dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 438 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa oferta działki budowlanej w Pobiednej, obok Świeradowa-Zdroju Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej wsi Pobiedna zaledwie 10 minut od kolei.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Goczałków, o powierzchni 2,14ha, kształt działki prostokąt. Dojazd do działki droga asfaltowa. Więcej szczegółów, jak również innych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł750 m² 653,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 750 m , położoną przy ulicy Sośnickiej w Jarnołtowie, jednej z zachodnich części Wrocławia. To teren.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł8 500 m² 19,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedaży działka rolna z zabudowaniami we wsi Lubiel, gm. Wąsosz, pow. górowski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 021 m² 356,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam! działka budowlana Z pozwoleniem na budowę! planowana zabudowa dwudziestu budynków mieszkalnych jednorodzinnch W zabudowach szeregowych. Idealna propozycja dla inwestora! Planowana.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 000 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję działkę o powierzchni 4000 m2 położoną w miejscowości Siekierowice gm. Dobroszyce. Miejscowość znajduję się 3 min samochodem od Dobroszyc, 15 min od Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu działkę nr 34/20 obręb jelenia góra N-35 położonej przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł3 000 m² 141,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Miejsce w Sercu Doliny Baryczy - Działki w Praczach Szukasz okolicy, gdzie natura spotyka się z Twoim nowym domem? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 300 m² 180,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Marczycach przy Zalewie Sosnówka wiosenna obniżka ceny! Na sprzedaż oferuję urokliwą działkę budowlaną położoną we wsi Marczyce, w gminie Podgórzyn - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| chrząstawa Mała, okolice Wrocławia, działka,grunt, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, polecam Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną, grunt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 039 m² 139,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednej z trzech działek budowlanych położonych w Olesznej (gmina Łagiewniki). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł22 400 m² 73,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na sprzedaż, nowiny, gmina Kobierzyce Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 2,24 ha, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Nowiny, w gminie Kobierzyce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 79/3 o powierzchni 1451 m2, w miejscowości Turów gmina Żórawina. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania terenu. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - rozległa działka budowlana o powierzchni 4900 m z zabudową domu mieszkalnego o powierzchni użytkowej ok. 320 m , wybudowanego w tradycyjnej technologii. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 875 814 zł7 926 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę usługowo-komercyjną położoną zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To atrakcyjna lokalizacja o wysokim potencjale inwestycyjnym i rozwojowym, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 500 m² 132,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Świeradowie-Zdroju | 1500 m | 209 000 zł Biuro nieruchomości myhome prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł8 798 m² 181,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks 10 słonecznych działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną.( dopuszczalna zabudowa bliźniacza) Dostępna kanalizacja ,wodociąg, energia elektryczna. Piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł54 800 m² 45,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Potencjał Skali: 5,48 ha pod Przemysł i Fotowoltaikę w Sobinie k. Polkowic Przedstawiamy jedną z najbardziej perspektywicznych ofert gruntowych w regionie - strategicznie położoną.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 251 m² 111,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Gołaczów! 5 minut od centrum Chojnowa! Działka jest w spokojnej i rozwijającej się okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł6 939 m² 21,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwie położona, panoramiczna działka w górach. Oferuję dużą działkę niezabudowaną, rolną (łąki i pastwiska trwałe oraz fragment lasu), bez planu zagospodarowania,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 002 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż malowniczo położona działka usytuowana w sercu Gór Sowich regionu niezwykle cenionego za piękne krajobrazy, spokojne otoczenie oraz wyjątkowy klimat. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł1 141 m² 243,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| jelcz-Laskowice, łęg, okolice Wrocławia, działka pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną, pow 1114m2, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, Polecana oferta. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł3 186 m² 169,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność: na sprzedaż działka usługowa położona na Rusionowie w Wałbrzychu, bezpośrednio przy głównej drodze przelotowej (ul. Noworudzka). Działka przeznaczona dla obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł7 459 m² 23,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jakubowo Lubińskie, gmina Przemków, działka 7459 m2, sprzedam, 175 000 zł. Na sprzedaż działka o powierzchni 74,59 ar z wydanymi warunkami zabudowy położona w Jakubowie Lubińskim.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł2 612 m² 262,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane Brzezia Łąka, widok na las. Jeżeli szukasz działki w spokojna okolicy ale blisko Wrocławia to polecam Ci dwie działki nr 337/5 oraz 337/6 położone w Brzeziej Łące.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 448 m² 199,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna na osiedlu domków jednorodzinnych - Marcinowice! Działka w kształcie prostokąta, teren płaski, częściowo ogrodzony. Media: na działce jest przyłącze wody i kanalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! nie szukaj dalej! Urokliwa działka budowlana z wylaną płytą fundamentową. Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości zachęca do zakupu urokliwej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas -oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje rzadką okazję inwestycyjną - przestronną działkę budowlaną położoną w najbardziej malowniczej części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

578 300 zł9 568 m² 60,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlano - rolne Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlano - rolnych zlokalizowanych w drugiej lini zabudowy w miejscowości Duchowo na granicy z Miliczem. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł14,21 m² 8 444,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod budowę mieszkaniową W miejscowości czerniec, gmina Lubin! Nieruchomość gruntowa usytuowana w pobliżu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, lasów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł961 m² 519,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o korzystnym kształcie.Działka o powierzchni 961 m , położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 336 10 km od centrum Wrocławia. Idealna do wykorzystania na cele.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki w tej lokalizacji w podwrocławskim Sadkowie! Działka budowlana o powierzchni ok. 920 m2 (21,4 x 43,1) wraz z udziałem w drodze. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

195 517 zł1 643 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 14/8 o powierzchni 1643 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o charakterze inwestycyjnym o powierzchni 882 m , z prawomocnym pozwoleniem na budowę oraz gotowym projektem budynku wielorodzinnego z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

12 761 010 zł47 263 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne w Legnicy przy Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Województwo dolnośląskie. Bliska odległość od autostrady A4 Ul. Gniewomierska Grunt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób! Działka jest ustawna dająca wiele możliwości projektowych. Działki są usytuowane w niewielkiej odległości od drogi _wrocław - Jelcz- laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z dawną zabudową pałacową - Pisarzowice, powiat lubański Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - działka o powierzchni 9400 m , zabudowana pozostałościami dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 158 m² 112,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana godzieszów gmina nowogrodziec. Wgn Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1158 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1250 m , położona w cichej i spokojnej okolicy, 4 km od Środy Śląskiej, z szybkim wjazdem na drogę krajową 94. Działka zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

184 815 zł1 369 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek obok Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: działka położona jest w gminie Kamienna Góra, w miejscowości Pisarzowice -.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 135 m² 83,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Własny dom pod miastem? Zapraszamy do Karwińca - urokliwa miejscowość otoczona lasami- oddalona 20 minut jazdy od Oleśnicy i 50 minut od Wrocławia. Własny dom pod miastem? Zapraszamy do Karwińca.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij