiejskiej części Wałbrzycha (obręb Stary.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł987 m² 5 572 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka na Borku z aktualnym pozwoleniem na budowę. Zapraszam do kontaktu więcej szczegółów na telefon   dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł1 270 m² 129,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Foxhouse oferuje do sprzedaży nieruchomość w Gminie Bolesławiec w miejscowości Ocice. Działka budowlana z rozpoczętym procesem budowy domu jednorodzinnego wylany fundament Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 546 m² 122,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości nad nysą! Działka mieszkaniowa z usługami, pow. 1546 m2, łagów! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

148 485 zł1 006 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł19 900 m² 5,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz-Laskowice,okolice Wrocławia, piekary, grunt, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul.Bożka7, W ofercie biura grunt rolny położony w miejscowości Piekary. Są to działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gmina Zawonia | Powiat Trzebnicki | Dolnośląskie Zainwestuj w komfort życia blisko natury tylko 30 minut od Wrocławia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł9 500 m² 125,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 9500 m w doskonałej lokalizacji - Ściegny, przy granicy z Karpaczem Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 9500 m , położona w miejscowości Ściegny.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij