dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 438 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu rozwijających się Cieplic - idealna lokalizacja pod Twój biznes! Na sprzedaż atrakcyjna działka 23/12 o powierzchni 1550 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 OD 28/02 DO 15/03 PROSZĘ O WIADOMOŚĆ PRZEZ APLIKACJĘ WHATSAPP ZE WZGKLĘDU Do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł13 800 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 1,38 ha, zlokalizowane w Ścinawie (gm. Lubin). Działka nr 35, obręb 2 - powierzchnia 1,38 ha , klasa bonitacyjna: IV a-b Istnieje możliwość kupna odrębnie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

5 566 000 zł24 200 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Interesująca działka usytuowana bezpośrednio przy trasie Wrocław - Oława pow 24200 m2 w połowie przedzielona drogą, w Planie Zagospodarowania. Przestrzennego przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł5 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

M&b Fechner prezentuje Państwu na sprzedaż działkę z wyjątkowym widokiem na Góry. Działka usługowa o powierzchni 5000m2 położona w Wojcieszycach. Nieruchomość objęta mpzp oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 597 000 zł10 785 m² 148,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna Z pnb | 38 mieszkań | krzeczyn / oleśnica Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z wydanym pozwoleniem na budowę gotowa pod realizację osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

959 855 zł14 767 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 14767 m2 położonej w malowniczej miejscowości Giebułtów, gmina Mirsk, powiat lwówecki, województwo dolnośląskie. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł6 574 m² 83,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt inwestycyjny Z mpzp ogorzelec | karkonosze | blisko czech I stoków narciarskich Na sprzedaż wyjątkowy kompleks działek inwestycyjno-budowlanych o łącznej powierzchni 6 574 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

10 780 000 zł38 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowa nadająca się na każdą działalność pow 38500 m2 Położona bezpośrednio przy tasie Wrocław - Warszawa. Zjazd bezpośrednio Z ulicy, media - prąd w pobliżu -.

Szczegóły ogłoszenia

6 930 000 zł70 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działek Budowlanych w Niedarach, gm. Zawonia, powiat Trzebnicki Opis Prezentujemy na sprzedaż 50 działek budowlanych o łącznej powierzchni 7 ha, położonych w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 952 160 zł3 984 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 3 984 m , położona w urokliwej lokalizacji w obrębie Kowale. Grunt objęty jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 341 m² 85,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o statusie br grunty rolne zabudowane. Powierzchnia 1340m2. Woda ze studni głębinowej, szambo. Grunt na niewielkim wzniesieniu. Okazyjna cena. Dlaczego warto kupować Z renomahome -.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł5 007 m² 87,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przestronna działka budowlano-rekreacyjna ze stawem - Łagów k. Zgorzelca - 5007 m Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę nr 356/11.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wilków, gmina wiejska Głogów, działka budowlana 10 ar, sprzedaż, 79 000 zł. Na sprzedaż działka położona w sąsiedztwie nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł2 817 m² 1 278 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

|na sprzedaż| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka zlokalizowana we Wrocławiu, dzielnicy Brochów, przy ulicy Semaforowej. |szczegóły nieruchomości| Numery geodezyjne działek.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży wyjątkowo położone działki w Górach Sowich, ostatnie działki pod lasem. Przedmiotem sprzedaży są 3 działki o powierzchni ok 1200 m2. Nieruchomość w Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł488 m² 143,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks 14 działek położony w Górach Kamiennych w malowniczej miejscowości Chełmsko Śląskie. Działki położone są na wzgórzu delikatnie schodzącym do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 800 m² 177,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Kowarach, z doskonałym dojazdem drogą utwardzoną, w przepięknej zielonej okolicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane | Oborniki Śląskie | Media | Blisko lasu | Top lokalizacja Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w świetnej lokalizacji w Oborniki Śląskie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł2 136 m² 239,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana - Wojcieszyce | 2136 m | Karkonosze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2136 m , położona w malowniczych Wojcieszycach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 5100 m z możliwością podziału Kryniczno k. Środy Śląskiej Lokalizacja: kryniczno, gmina Środa Śląska Nr działki: 72, am-1 Powierzchnia całkowita: 5100.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna Jelenia Góra | 2801 m | Projekt budynku mieszkalnego w trakcie realizacji

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł5 831 m² 514,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki z widokiem na Śnieżkę Powierzchnia 0,5831 ha Aktualnie podzielona na 8 działek. Na każdej działce możliwość budowania zgodnie z mpzp do 300 m2. Apartamenty wakacyjne lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę z wydanymi Warunkami Zabudowy na trzy domy jednorodzinne, lub zabudowa bliźniacza (budynki na zdjęciach to wizualizacja)- możliwa powierzchnia użytkowa mieszkalna pum.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 900 m² 136,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana położona w miejscowości Winnica w gminie Krotoszyce. W sąsiedztwie znajdują się: wolnostojące domy jednorodzinne. Do nieruchomości prowadzi droga:.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 204 m² 199,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości ,mały Domek" oferuje na sprzedaż działkę w Kostrzycy, położona na nowo powstającym osiedlu ( 23 działki). Działka jest płaska o regularnym kształciez przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł11 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Krzywa z przeznaczeniem jako teren działalności produkcyjnej , baz, składów i magazynów.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 300 m² 92,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: spokojna wioska na trasie Świdnica-Strzegom, ładna okolica; lasy, polany, jednocześnie łatwy i szybki dojazd do miasta, w pobliżu wsi 'rośnie' tez strefa przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

363 360 zł1 514 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na Karkonosze. Przedstawiamy grunt do sprzedaży o powierzchni 1514m2 , w Kostrzycy, gminie Mysłakowice, powiat karkonoski. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

174 300 zł24 900 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną dużą działkę rolną o powierzchni 2.49 ha położoną w bardzo dobrej lokalizacji Chromca. Działka objęta mpzp oznaczona symbolami: -.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł140 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny o pow. 14 ha w centrum Wałbrzycha. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, galeria, markety. Grunt niezabudowany, uzbrojony. Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

238 750 zł955 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, działki na sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Już zrobiony zjazd z drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 019 m² 117,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania atrakcyjna lokalizacyjnie, ładnie położona działka w miejscowości Chwaliszów. D ziałka posiada wydane warunki zabudowy - przeznaczona na.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł685 m² 394,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Gajkowie, gmina Czernica. Działka o pow 685 mkw przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą. Media: prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w Mirosławicach (6 km do Sobótki) objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka świetnie nadaje się na postawienie domu wolnostojącego jak.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 300 m² 121,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości-Apartament" Opiekun oferty Jan Kawiak tel.   Szanowni Państwo. Proponuję do sprzedania dużą działkę siedliskową o pow. prawie 20 000,00 m2. Działka ta podzielona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

748 300 zł16 629 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działka Z niesamowitymi widokami, w części oznaczona jako las, w części budowlana lub usługowa W chocieszowie, powiat kłodzki, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 035 m² 58,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2035 m2 , numer działki 194/10, obręb Płonica, z pięknym widokiem na Góry Złote i Bardzkie. Działka posiada dostęp do sieci.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 194 m² 124,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Pięknie położona, urokliwa, jedyna przy lesie, a jednocześnie wśród zabudowań, działka budowlana w Sokołowicach o powierzchni 1194 m !.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 378 m² 90,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Tylko u nas w biurze. Jeśli marzysz o domu w miejscu, gdzie natura zaczyna się tuż za granicą działki, a poranki witasz śpiewem ptaków i zapachem.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 3000 m2 położoną w Bieńcu - Gmina Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 3000 m2 -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij