dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 439 ogłoszeń

7 378 106 zł92 284 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt inwestycyjny 92.284 m2 z MPZP, Pastuchów, powiat świdnicki *CENA zawiera VAT w wysokości 23%.* WGN Commercial oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 9,2284.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Foxhouse przestawia ofertę sprzedaży działki budowlanej. Do sprzedaży działka numer 142/20, o powierzchni 1383 m2, położona w miejscowości Osiecznica, koło Kliczkowa. Spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł40 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania niezabudowana, płaska działka zlokalizowana w Miłocicach, gmina Jelcz Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł18 779 m² 74,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobra lokalizacja! Na sprzedaż działka usługowo- mieszkaniowa o powierzchni 1,8779 ha, umiejscowiona w spokojnej i cichej okolicy, w otoczeniu terenów zielonych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Karkonosze - Jelenia Góra Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1179 m , położona w spokojnej i malowniczej części Jeleniej Góry. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana z pięknym widokiem na góry! Działka budowlana o powierzchni 1500 m2; pomieści 'każdy' projekt domku. Dojazd drogą utwardzoną, media prąd ok 40m,.

Szczegóły ogłoszenia

235 200 zł2 100 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | 2100 m | Tereny usług i produkcji rolniczej Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2100 m , położona w miejscowości Gać w gminie Oława.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł5 841 m² 32,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 5841 m , położoną w malowniczej miejscowości Dębowina, w sercu wschodniego grzbietu Gór Bardzkich. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 917 m² 521,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję nieruchomość położoną w miejscowości Kryniczno (gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki), zaledwie kilka minut od Wrocławia. Działka o powierzchni 0,1917 ha, numer 34/2,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł35 930 m² 222,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Przemysłowa Mpzp: przemysłowa Obszar w Specjalnej Strefie Ekonomicznej 3 min do Trasy S5 Auta ciężarowe bez ograniczenia wagowego Dopuszczalna zabudowa na poziomie 80% Zabudowa biurowa do.

Szczegóły ogłoszenia

153 240 zł1 277 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1277 m pod luksusowe usługi turystyczne, pensjonat lub zabudowę zagrodową Jarkowice - wyjątkowa lokalizacja w Karkonoszach! Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł39 400 m² 32,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja. Okazja! Szczytna. Atrakcyjna działka budowlana o pow. ok. 4 ha Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 39400 położona w malowniczej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł1 795 m² 528,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka zlokalizowana na silnie uprzemysłowionym terenie przy ul. Wrocławskiej w Żmigrodzie wraz z halą magazynową. Idealna propozycja na sklep z możliwością magazynowania.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję pięknie położoną działkę w atrakcyjnym rejonie Gór Sowich, z widokiem na Zamek Grodno. Teren ładnie nasłoneczniony. Działka z warunkami zabudowy - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł1 159 m² 594,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam chciałbym Państwu zaprezentować 2 działki w miejscowości Krzyków w gminie Czernica. Działki mają kształt prostokątny. Powierzchnia pierwszej działki to 580m2, drugiej to 579m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana gm. Kobierzyce 998 m Doradca klienta: justyna Adamiak tel.   Nr licencji pfrn: 28305 Opis oferty: na sprzedaż działka budowlana nr 179/4 o powierzchni 998.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chocianowiec, działka rolna do przekształcenia, 1200m2, 99 000zł, sprzedam. Zapraszam do zapoznania się z ofertą znakomicie położonej działki w Chocianowcu (pow. polkowicki, gm. Chocianów).

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 776 m² 75,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 2776m2 położoną w miejscowości Uniegoszcz koło Lubania Działka leży bezpośrednio przy jeziorze co daje niepowtarzalny klimat i ewidentnie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł15 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości ,mały Domek "oferuje na sprzedaż działkę rolna położoną w Dziwiszowie. działka może być nabyta jako inwestycja, areał działki 1,5 ha, cena 165 000 pln. Cisza jest.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł15 800 m² 10,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis: piękna działka z dala od zgiełku i zabudowań, w otoczeniu dziewiczych łąk i lasów. Dojazd drogą polną prowadzącą przez urokliwe pola - idealne miejsce na chwilę oddechu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości w kotlinie prezentują: działki rolne z drogą dojazdową położone wśród łąk i pól z dala od zgiełku i tłumów. Istnieje możliwość zakupu wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł2 400 m² 148,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94 pomiędzy Kunicami i Spaloną, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

788 970 zł3 757 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne pod budownictwo jednorodzinne, położone w sąsiedztwie nowych domków jednorodzinnych. Dojazd do Świdnicy zajmuje dosłownie 2 minuty! Działki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł5 320 m² 150,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dorota Kołt Biuro Nieruchomości Apartament   Jeżeli marzysz o wybudowaniu domu w wyjątkowej lokalizacji z pięknym widokiem, ta nieruchomość gruntowa jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla dewelopera! Polecamy działkę pod inwestycje w mieście Jawor. Teren z miejscowym planem pod zabudowę mieszkalno - usługową. Wszystkie media są dostępne w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 200 m² 67,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży działkę przeznaczoną do zabudowy jednorodzinnej, zagrodowej lub usług turystycznych. Atuty: powierzchnia 5 200m2 wymiary: szerokość 50m; długość 100m bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna budowlana O pow. 5569 M2, media W drodze, zgorzelec ul. Bolesławiecka! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaprezentować Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł3 696 m² 432,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna 3 696 m pod zabudowę mieszkaniowo-usługową | Centrum Żmigrodu Żmigród działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 415/6 o powierzchni 800 mkw wyjątkowa lokalizacja w Zachowicach, gmina Kąty Wrocławskie. To doskonała propozycja dla osób marzących o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana gm. Kobierzyce 880 m Doradca klienta: justyna Adamiak tel.   Nr licencji pfrn: 28305 Opis oferty: na sprzedaż działka budowlana nr 179/9 o powierzchni 880.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł122 m² 729,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Działka budowlana 122 m - ul. Kwiatowa 13, chocianów Pod zabudowę szeregową | środkowa działka | Media w drodze Lokalizacja: ul. Kwiatowa 13, chocianów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

We speak English and French Szukasz nietuzinkowego miejsca do życia? blisko przyrody ale z niedalekim dojazdem do cywilizacji w otoczeniu starodrzewia (dęby będące pomnikami przyrody) cisza.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł648 m² 2 299,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka z możliwością zabudowy wielorodzinnej, w mpzp hotel, aparthotel, sklepy wielkopowierzchniowe, usługi, biura. ok 720 pum w 4 kondygnacjach. Działka położona jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł885 m² 112,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu działki w Prochowicach przy ul Kolejowej gm. Legnica. Nieruchomość -.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł2 640 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 2640 m cisza, idealne miejsce na dom lub agroturystykę Siodłkowice k. Wołowa / 40 min do Wrocławia Na sprzedaż niezwykle klimatyczna działka o łącznej powierzchni 2640.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 980 m² 50,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek budowlanych i rolnych - Drołtowice, gmina Syców | mpzp | 50 min od Wrocławia Działki położone w miejscowości Drołtowice (gm. Syców). To idealne miejsce na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł1 478 m² 160,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży działki rolne z możliwością zabudowy domami jednorodzinnymi, położone w Sosnówce gm. Podgórzyn, z dobrym dojazdem, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 200 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki nr 189/3, 189/4, 189/5 po 1200 m2 -w cenie po 130 000 zł. Do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Jagoszyce niedaleko Prusic, 1 200m2 uzbrojone z wytyczoną.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 499 m² 43,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 14996 m2, położonej w Kłopotowie, gm. Lubin. Działka według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ma.

Szczegóły ogłoszenia

169 400 zł30 800 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 400 m² 15,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szklarki, gmina Przemków, powiat polkowicki, działka rolna, 6400m2, sprzedam, 99 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej w miejscowości Szklarki (gm. Przemków_ powiat.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij