dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 666 ogłoszeń

159 000 zł1 380 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości olender prezentuje państwu działkę rolno-siedliskową W miejscowości lipa jaworska. Działka nr 256/4,o powierzchni 1,3800 ha. Działka znajduje się na płaskim terenie, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

748 800 zł1 664 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1200 mkw., położoną w malowniczej miejscowości Stoszyce. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób! okazja Działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Miłoszyce ( w Gm. Jelcz- laskowice) to niewielkie, spokojne miasteczko obecnie niezwykle popularne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   oferta dostępna tylko W sdp nieruchomości Podstawowe informacje: działka budowlana przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 200 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu piękne działki z widokiem. Tylko 9 km od Świeradowa Zdrój. Idealne pod inwestycje oraz pod Twój wymarzony dom Działek jest 18, powierzchnie od 1200 m2 do 2300 m2. Ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Budowlana nr 86/9 Twój Przyszły Dom w Idealnym Miejscu Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną nr 86/9, o powierzchni 999 m , zlokalizowaną w malowniczym Osiedlu Gajowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży wyjątkowe działki w Niedźwiedzicy. Przy sprzyjającej pogodzie widoczny Wrocław i budynek Sky Tower. -powierzchnia ok. 3000m2 Działki objęte są mpzp- symbol 1rzm.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł9 080 m² 407,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - wrocław Polecamy Państwu niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 9080 m2 , zlokalizowaną w północnej części Wrocławia, w obrębie Poświętne.

Szczegóły ogłoszenia

165 902 zł1 124 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt inwestycyjny w gminie Warta Bolesławiecka na Podgórzu Kaczawskim w Sudetach. (teren objęty mpzp - usługi, produkcja, magazyny, zainwestowana strefa przemysłowa) Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł48 300 m² 20,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowo-magazynowa 48 arów. Położona przy ul. Hutniczej, w sąsiedztwie salonu samochodowego, blisko zjazdu na obwodnicę Lubina - łączącą się z drogą ekspresową S3. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

95 410 zł1 363 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu atrakcyjnych działek budowlanych, idealnych pod zabudowę jednorodzinną. Do wyboru mają Państwo trzy parcele o powierzchniach odpowiednio: 13,63 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną. Media: woda, prąd w drodze przy działce. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jedno rodzinną. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Ewa Tomkow licencja.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł938 m² 266,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne widoki na karkonosze Z twojego nowego domu! Prezentuję Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w Jeleniej Górze - Goduszyn. Idealne miejsce dla osób pragnących ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwych działek budowlanych, z pięknym widokiem w malowniczej miejscowości Szalejów Dolny. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

102 900 zł980 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 15-naście działek budowlanych na sprzedaż usytuowanych w malowniczej wsi Grzmiąca gm. Głuszyca. Działki o powierzchni od 980m2 do 2000m2, jest możliwość zakupu pojedynczej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 200 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Sprzedam działkę o powierzchni 3200 m.kw. w Lubnowie pod Obornikami Śląskimi. Działka płaska, kształtem zbliżona do kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 891 m² 52,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuje działkę w Chwaliszowie, przy cichej, bocznej ulicy Słonecznikowej. Leży w otoczeniu luźnej, niskiej zabudowy oraz pobliskiego lasu - co gwarantuje ciszę i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł1 580 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okolice Polanicy Zdrój - Szczytna. Malownicza działka o 1580 m kw. -przeznaczona na cele mieszkalne (istenieje możliowść kupienia większej lub mniejszej działki sąsiedniej). Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działki budowlane położne w miejscowości Dobrzykowice g. Czernica. Działki położone w bardzo cichej części Dobrzykowice ze starodrzewem w sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z pozwoleniem na budowę -podgórzyn | Widok na Śnieżkę i Zamek Chojnik | Projekt domu 160m w cenie Marzysz o nowoczesnym domu w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Parchów, gmina Chocianów, 1500 m2, sprzedaż, 120000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany: działka 521/4 w miejscowości Parchów, gmina Chocianów, powiat Polkowice. Wg miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

402 000 zł5 020 m² 80,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka na trasie Jelenia Góra -szklarska Poręba. . Na działce można postawić dom mieszkalny, z usługą lub domki rekreacyjne. Przepiękny widok na całe Karkonosze, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

21 725 000 zł86 900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa przy drodze S5, zjazd Prusice - Kosinowo. Około 25 minut od centrum Wrocławia. Działka znajduje się przy samym węźle z S5. Idealna na budowę Stacji paliw, hotelu, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 582 801 zł13 081 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego obszaru przemysłowo składowego, położonego W północno-zachodniej części miasta kłodzka. Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m2 położona w miejscowości Żórawina , gmina Żórawina, powiat wrocławski. Media w odległości ok. 100m od działki: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 996,41 m² 196,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki usługowe położone w miejscowości Ligota Piękna, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Idealna propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 418 m² 88,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 14,18 ara pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w pięknym miejscu w miejscowości - Szklary Dolne. Działka sprzedawane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż nr oferty: stdoc8787 kategoria: działka budowlana lokalizacja: golanka dolna powierzchnia działki: 1950 m2 uzbrojenie prąd, dojazd: droga utwardzona Na sprzedaż działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł9 400 m² 85,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży urokliwie położoną działkę pod lasem w miejscowości Borówno-gmina Czarny Bór. Teren o powierzchni blisko 9400 m2 z możliwością podziału. teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł5 300 m² 528 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tomasz leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel:   Działka położona jest blisko budynków jednorodzinnych przy drodze asfaltowej. Atuty: - unikalna nieruchomość - ograniczona podaż.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 zł4 067 m² 2,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu o pow. 4067 m2, położonego w miejscowości Ujazd Górny. Działka nr 345/1, obręb Ujazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Mściwojowie Na sprzedaż działka o powierzchni 2500 m , usytuowana w miejscowości Mściwojów, w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł4 760 m² 336,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki rolne z przeznaczeniem pod zabudowę, maksymalna wysokość zabudowy do 12m, zlokalizowane w Wojnowicach, gmina Czernica. Numery działek: 82/1, 82/3 i 82/4 Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

112 650 zł1 502 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w Brzezińcu, gmina Mirsk - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1502 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 142 m² 100,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną działkę budowlaną objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cicha i spokojna okolica, wśród nielicznej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka W pustelniku Pustelnik / Gmina Marciszów Działka o powierzchni: 5335 m Decyzja o warunkach zabudowy pod budynek jednorodzinny Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz ładnej, widokowej działki z widokiem na Karkonosze, rudawy Janowickie - zapraszam. Promocja! Cena 435.000, - Proponuję Państwu działkę budowlaną zabudowaną małym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

640 400 zł3 202 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka produkcyjno-usługowa o powierzchni 3202m2, usytuowana w gminie Siechnice 2 km od Świętej Katarzyny. obręb Łukaszowice. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NR oferty: stdoc8383 Na sprzedaż działki o powierzchni 0,9723ha, położone w Gniewomirowicach. Działki przeznaczone na usługi, handel, transport lub stację benzynową. Działki nadają się na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij