dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 666 ogłoszeń

550 000 zł2 245 m² 244,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W pełni uzbrojona działka budowlana w otoczeniu zieleni. Główne atuty nieruchomości: uzbrojona bliskość terenów zielonych bliskość obiektów rekreacyjnych Działka jednorodzinna (mn). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

173 600 zł1 240 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałabym zaprezentować Państwu działkę w miejscowości Sokołowice w gminie Oleśnica. Działka ma kształt nieregularny o bokach 49,97M x 7,75m x 14,03m x 53,52m.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 204 m² 91,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 12,04 a, zlokalizowana w Lubinie przy ul. Przemysłowej. Grunt o regularnym, prostokątnym kształcie. W mpzp oznaczony jest symbolem 5mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - rozległa działka budowlana o powierzchni 4900 m z zabudową domu mieszkalnego o powierzchni użytkowej ok. 320 m , wybudowanego w tradycyjnej technologii. To.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 129 m² 128,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka bez dostępu do drogi publicznej konieczność ustanowienia służebności dojazdu poprzez działki sąsiadujące! Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną w malowniczej części Wałbrzycha,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł91 500 m² 3,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny ołobok 9,15 ha. Wgn Nieruchomości Bolesławie oferuje na sprzedaż grunty rolne o łącznej powierzchni 9,15 ha położone w miejscowości Ołobok gmina Osiecznica. Grunty oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 448 m² 123,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pątnówek- bobrów Działka budowlana o pow. 14,48a zlokalizowana na obrzeżach miasta Legnica, z doskonałym dojazdem do obwodnicy S3. Działka w kształcie prostokąta uzbrojenie: energia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną Nowa Wieś Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Nowa Wieś. Nowa Wieś - niewielka, podgórska wieś.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 098 m² 109,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Okolica Polanicy Zdrój, kłodzka - Stary Wielisław. Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1098m2 Istnieje możliwość dokupienia graniczącej działki o pow. 988m2. Działka przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł13 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dąbrowa, gmina Polkowice, działka budowlana, 13200 m2, sprzedaż, 594 000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany dz. 186/4 w miejscowości Dąbrowa, w gminie Polkowice. Wg miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł2 334 m² 280,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana Lokalizacja: wieś Sady na trasie Świdnica-Wrocław; do Świdnicy ok 16km, do Wrocławia ok 40km, do Sobótki 9km Działka budowlana , kształt prostokątny Powierzchnia ponad 23.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł908 m² 296,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 908 m w Borowej - w otoczeniu jezior i lasów, tylko 20 minut od Wrocławia Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w miejscowości Borowa, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowo usługowa z dostępem do linii kolejowej i bocznicy. Oferuję do sprzedaży niezabudowaną działkę inwestycyjną o powierzchni 18652 m2, położoną w Lubinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 300 m² 180,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Marczycach przy Zalewie Sosnówka wiosenna obniżka ceny! Na sprzedaż oferuję urokliwą działkę budowlaną położoną we wsi Marczyce, w gminie Podgórzyn - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

5 633 500 zł59 300 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży komercyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 59300 m2 w Wykrotach przy drodze krajowej 94 pomiędzy Bolesławcem i Zgorzelcem. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 100 m² 163,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, w spokojnej zielonej okolicy. Nieruchomość ma powierzchnie 1100m2 i ma wydane aktualne warunki zabudowy. Uzbrojenie: -Gaz -prąd Dodatkowo istnieje możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną 483/2 o powierzchni 1583 m2 położoną w Bolesławcu. Szczegóły oferty: - działka ma kształt kwadratu, teren.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł10 575 m² 74,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dla dewelopera - działka pod zabudowę szeregową, bliźniaczą lub wolnostojącą. Działka budowlana o powierzchni 1,0579 ha (10 579 mkw), położona w Ostrowinie, gmina Oleśnica, 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł6 740 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Budziszowie w gminie Kostomłoty o powierzchni 6740 m.kw. dzięki czemu można ją po zakupie podzielić. Działka objęta jest zapisami miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

137 670 zł2 118 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka położona w malowniczej części Lubomina na wzgórzu. Działka pochyła, dobrze nasłoneczniona. Media w drodze, powierzchnia całkowita 2118 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

179 991 zł1 887 m² 95,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Złotowie, gmina Zawonia, powiat trzebnicki. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę domu lub inwestycję, ta oferta może Cię zainteresować! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

165 240 zł1 836 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od Kupującego! W ofercie działka usługowa położona bezpośrednio przy trasie Oleśnica Syców w miejscowości Poniatowice. Działka nr 70/19. Powierzchnia działki 1,36ha (13.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Mysłakowice, okolice Karpacza Na sprzedaż oferujemy dwie atrakcyjne działki gruntu, położone w miejscowości Mysłakowice, w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

145 500 zł1 700 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Ładnie położona działka w Burkatowie! Działki o powierzchni 17 arów. Teren w większości płaski, nieogrodzony, w tylnej jej części zalesione wzniesienie. Dojazd do działek.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 983 m² 60,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Miejsce, w którym codzienność zwalnia, a dom nabiera prawdziwego znaczenia. Są takie działki, które od pierwszego spojrzenia klikają. Nie przez metraż czy tabelkę z danymi, ale przez.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 006 m² 149,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ,mały Domek "oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Lubomierzu na nowo powstającym osiedlu , cisza i bliskość przyrody , działka posiada pozwolenie na budowę wraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł31 343 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna łagów / zgorzelec Podstawowe informacje: - lokalizacja: łagów, gmina Zgorzelec (strategiczny punkt przy węźle autostradowym Polska-Niemcy). - powierzchnia gruntu: 31.343.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu utwardzonego płytami betonowymi, w dobrym stanie. Plac zlokalizowany jest na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecam działkę budowlano-usługowa Jelenia Góra Goduszyn tuż przy Trasie Czeskiej Działka o pow.1202 m2 na terenie płaskim, położona przy drodze asfaltowej (wjazd bezpośrednio z ulicy). Na.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł401 m² 97,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trzęsów, działka budowlana 4 ary, sprzedam, 39 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4 arów, położona w części Trzęsowa zwanej Osadą Trzęsów. Na terenie przeznaczonym.

Szczegóły ogłoszenia

203 775 zł1 045 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wierzbnej Działka o powierzchni ok.10 arów. Działka oddalona od drogi głównej, położona w malowniczym i spokojnym miejscu. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Jaszkowa Dolna gmina Kłodzko na powstającym kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w otoczeniu gór i wielu przewyższeń, które nadają.

Szczegóły ogłoszenia

692 400 zł6 924 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączny przedstawiciel : Małgorzata Uliasz kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona na małej wsi ok.15 km od Oleśnicy w gminie Dobroszyce, ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 656 m² 99,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1 656 m , położonej w spokojnej, rozwijającej się okolicy w miejscowości Głoska. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: spalice, tuż obok centrum Oleśnicy, woj. dolnośląskie. Powierzchnia działki: 1300 m2 Cena: 1 099000 pln Opis: oferujemy na sprzedaż działkę przemysłową o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trzy działki położone z dala od ludzkich siedzib, w sąsiedztwie lasu, podzielone w systemie rolnym , na dzień dzisiejszy bez możliwości uzyskania warunków zabudowy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 338 m² 171 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Klimatyczne miejsce w otulinie Gór Stołowych. Działka budowlana położona we wsi Złotno powiat kłodzki, gmina Szczytna. Działka o powierzchni 1338 m2, w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo dobra inwestycja! Polecam Państwu do sprzedania atrakcyjny pod kątem inwestycji grunt o powierzchni 0,92 ha (9,200 mkw) położony w miejscowości Czerwona Woda (gmina: węgliniec).

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 175 m² 179,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Wrocław - ul. W. i J. Wardzyńskich. Działka nr 24 am-14, obręb Strachowice, powierzchnia 4175m2, regularny kształt zbliżony do prostokąta, wymiary ok. 100m x 42m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Miejsce, w którym dom dopasowuje się do rodziny, a nie odwrotnie Wyszki | Kotlina Kłodzka Są działki, które narzucają gotowe schematy. I są takie, które dają przestrzeń do zadania.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij