dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 650 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 650 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka rolna położona we wsi Święcko o powierzchni 1,06 ha. Wygodna, prostokątna działka przy drodze dojazdowej. Świetne miejsce dla rolnika, który.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona - słoneczna działka budowlana w Piechowicach - Górzyńcu. Nieruchomość z dostępem do drogi publicznej - asfaltowej w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 844 640 zł10 248 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

***oferta na wyłączność*** Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10248m , położona w spokojnej części Sosnówki jednej z najbardziej urokliwych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Mały Domek przedstawia ofertę działek budowlanych położonych w miejscowości Strzyżowiec. Grunt objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Wleń.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 365 m² 84,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Luboradów (gmina Krośnice). Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1365 m przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 999 m² 275,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w dzielnicy przemysłowej Oleśnicy o powierzchni 3999mkw. Teren objęty jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego (nr. 6 p/u) Jako przeznaczenie uzupełniające.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 200 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta dla dewelopera i osób indywidualnych Do sprzedania duża działka mieszkaniowa o pow. 16 892 m2. Na działce wytyczonych jest 13 działek po około 1200 m2. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 554 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż malownicza działka budowlana w Kotlinie Kłodzkiej! Oferuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1554 m, zlokalizowaną w Długopolu Dolnym, w pobliżu Bystrzycy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł51 300 m² 48,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna w Głuszycy Górnej! Działka o powierzchni 5,13 ha położona jest w Głuszycy Górnej i aktualnie nie posiada planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: oborniki Śląskie/ Siemianice ul. Srebrna, metraż: 9964m2 Działka: inwestycyjna nr 130/26 P1, dodatkowe informacje: dostęp do drogi gminnej (asfaltowej). Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 291 m² 76,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1291 m , położona w miejscowości Klucze, gmina Głogów. To propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni o powierzchni 914m2, położonej w miejscowości Bolesławice, działka bezpośrednio graniczy z nowo powstałym osiedlem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 013 m² 196,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Rudawach Janowickich. Oferuję Państwu do sprzedania działkę budowlaną położoną na obrzeżach w Janowic Wielkich. Nieruchomość przeznaczona pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 746 000 zł14 616 m² 187,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowo-produkcyjna Z pozwoleniem na budowę - siedlęcin kluczowe informacje: powierzchnia: 1,4616 ha (14 616 m2) Cena: 2 746 000 zł - pomniejszona o 324 000 zł! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

235 200 zł2 100 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | 2100 m | Tereny usług i produkcji rolniczej Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2100 m , położona w miejscowości Gać w gminie Oława.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł27 857 m² 64,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny 2,78 ha - gotowy projekt pod kameralne osiedle Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 27 857 m , położony w malowniczej miejscowości Ostrowina.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 500 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty 2685! nowa niższa cena! Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną w miejscowości Przesieka. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł10 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia na sprzedaż działkę rolnę położoną w Podgórkach , gmina Świerzawa. Nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona na wzniesieniu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas Piękna działka budowlana w Witoszewie Dolnym- uzbrojona! Lokalizacja: pożądana część Witoszowa, blisko do miasta Świdnica, w zasięgu sklep, przystanek autobusowy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 681 m² 59,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości w Bolesławcu oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2681 m2 we wsi Czerna koło Bolesławca opis działki: - działka o kształcie prostokątnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 339 200 zł5 848 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świetna lokalizacja! idealne miejsce pod inwestycje! możliwość dojazdu powyżej 3,5 tony! Polecam działki położone w Długołęce w doskonałej lokalizacji pod inwestycje! Zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 250 m² 184 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1250 m w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem - Dziwiszów. Szukasz miejsca pod dom w cichej, zielonej okolicy, ale jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni ok. 10 a w miejscowości Miłochowice (gmina Milicz) w sercu malowniczej Doliny Baryczy. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2 ha w miejscowości Nowy Waliszów. Oznaczenie gruntu lsv, psiv, psv, psvi, riva, rivb - lasy Identyfikator działki 020806_5.0016.267 Położona w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł4 001 m² 199,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje: powierzchnia: 4.001m Cena: 200 zł/m Kształt terenu: działka płaska, wyrównana Stan: niezabudowana Przeznaczenie w MPZP (B10RM/MN) pod: - Tereny zabudowy zagrodowej, obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł14 400 m² 9,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 14400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , o nieregularnym kształcie, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł958 m² 177,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży płaską,w kształcie kwadratu działkę budowlaną przy ul. Andersa w Wałbrzychu. - powierzchnia 958m2 -bez zabudowań -posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej -do.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 400 m² 102,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, 2400 m2, kraśnik Dolny, bolesławiec. Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinna o nr 395/14, zlokalizowanej w miejscowości Kraśnik Dolny, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 8074 m2 z mpzp, teren oznaczonego symbolem p/u/ef1 w miejscowości Chróstnik gmina Lubin Dolny Śląsk przy drodze krajowej S3 zjazd nr: 47 domplus.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna nieruchomość w spokojnej lokalizacji położona w Koskowicach w gminie Legnickie Pole. Działka o powierzchni 500m2 idealna pod domek holenderski czy letniskowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona we Wrocławiu przy ul. Grota-Roweckiego (obręb Wojszyce). Działka nr 12/7 o powierzchni 4 198 m , objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł23 135 m² 203,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa położona jest w bliskiej odległości od centrum miasta, na przeciwko targowiska miejskiego - co zwiększa jej atrakcyjność pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Szczepanowie! Media: woda i kanalizacja przy głównej drodze (ok. 100 metrów), na działce jest prąd (skrzynka energetyczna) Działki położone z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Na sprzedaż działka rolno-budowlana 67 600 m , Stare Rochowice, gmina Bolków, dolny Śląsk Na sprzedaż atrakcyjny grunt o powierzchni 67 600 m położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 141 m² 60,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży pięknie widokowa nieruchomość gruntowa położona na obrzeżach Jeleniej Góry (dzielnica Goduszyn). Grunt o powierzchni 4141 m2 , w planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

3 565 440 zł14 856 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjna, bazy, składy, magazyny, hurtownie logistyka. Pod Wrocławiem - wróblowice - bezpośrednio przy dk94. Zjazd asfaltowy. Powierzchnia zabudowy 80%. Intensywność 1,6. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Do sprzedaży działka z przeznaczeniem pod tereny aktywności gospodarczej zlokalizowana we.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 600 m² 58,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Krępa, działka budowlana, 16 a, sprzedam, 94 000 zł. Oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Krępa w gminie Przemków, położoną na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 700 m² 92,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu z widokiem na wzgórza, w miejscu pełnym spokoju, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka to idealna przestrzeń, by spełnić te plany! Na sprzedaż malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł2 531 m² 273 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 3 działki w Żarowie przy strefie ekonomicznej. Powierzchnia - 2531m2 Media - prąd na działce gaz, kanalizacja i woda - w drodze. Typ działki wielousługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: pakiet inwestycyjny dom z zabudową oraz dwie działki budowlano-usługowe | Mietków, powiat wrocławski Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży trzech działek o łącznej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij