dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 448 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 448 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w centrum Zgorzelca idealna pod zabudowę wielorodzinną! Zgorzelec, ul. Daszyńskiego | 1 713 m | mpzp zabudowa do 5 kondygnacji opis oferty: na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

278 910 zł1 033 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Pierwoszowie Twoje miejsce blisko natury i Wrocławia! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę, położoną w granicach administracyjnych Świebodzic, w pobliżu terenów zielonych i ogródków działkowych, ale poza strefą mieszkaniową. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1262 m w spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji Szytkowice ul. Szczęśliwa. Najważniejsze atuty: powierzchnia: 1262 m mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł7 998 m² 737,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dla inwestora lub pasjonata. To już ostatnie takie miejsca w Polanicy Zdrój! Blisko parku zdrojowego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży gruntów inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł812 m² 135,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu budynek dawnego dworca kolejowego Borowa (dawniej Jedlina-Zdrój). Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 362 m² 226,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddziała Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży nieruchomości zabudowanej położonej w Mysłakowicach przy ul. Jeleniogórskiej, oznaczonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka, położona w urokliwej wsi Michałowice gm. Sobótka. Okolica o rzadkiej zabudowie, cicha i spokojna, z dużą ilością zieleni. Działka ma powierzchnię 0,2842 ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa wieś goszczańska, gmina Twardogóra, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie Powierzchnia działki: 0,3001 ha Cena: 130.000,00 zł (43,32 zł/m2) NIERUCHOMOŚĆ O PARAMETRACH DZIAŁKI.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż działek budowlanych - Miłoradzice, 13 km od Lubina Na sprzedaż oferujemy 11 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 10 arów , położonych w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł3 600 m² 471,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częściowo zabudowany grunt inwestycyjny z obiektem usługowo-biurowym - tylko 8 minut od Bielan Wrocławskich (teren objęty mpzp - 1u, budynek po termomodernizacji, możliwość rozbudowy, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł9 259 m² 270,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna pod produkcję, magazyny, logistykę Świebodzice, obręb Pełcznica | 9 259 m | cena: 2 500 000 zł Oferta dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4208 mkw położona w miejscowości Borzęcin (gmina Żmigród). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol U/1 -.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Do sprzedania działka gruntu możliwość dokupienia działki działki na 2 po załatwieniu stosownych pozwoleń nieuzbrojona ( woda miejska i kanalizacja miejska w drodze, droga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 3,87 ha (38 700 m ) położona w miejscowości Jaroszów, gmina Strzegom. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 346 m² 215,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż wyjatkowa działke budowlana w Kunicach, znajdująca się w cichej i spokojnej dzielnicy. Powierzchnia: 1356 m2 Media: gaz, woda, prad - 50.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł13 800 m² 7,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy na sprzedaż grunt rolny zlokalizowany w Masłowcu w pobliżu Trzebnicy. Powierzchnia: 13.800 mkw -1,38 ha Użytek - RIVb - grunty orne. Brak miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1890 m , położona w urokliwej i klimatycznej miejscowości Lubiąż, w gminie Wołów. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł17 400 m² 40,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun nieruchomości: arletta Betker tel.   Na sprzedaż atrakcyjną działka położoną w malowniczej okolicy, składającą się z 5 działek o łącznej powierzchni 1.74 hektara.

Szczegóły ogłoszenia

332 040 zł2 767 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Górę Ślężę w Wierzbnej. Lokalizacja: miejscowość Wierzbna. Działka położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na Górę Ślężę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Przedmościu, gm. Głogów, woj. dolnośląskie. Wymiary ; 28.6m *38.25m= 10.53 ar Przedmiotowa nieruchomość jest zabudowana budynkiem gospodarczym przeznaczonym do rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł600 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obiszów gmina Grębocice, powiat polkowicki, działka 6 ar, sprzedaż, 65 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana, w mpzp oznaczona pod zabudowę, malowniczo położona w miejscowości Obiszów.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 262 m² 129,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Biuro Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną przy lesie w miejscowości Szczepanów, gmina Marcinowice, o powierzchni 0,1262 h., w pobliżu Ślężańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

114 500 zł1 200 m² 95,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa mn/u o powierzchni 1200 m , położona w miejscowości Sątok, gmina Bierutów, powiat oleśnicki. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3 000 m , położona w miejscowości Wojnowice (gmina Czernica), zaledwie 30 minut od wrocławskiego Rynku. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł4 919 m² 99,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję Państwu działkę o powierzchni 4919 m2, położona w Wałbrzychu (dzielnica Szczawienko). Możliwe sposoby zagospodarowania: produkcja, usługi, powierzchnie magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 757 m² 63,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż Lokalizacja: ponikwa, dz. nr. 361/4, obr. Ponikwa, powierzchnia: 3757 m.kw. Przeznaczenie: budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem (wz) Media: prąd, woda w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 950 m² 189,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka widokowa Polecam piękną działkę budowlaną w miejscowości Wojcieszyce. Działka z widokami na całą panoramę Karkonoszy i przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Siedlce | 384 m | media | blisko Oławy i Wrocławia zamiana / raty Zapraszam do kontaktu Marek Kromplewski tel   W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł3 046 m² 25,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działki położone w Cieszowie. Działki płaskie, kształtem zbliżone do prostokąta. Działki na tę chwilę bez mpzp oraz bez warunków zabudowy. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

165 240 zł1 836 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 404 m² 78,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Działki położone w urokliwej miejscowości Święcko. Święcko wieś w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w cichej i spokojnej okolicy, 4 km od Środy Śląskiej, z szybkim wjazdem na drogę krajową 94. Działka zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchi 960 m2 położone w centrum Szklarskiej Poręby ul. Paderewskiego. Strona południowa z widokiem na Szrenicę i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

5 124 000 zł24 400 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę przemysłową położną w Ratowicach. Działka w studium przeznaczona pod przemysł Znajduje się przy głównej drodze asfaltowej na drodze Wrocław-Jelcz Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł29 511 m² 4,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jako biuro nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży strategicznego pakietu dwóch działek rolnych w miejscowości Kaczorów (gm. Bolków). To propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę budowlaną w Jeżowie Sudeckim w bardzo atrakcyjnej cenie. Działka o pow. 3054 m2 jest płaska, dobrze nasłoneczniona. Posiada ona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Zimna Woda ( gmina Lubin), która jest częścią kompleksu osiedla Kruszczykowo, składającego się z 52 działeczek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 091 m² 526,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni ok 2090 m2, położoną w gminie Żórawina, ok. 2 km od Ołtaszyna. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową ( zjazd z drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

116 982 zł1 206 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z malowniczym widokiem w Jabłowie niedaleko Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Jabłów, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 14 km od Wałbrzycha. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

250 600 zł2 506 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2506 m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij