dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 666 ogłoszeń

128 000 zł1 009 m² 126,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Zagórzu Śląskim! Lokalizacja: zagórze Śląskie, ok 20 minut drogi od Świdnicy. Dojazd : droga asfaltowa i utwardzona Media: prąd w granicy działki, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 178 m² 182,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1178 m2 z przyłączem kanalizacji położona w Mysłakowicach kilka km od Karpacza .Teren płaski ładny widok na Karkonosze ,.

Szczegóły ogłoszenia

125 440 zł1 568 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł1 500 m² 6,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na wynajem oferujemy przestronny, ogrodzony plac o powierzchni ponad 1500 m , położony w strategicznej części Wrocławia przy ul. Krzywoustego, w otoczeniu hal magazynowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wejdź w spokojne objęcia natury z najnowszą ofertą biura nieruchomości Mały Domek - malowniczą, dużą działką położoną w urokliwej miejscowości Młyńsko. Otoczona spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową działkę o powierzchni 1197 m2, położoną w w malowniczej miejscowości Miłoszyce (gmina Jelcz-Laskowice, powiat oławski). Największym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlana położoną w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Czystej objętą planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną! Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Spokojna lokalizacja z potencjałem Nowa Wieś, gmina Międzylesie, powiat kłodzki Nowa Wieś to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł3 044 m² 127,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 3044 m2, położoną w urokliwej miejscowości Ścięgny, niedaleko Karpacza. Ta przepiękna działka oferuje doskonałą okazję do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 000 zł3 784 m² 1 453,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Karpacz, działka, grunt, usługowa, budowlana, sprzedaż. Lokalizacja: * bardzo dobra / idealna * ul. Wielkopolska grunt inwestycyjny O pow. 3738 M2 pod zabudowę: * apartamentową * usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 075 m² 99,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana położona we wsi Niedary w gminie Zawonia - 3 km od Zawoni, 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 8200 m2 w Marcinkowicach przy ul. Wrocławskiej, media w drodze (woda, gaz, energia elektryczna, kanalizacja miejska). Działkę w mpzp oznaczono symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 820 m² 319,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2820 m z pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona jest w spokojnej części Żernik Wrocławskich,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 339 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu niebanalną działkę - tereny kolejowe - idealna pod inwestycję. Działka o imponującej powierzchni 2339m, z nieaktywnymi torami kolejowymi. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej, płaskiej działki pod budowę domu w malowniczym, górskim regionie (jedyne 7 minut autem od Świeradowa) ? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł500 m² 598 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana ok. 500 m mpzp wrocław pawłowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 500 m , położona we Wrocławiu (pawłowice). Nieruchomość powstała w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana w miejscowości Dobrzykowice, gmina Czernica. Dobrzykowice są prężnie rozwijającą się miejscowością, graniczącą bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł5 032 m² 158,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w doskonałej lokalizacji | Pabianice Szukasz miejsca na budowę wymarzonego domu lub inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta działka budowlana w zielonej części Pabianic.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 295 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod apartamenty / pensjonat kowary (karkonosze) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1295 m , położona w Kowarach Podgórze, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 340 m² 163,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze ostania działka w tej części osiedla- polecamy Trasa legnica/gniewomirowice Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o pow.

Szczegóły ogłoszenia

490 385 zł17 010 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 17010 m2 położoną w miejscowości Zagajnik w Gm. Nowogrodziec. Szczególy oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

CO sprzedajemy? Na sprzedaż działka o powierzchni 2803 m2 zlokalizowana w miejscowości Grochowice. Działka jest idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 100 m² 254,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod dom lub inwestycję wisznia mała, ul. Leśna | 5100 m Wyjątkowa działka o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w rozwijającej się części Wiszni Małej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł3 000 m² 141,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Miejsce w Sercu Doliny Baryczy - Działki w Praczach Szukasz okolicy, gdzie natura spotyka się z Twoim nowym domem? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł900 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę zlokalizowaną w miejscowości Szaszorowice, gmina Niechlów w powiecie górowskim. Działka o powierzchni 900 mkw. Działka nie jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka zlokalizowana w najwyżej położonej wiosce pogórza Izerskiego - Grudzy. Powierzchnia 3.000 m2 Grunty klasy III, brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł9 800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o idealnym miejscu na budowę wymarzonego domu lub o perspektywicznej inwestycji z gwarantowanym zwrotem? Mam dla Ciebie ofertę, której nie możesz przegapić! Prezentuję na.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł1 841 m² 149,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży 2 działki budowlane położone w malowniczej miejscowości kromnów. Działki o powierzchni 1841m2 oraz 1966m2- w cenie 150zł/m2. Istnieje możliwość kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 000 zł18 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę gruntu w Gruszkowie z możliwością zabudowy Działka o powierzchni 1,84 ha posiada skłon zachodnio - północny. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Szklarskiej Porębie pod inwestycje! Z przyjemnością prezentuję tę wyjątkową ofertę - działkę położoną w malowniczej Szklarskiej Porębie, idealną pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

149 220 zł2 487 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Szklarnia. Płaska, ładny prostokąt, wjazd od asfaltu, prąd w drodze. Działka jest ładna, zadbana. Objęta jest zapisami z miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę inwestycyjną - idealną pod budowę nowoczesnego apartamentowca! Ta atrakcyjna działka znajduje się na południowym stoku, zapewniając malownicze widoki na panoramę Gór.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł18 400 m² 15,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Głoska, wioska obok Miękini. Grunt rolny w przeważającej części w klasie III, w pozostałej części klasa IV. Działka leży przy trasie na Brzeg Dolny. Bezpośredni zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

67 476 zł22 492 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu nieruchomości w miejscowości Rogów Sobócki dz. nr 130/1 obr. Rogów Sobócki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W pogalewie wielkim (gmina brzeg dolny) tylko U nas! Działka inwestycyjna | Pogalewo Wielkie - na sprzedaż lokalizacja: atrakcyjne miejsce pod inwestycję. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Orłowice - kompleks działek widokowych w Górach Izerskich, szeroki wybór powierzchni działek: od 450m2 do 5100m2 * wydane warunki zabudowy na domy jednorodzinne * dostępne media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 656 m² 81,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona we wsi Komorów. Działka o nieregularnym kształcie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Teren nieogrodzony. W drodze znajduje się prąd, woda oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 213 m² 107,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o obszarze 1213 m2. położona przy ul. Słonecznej na skraju Kotli. Na chwilę obecną oferowana działka położona jest jako ostatnia w linii zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 100 m² 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w urokliwej miejscowości Ścięgny, zaledwie 3 min od Karpacza w powiecie karkonoskim, gm. Podgórzyn.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 327 m² 338,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1317 mkw. Działka położona w gminie Kąty Wrocławskie, obręb Skałka. Działka oznaczona w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Siedlika, gmina Miłkowice Dostępne powierzchnie - 2x ok. 1000 m2 - 1x ok. 1800 m2 Dostępne media: prąd bezpośrednio przy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij