dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 438 ogłoszeń

520 000 zł3 572 m² 145,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano - zagrodowa , Bolesławiec, kruszyn. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 35 arów, idealnie położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł7 431 m² 51,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży słoneczną i płaską w terenie działkę w miejscowości Cieszów, w gminie Stare Bogaczowice. Na działce ruiny pierwotnej zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł846 m² 109,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna pod dom jednorodzinny Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 846 m2, położoną w urokliwej i spokojnej części miejscowości. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce do zamieszkania dla miłośników spokoju, wśród przyrody i pięknego widoku ta działka spełnia wszystkie te kryteria. Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 159/7.

Szczegóły ogłoszenia

412 500 zł825 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjno-usługową położoną w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Wrocław-Strachowice doskonała okazja dla ambitnych inwestorów! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 504 160 zł9 401 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa, obręb Pracze Odrzańskie, działka nr 15/1, am 17 obręb Pracze Odrzańskie - powierzchnia 9400 m2; z Warunkami Zabudowy. Wymiary - od ulicy 33 metry szerokości - 285 metry.

Szczegóły ogłoszenia

3 080 700 zł8 802 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z mpzp, w którym przeznaczenie jest: 1) usługi podstawowe przez które należy rozumieć usługi o charakterze handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży do 400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych działek położonych w spokojnych Chościszowicach, w gminie Bolesławiec. To idealna propozycja dla osób planujących budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas - zapraszamy! Wyjątkowe działki położone w malowniczej i spokojnej okolicy - piękny widok na góry! Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł40 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt przemysłowy Z przeznaczeniem na obiekty produkcyjne, składy, magazyny, ławszowa, osiecznica, autostrada A18, a4. Przedmiotem oferty biura wgn Nieruchomości jest grunt komercyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w miejscowości Chrząstawa Wielka, gmina Czernica. Media: woda, prąd, gaz w drodze przy działce Oznaczenie w pzp - mn - Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł8 672 m² 46,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki budowlane w chocianowie - nr 293/4 i 293/2 o łącznej powierzchni 0,8672ha. Działka położona pomiędzy ulicami - Spacerową a Łąkową. Wymiary działki: front.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** tylko U mnie ** Skorzystaj z niesamowitej okazji i zainwestuj w działkę w Nowej Ligocie (gm. Oleśnica). Do Oleśnicy jest zaledwie 11 km. Wg uchwały nr XXIV/166/16 z dnia.

Szczegóły ogłoszenia

125 880 zł1 049 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlana w Kotlinie Kłodzkiej! Oferujemy działki budowlane - w trakcie podziału - położone w Ołdrzychowicach Kłodzkich. Lokalizacja: wieś położona przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł9 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt przemysłowy 9800mkw, wykroty, specjalna Strefa Ekonomiczna. Do sprzedania atrakcyjny, niezabudowany grunt komercyjny o powierzchni 9800m2 usytuowany w miejscowości Wykroty, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 010 m² 1 188,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod budowę domu wolnostojącego lub bliźniaki, widawa, wroclaw - Psie Pole. Działka położona w sąsiedztwie Dolnośląskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł57 930 m² 34,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu ofertę działki położonej w najpiękniejszym miejscu w Dolinie Bobru jakim jest wieś Tarczyn. Działka świetnie nadaje się na budowę domu, agroturystyki, domków.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł700 m² 642,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Iwinach, gmina Siechnice. Położona w bliskiej odległości od południowej granicy Wrocławia. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Autobusy z pętli Iwiny do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł12 494 m² 120,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 12 494 mkw położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11 arów w cichej i prestiżowej okolicy. Działka bardzo dobrze zlokalizowana, cisza spokój i przyroda. Idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

39 500 zł3 053 m² 12,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Pięknie położone działka rolna z możliwością wykorzystywania na cele rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chróstnik, grunt inwestycyjny, pow. 1,420 ha, 900 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż atrakcyjnie położony grunt inwestycyjny przy zjeździe z drogi ekspresowej S3, węźle komunikacyjnym Lubin Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 600 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w okolicach Kłodzka na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Wojciechowice, gmina Kłodzko, powiat kłodzki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka budowlano - rolna! pow. 3535 M2! sławnikowice! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę budowlano - rolną o powierzchni 3535 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

205 037 zł1 719 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: dwie przylegające działki inwestycyjne Jaszkowa Dolna Sprzedam dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 3293 m w malowniczej Jaszkowej Dolnej (gm. Kłodzko). Idealne pod biznes.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 637 m² 182,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Wydane warunki zabudowy na budowę trzech budynków jednorodzinnych. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

507 000 zł3 900 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy teren pod inwestycje komercyjną. Gotowa działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Miłkowice z dnia: 21.11.2017r Oznaczono symbolem U.4.P Przeznaczenie podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 792 m² 334,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz idealnej działki pod zabudowę przemysłową lub usługową? Ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 1 792 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Zadzwoń nawet po 18:00 Wydane Warunki Zabudowy Oferuję na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł48 443 m² 20,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Co jest dla inwestorów najlepszym pomysłem na lokatę kapitału? Coś na czym nie stracą. A co jest jeszcze lepszym pomysłem?! Coś na czym mogą zarobić. I to właśnie chcę Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 418 m² 88,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 14,18 ara pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w pięknym miejscu w miejscowości - Szklary Dolne. Działka sprzedawane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł3 159 m² 157,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową przy ulicy Małomickiej w Lubinie. Oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej! Teren równy, suchy. W sąsiedztwie luźna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 500 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana znajdująca się w gminie Kobierzyce, w miejscowości Małuszów, o powierzchni 1500 m2. W mpzp działka przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę działki rolnej w Kwieciszowicach. Przedmiotem oferty są dwie działki rolne, dzieli je rów należący do Wód Polskich.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe osiedle działek budowlanych niedaleko Lądku-Zdroju, w sercu górskiego krajobrazu, z wygodnym dojazdem asfaltową drogą - idealna propozycja mieszkaniowa i turystyczna. Panorama 360.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja. Świeradów Zdrój - działka w super lokalizacji. Polecam przepięknie położonej dużej działki przy skrzyżowaniu ul. Żwirki i Wigury z ul. Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł928 m² 85,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży kompleks działkek budowlanych w Goliszówie , w pobliżu Chojnowa oraz stawów rybackich. W ofercie działka budowlaną nr 862/66 o powierzchni 928 m 2 za.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł4 080 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje Państwu do sprzedaży działki budowlane położone w wyjątkowej i rzadko spotykanej lokalizacji, pośród terenów zieleni i lasów. Działki.

Szczegóły ogłoszenia