dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 652 ogłoszenia

99 000 zł987 m² 100,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!nowa cena! Na sprzedaż prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną w Rzeszotarach z mpzp zabudowa mieszkaniowo - usługowa. Nr działki 74/4 Rzeszotary - powiat Legnica, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 142/4 o powierzchni 1475 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Nowosiedlice. Nieruchomość idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana / 1500m2/, położona w Ostrowinie pod Oleśnicą. Ostrowina jest piękną miejscowością, okoloną lasami. Czyste , zdrowe powietrze i woda. Gmina ma w planie budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 2550 m w spokojnej i zielonej okolicy Dąbrowicy (10 minut samochodem od centrum Jeleniej Góry). To kameralne osiedle z kilkunastoma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: stdoc9125 Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów w korzystnej lokalizacji, w miejscowości Rzeszotary. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, według miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna Wróblowice, gmina Miękinia Sprzedam działkę ( plus udział w drodze dojazdowej) o powierzchni 10045m2 w Studium uwarunkowań określony sposób zagospodarowania:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł7 483 m² 13,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentuję działkę rolną o powierzchni 7482m2 położoną w miejscowości Wabienice pow. oleśnicki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki sąsiadujące ze sobą - doskonała propozycja dla osób szukających większej powierzchni lub chcących zamieszkać obok bliskich: 1. Działka budowlana o powierzchni 1161.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren składający się z dwóch działek. Pierwsza działka położona przy pasie drogowym ulicy Wojewódzkiej. Dostęp do drogi od ul. Wojewódzkiej. Działka o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 000 m² 6,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka leśna, położona na obrzeżach Boguszowa- gorc. Działka położona u podnóża góry Chełmiec- symbolu gór Wałbrzyskich. Wielkość działki wynosi ok 8 ha. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka siedliskowa na sprzedaż Godziszowa k. Jawora Szukasz miejsca, gdzie cisza, przestrzeń i natura tworzą idealne warunki do życia lub wypoczynku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę działek budowlanych w Sosnówce. Działki są w wielkości od ~11 do ~32 arów, głównie w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana Długopole Dolne Malownicza działka budowlana zlokalizowana w cichej spokojnej okolicy. Teren niezalewowy. Parcela o regularnym kształcie, płaska, równa, widokowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działki budowlane położone w Bolesławicach. Szczegóły oferty: - oferta dotyczy działki o powierzchni 914 m2 położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł10 347 m² 46,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego nieruchomości, na którą składają się 2 działki gruntu położone.

Szczegóły ogłoszenia

158 480 zł1 132 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na wzgórza w Lutomii Dolnej. Lokalizacja: miejscowość Lutomia Dolna. Cicha i spokojna okolica. Z działki mamy piękny widok na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 400 m² 82,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezabudowane działki w Krukowie gm. Żarów. Działka będąca przedmiotem niniejszej oferty ma 1400 mkw powierzchni, kształt prostokąta i wydzielona została na niemalże płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 370 m² 167,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1370 m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowe jednorodzinną. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, w około znajduje się zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 593 m² 100,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka inwestycyjna nr 327/51 o powierzchni 1.593m2 położona w miejscowości Gniewomirowice. Wszystkie media ( gaz, woda, kanalizacja i energia elektryczna w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działki w Miejscowości Dobroszów 10 km od Legnicy 5 km od Chojnowa. Dostępne są 3 działki o powierzchni: 10 ar, 10,27ar, i największa o powierzchni 1908mkw. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł2 146 m² 61,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, usługową W płóczkach dolnych, lwówek śląski, na sprzedaż. Wgn Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położna w Świeradowie Zdroju u podnóża Sępiej Góry. Dojazd drogą asfaltową. Teren pochyły - południowy stok. W planie zagospodarowania przestrzennego symbol mn - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gmina Zawonia | Powiat Trzebnicki | Dolnośląskie Zainwestuj w komfort życia blisko natury tylko 30 minut od Wrocławia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 79/3 o powierzchni 1451 m2, w miejscowości Turów gmina Żórawina. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania terenu. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł700 m² 642,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Iwinach, gmina Siechnice. Położona w bliskiej odległości od południowej granicy Wrocławia. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Autobusy z pętli Iwiny do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 001 m² 198,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Poszukujesz działki położonej w wyjątkowym miejscu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiam Państwu na sprzedaż grunt o powierzchni 1001m 2 położony w Karpnikach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 362 m² 115,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka pod zabudowę mieszkaniową idealna dla inwestorów i osób prywatnych, którzy szukają atrakcyjnej działki w otoczeniu gór z dużym potencjałem rozwoju. Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 158 m² 112,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana godzieszów gmina nowogrodziec. Wgn Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1158 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** oferta dostępna tylko W naszym biurze nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1352m2 z wydanym pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Głuszycy. Lokalizacja: miasto Głuszyca. Cicha i spokojna okolica u podnóża gór. W pobliżu piesze trasy turystyczne, głuszycka strefa mtb, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł4 004 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działki w Oławie nr 7/2 o pow. 0.3286 ha oraz nr 8/5 o pow. 0.0718 ha.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 526 m² 127,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka położna w magicznym Wolimierzu. Dojazd drogą asfaltową. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem rm27. Media: prąd, studnia i szambo we własnym zakresie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

184 212 zł1 548 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 14/3 (642) o powierzchni 1548 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł102 400 m² 0,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia terenu o łącznej pow.102 400,00 m2 w Miłkowicach z przeznaczeniem na terminal.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 800 m² 119,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana położona we wsi Niedary w gminie Zawonia - 3 km od Zawoni, 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł1 821 m² 161,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 170/6 o pow. 1597 mkw + własna droga dojazdowa działka nr 170/5 o pow. 224 mkw. + udział w drodze (ul. Liliowa). Zielona i spokojna okolica, zabudowana domami.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 000 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną objętą mpzp, położoną w malowniczej okolicy kotowic.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł3 620 m² 1,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu utwardzonego o pow. 3620 m2, położonego w miejscowości Przeworno przy zlikwidowanej linii.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w miejscowości Staniszów w bliskiej odległości od Karpacza i Jeleniej Góry. Malowniczo położona.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł24 800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa przy trasie S5 Wroclaw - Poznan. Teren zlokalizowany na węźle komunikacyjnym - zjazd Prusice, kosinowo. Powierzchnia działki 2,48 ha z możliwością powiększenia do 16,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł530 m² 111,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 450 m2 do 600 m2, w bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości Kępy. - 15 min od granic miasta Legnicy - 30 min od granic miasta Wrocławia - 30 min.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij