dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 436 ogłoszeń

250 000 zł4 141 m² 60,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży pięknie widokowa nieruchomość gruntowa położona na obrzeżach Jeleniej Góry (dzielnica Goduszyn). Grunt o powierzchni 4141 m2 , w planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 300 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko naszym biurze! Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Godzięcin, gm. Brzeg Dolny o pow. 13.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż, lwówek śląski. Wgn Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną z niesamowitym widokiem na całą okolicę. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

155 135 zł1 349 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Kraśniku Dolnym, położone na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Przeznaczenie terenu wg Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł154 751 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

15 ha ciszy, przestrzeni i widoków - Wojcieszów, dolny Śląsk Zamknij oczy i wyobraź sobie miejsce, gdzie śpiew ptaków o świcie brzmi głośniej niż zgiełk codzienności. Gdzie woda.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 800 m² 63,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2800m2 położonej w miejscowości Radostów Dolny, gmina Lubań Śląski, województwo dolnośląskie. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 200 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Pięknie położone działki budowlane zlokalizowane we wsi Krzeczyn, 9 km od Oleśnicy i ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 400 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pnb na 14 mieszkań - Radwanice k. Wrocławia Nr działki: 125, obręb Radwanice, gmina Siechnice Powierzchnia działki: 1 400 m Wymiary: ok. 74 m 20 m Media:.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł16 461 m² 142,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 6 bardzo atrakcyjnie położonych działek przemysłowych o łącznej powierzchni 1,6461 ha w Jordanowie Śląskim bezpośrednio przy dk nr 8 (z pewnością wielokrotnie obserwowałeś.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł14 255 m² 119,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę rolną riiia/riva o powierzchni 14255m2 w Świerznej k. Oleśnicy przy. Działka znajduje się nieopodal wjazdu na wschodnią obwodnicę Oleśnicy, dojazd do S8.

Szczegóły ogłoszenia

139 680 zł1 940 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, 1 940 m2, lubin, rudna, mleczno, 139 680,00 zł, sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni około 20 arów zlokalizowana około 5 km od Rudnej i 10 km od Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

19 990 000 zł118 983 m² 168,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 11,9 ha w Mazurowicach, gmina Malczyce, województwo dolnośląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki z dużym potencjałem do rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

211 120 zł812 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! wszystkie media! droga asfaltowa! śwetna lokalizacja! wydane warunki zabudowy! Gorąco polecam działki budowlane położone w gminie Czernica. W ofercie działki: a - 812 mkw B -.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwie działki budowlane nad Jeziorem Leśniańskim w miejscowości Bożkowice. Działka 6/1 o powierzchni 800m2. Działka 6/2 o powierzchni 1600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

298 870 zł1 957 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko u nas! Działka budowlana w Łagowie idealna pod inwestycję! Biuro Nieruchomości As przedstawia atrakcyjnie położoną działkę budowlaną, zlokalizowaną w Łagowie, gm. Zgorzelec.

Szczegóły ogłoszenia

1 184 400 zł3 948 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę o pow. 3948mkw u podnóża Karpacza, położoną na Osiedlu Skalnym, oznaczoną symbolem mu1 i zr w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł3 000 m² 106,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawonia ul. Topolowa. Działka 3000 m2! W pobliżu lasu! Na sprzedaż oferuje Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości zawonia przy ulicy Topolowej. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 000 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1000 mkw z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Szerokość 27 mkw, długość (głębokość działki) 36 m. Sieć energetyczna i gazowa w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 661 m² 264,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

?Idealna lokalizacja dla dewelopera? Prusice - Działka budowlana oznaczona w mpzp jako 46a mw/mn ustala się jako użytkowanie podstawowe -mieszkalnictwo pow. 5 661 m2 335,63 pln /m2 1 minuta pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

796 800 zł132 800 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż nieruchomość rolną z możliwością budowy obiektów do obsługi turystyki Działka rolna łąki klasy IV, v i VIV i VI klasy o łącznej powierzchni 13,28ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 013 m² 1 480,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość składająca się z dwóch działek gruntu: nr 11 oraz 12/15, am 3 obręb Oporów położona jest przy ulicy Wiejskiej 17 we Wrocławiu.Dostęp do ulicy Wiejskiej poprzez drogę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 026 m , znajdująca się w prestiżowej lokalizacji na ul. Rubinowej w Polanicy-Zdroju. Działka położona w centrum, na Wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 800 m | media W drodze | nowe osiedle domów | źródła Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w miejscowości Źródła,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka mieszkaniowo - usługowa powierzchni 8000 m2 dojazd drogą asfaltową , prąd w ulicy, wodociąg 120 m Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Oławie Nowy Górnik Media w drodze Cena sprzedaży 317 700 .00 zł BIURO SPRZEDAŻY Brzeska 13/1u WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELĘ TELEFONICZNIE Zapraszam na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lewin Kłodzki Krzyżanów bliskie okolice Kudowy Zdrój. Malowniczo położona parcela budowlana o powierzchni 0,5000 ha w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Lewin Kłodzki.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 000 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3000 m, położona w miejscowości Domasław, w gminie Kobierzyce, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Oławie Nowy Górnik Media w drodze Cena sprzedaży 307 200 .00 zł BIURO SPRZEDAŻY Brzeska 13/1u WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELĘ TELEFONICZNIE Zapraszam na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

194 922 zł1 638 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 14/15 o powierzchni 1638 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł39 941 m² 43,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-inwestycyjno- rolna w mpzp przeznaczona pod budowę w zakresie działalności w handlu, gastronomii, rzemiosła, kultury, opieki zdrowotnej, obsługi ludności,.

Szczegóły ogłoszenia

302 400 zł1 008 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Oławie Nowy Górnik Media w drodze Cena sprzedaży 302 400 .00 zł BIURO SPRZEDAŻY Brzeska 13/1u WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELĘ TELEFONICZNIE Zapraszam na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania niestandardowa działka budowlana w miejscowości Oleśnica, dzielnica Lucień przy ulicy Wiejskiej. Idealna pod budowę domku jednorodzinnego lub jako inwestycja Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł1 114 m² 2 199,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na Grabiszynku. W sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej i jednorodzinnej, w bliskiej odległości od Centrum Historii Zajezdnia. Dla przedmiotowego terenu nie ma mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 609 m² 82,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 3609 m Wolany k. Polanicy-Zdroju mn/ut Idealna pod dom lub inwestycję turystyczną. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3609 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

285 900 zł953 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w Oławie Nowy Górnik Media w drodze Cena sprzedaży 285 900 .00 zł BIURO SPRZEDAŻY Brzeska 13/1u WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELĘ TELEFONICZNIE Zapraszam na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

199 990 zł1 154 m² 173,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Lizawice, w niezwykle spokojnej i kameralnej okolicy. Jednym z największych atutów nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

147 895 zł1 002 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Oławie Nowy Górnik Media w drodze Cena sprzedaży 282 900 .00 zł BIURO SPRZEDAŻY Brzeska 13/1u WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELĘ TELEFONICZNIE Zapraszam na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 486 m² 1 144,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobromil, gm Radwanice, pow Polkowice, działka 1486 m2 zabudowana, 1 700 000 zł sprzedam. Kupujący 0 % Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 1486 m2 w miejscowości Dobromil, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 701 m² 352,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| dobrzykowice, gmina Czernica, okolice Wrocławia, działka o pow. 1701m2, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, cena do negocjacji. Oferta na wyłączność nie szukaj.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij