dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 667 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gmina Zawonia | Powiat Trzebnicki | Dolnośląskie Zainwestuj w komfort życia blisko natury tylko 30 minut od Wrocławia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 79/3 o powierzchni 1451 m2, w miejscowości Turów gmina Żórawina. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania terenu. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł700 m² 642,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Iwinach, gmina Siechnice. Położona w bliskiej odległości od południowej granicy Wrocławia. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Autobusy z pętli Iwiny do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 001 m² 198,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Poszukujesz działki położonej w wyjątkowym miejscu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiam Państwu na sprzedaż grunt o powierzchni 1001m 2 położony w Karpnikach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 362 m² 115,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka pod zabudowę mieszkaniową idealna dla inwestorów i osób prywatnych, którzy szukają atrakcyjnej działki w otoczeniu gór z dużym potencjałem rozwoju. Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 158 m² 112,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana godzieszów gmina nowogrodziec. Wgn Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1158 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** oferta dostępna tylko W naszym biurze nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1352m2 z wydanym pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Głuszycy. Lokalizacja: miasto Głuszyca. Cicha i spokojna okolica u podnóża gór. W pobliżu piesze trasy turystyczne, głuszycka strefa mtb, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł4 004 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działki w Oławie nr 7/2 o pow. 0.3286 ha oraz nr 8/5 o pow. 0.0718 ha.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 526 m² 127,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka położna w magicznym Wolimierzu. Dojazd drogą asfaltową. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem rm27. Media: prąd, studnia i szambo we własnym zakresie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

184 212 zł1 548 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 14/3 (642) o powierzchni 1548 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł102 400 m² 0,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia terenu o łącznej pow.102 400,00 m2 w Miłkowicach z przeznaczeniem na terminal.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 800 m² 119,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana położona we wsi Niedary w gminie Zawonia - 3 km od Zawoni, 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł1 821 m² 161,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 170/6 o pow. 1597 mkw + własna droga dojazdowa działka nr 170/5 o pow. 224 mkw. + udział w drodze (ul. Liliowa). Zielona i spokojna okolica, zabudowana domami.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 000 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną objętą mpzp, położoną w malowniczej okolicy kotowic.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł3 620 m² 1,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu utwardzonego o pow. 3620 m2, położonego w miejscowości Przeworno przy zlikwidowanej linii.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w miejscowości Staniszów w bliskiej odległości od Karpacza i Jeleniej Góry. Malowniczo położona.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł24 800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa przy trasie S5 Wroclaw - Poznan. Teren zlokalizowany na węźle komunikacyjnym - zjazd Prusice, kosinowo. Powierzchnia działki 2,48 ha z możliwością powiększenia do 16,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł530 m² 111,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 450 m2 do 600 m2, w bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości Kępy. - 15 min od granic miasta Legnicy - 30 min od granic miasta Wrocławia - 30 min.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 92/6 Wyjątkowa działka pod zabudowę jednorodzinną w Gaju Oławskim! Oferujemy na sprzedaż działkę 92/6 o powierzchni 0,1 ha (1000 m ), położoną w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 364 m² 146,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1364 m , położona w miejscowości Słup Wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - bardzo blisko zalewu, z pięknymi widokami na okolicę. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 320 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 13,20a, zlokalizowana fizycznie w Krzeczynie Małym (obręb Krzeczyn Wielki), gm. Lubin. Grunt w kształcie trapezu, na obrzeżach nowopowstałego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana 1005 mkw. uzbrojona w Kębłowicach, gm. Kąty Wrocławskie, tuż przy granicy Wrocławia (9 km). Jest to ostatnia działka przy ulicy, następna jest działka techniczna, co.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 200 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Świecie, nieopodal Świeradowa Zdroju. Metraż działki 1200m2 płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 156 m² 242,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1156 m , zlokalizowaną przy ul. Konwaliowej w malowniczej miejscowości Brzezina, w gminie Miękinia. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane. Raciborowice Dolne.Sprzedaż Idealna inwestycja dla osób ceniących spokój i ciszę! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działek budowlanych nr 349/8, o powierzchni 1500.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 358 m² 180,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Myśliszowie u podnóża Gór Sowich, ok 1 km od Bielawy, 7 km od Dzierżoniowa oraz 60 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł68 500 m² 51,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż dużą działkę z naturalnym jeziorem o powierzchni 3,7 ha. Działka o powierzchni całkowitej 6,85 ha, pod planem miejscowym, z przeznaczeniem na cele usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości w kotlinie prezentują: działki nr 36/2 do 36/11 położone wśród łąk i lasów z dala od zgiełku i tłumów, a zarazem zaledwie 6km od zalewu w Radkowie.