dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Siedlęcin

Siedlęcin,dolnośląskie

179 900 zł6 614 m² 27,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do zaoferowania działka rolna w Siedlęcinie gm. Jeżów Sudecki Działka jest ustawna. Dojazd z drogi gminnej asfaltowej. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Mpzp - R - rola, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łagiewniki Średzkie

Łagiewniki Średzkie,dolnośląskie

9 954 zł4 977 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu o pow. 4977 m2, położonego w miejscowości Łagiewniki Średzkie. Działka nr 198, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rościsławice

Rościsławice,dolnośląskie

135 135 zł1 287 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem - Rościsławice, gm. Oborniki Śląskie Na sprzedaż słoneczna działka budowlana o powierzchni 1287 m , położona na malowniczym wzniesieniu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wyspiańskiego

Miłoszyce,dolnośląskie

500 000 zł1 328 m² 376,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1328 m , położoną w spokojnej części Miłoszyc, przy ul. Wyspiańskiego 9. To miejsce dla osób, które szukają połączenia komfortu, dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

149 000 zł1 194 m² 124,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Pięknie położona, urokliwa, jedyna przy lesie, a jednocześnie wśród zabudowań, działka budowlana w Sokołowicach o powierzchni 1194 m !.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krzeszowska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł902 m² 986,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana na Złotnikach 902 m pozwolenie na przebudowę i duży potencjał inwestycyjny Przedstawiam ofertę dla osób, które cenią przemyślane inwestycje, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niemstów

Niemstów,dolnośląskie

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

250 000 zł1 210 m² 206,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu uzbrojoną działkę budowlaną , położoną w Cieplicach przy drodze na Wojcieszyce. Dojazd z drogi asfaltowej , działka z widokiem na pasmo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bartnica

Bartnica,dolnośląskie

79 000 zł3 000 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze Biuro! Działka pod budowę domu w bardzo dobrej lokalizacji. Działka w Bartnicy zaraz przy granicy z Głuszycą Górną. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

280 000 zł1 013 m² 276,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej! Poszukujesz działki, na której szybko rozpoczniesz budowę? Zapraszam na prezentację działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł1 203 m² 374,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu działki położonej we Wrocławiu o numerze ewidencyjnym nr 7/8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karłów

Karłów,dolnośląskie

298 000 zł751 m² 396,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Karłów , bezpośrednia bliskość Parku Narodowego -! Tu, w tej wyjątkowej wiosce, karłów czeka na Państwa działka budowlana z widokiem na skały Szczelińca Wielkiego. Tutaj wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sanatoryjna

Pieszyce,dolnośląskie

280 000 zł865 m² 323,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w doskonałej lokalizacji z możliwością podłączenia wszystkich mediów miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

149 000 zł1 900 m² 78,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż działkę pod budowę domu w spokojnej, zielonej miejscowości Nowe Siodło w Mieroszowie. Działka nr 134.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Legnicka

Grzybiany,dolnośląskie

269 000 zł1 973 m² 136,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Grzybianach gm. Kunice, zlokalizowanej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej co sprawia, że jest to idealne miejsce na ucieczkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

2 490 000 zł30 010 m² 82,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży grunt położony w miejscowości Krzeczyn, zlokalizowany w gminie Oleśnica. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu oraz pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Pławna,dolnośląskie

180 000 zł1 637 m² 109,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Pławnej - osiedle domów jednorodzinnych; [a] uwaga! Działka B została sprzedana. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną mn (uchwała nr XXIV/324/16 rady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

146 510 zł490 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane położone na nowopowstającym osiedlu. Teren płaski, o regularnym kształcie, dobrze nasłoneczniony, umożliwiający optymalne zagospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

19 000 zł11 000 m² 1,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do wynajęcia grunt przemysłowy o powierzchni ok. 1,1 ha, częściowo zabudowany, zlokalizowany w obrębie 9 Lubina, w sąsiedztwie węzła S3 (lubin Północ). Obiekt o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Izerska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 590 000 zł2 137 m² 744,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Cena netto+23% vat. Mpzp dopuszcza budowę domków, apartamentowca, budynek blizniak(dwulokalowy), budynek jednorodzinny. Na sprzedaż działka inwestycyjna na Białej Dolinie z propozycją gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Małuszów

Małuszów,dolnośląskie

289 000 zł3 761 m² 76,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Małuszów - bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej dw333, w świetnie skomunikowanej lokalizacji o wysokim potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł1 150 m² 652,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z pnb i projektem 8 blizniaków! Na sprzedaż działka budowlana 1150 m2 Lokalizacja: ul. Wilkszyńska, wrocław - Marszowice - Działka budowlana z pnb i projektem 4 budynkow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

325 000 zł3 000 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witoszów| działki budowlane| 30 arów | Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w malowniczym Witoszowie Dolnym, położone w spokojnej okolicy, z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sady

Sady,dolnośląskie

379 000 zł2 274 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sady przy Sobótce Działka budowlana Częściowo uzbrojona Powierzchnia działki: 2274 Do sprzedania działka o powierzchni ponad 22 ary, zlokalizowana w miejscowości Sady, gmina Marcinowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

1 200 000 zł5 315 m² 225,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pszenno | działki inwestycyjne | 0,2447 ha i 0,2868 ha | Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne (0,2447 ha i 0,2868 ha) - idealna oferta dla dewelopera lub inwestora! Lokalizacja: pszenno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Obora

Obora,dolnośląskie

195 000 zł1 097 m² 177,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki położone w samym centrum miejscowości Obora, zaledwie 5 minut od Lubina. Każda działka ma powierzchnię ok. 11 arów, co daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Klecińska

Wrocław,dolnośląskie

29 000 zł492 m² 58,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka rekreacyjna położone w rod "dobry Gospodarz" we Wrocławiu na osiedlu Grabiszyn. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

299 000 zł1 358 m² 220,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania widokowa działka budowlana w Wojcieszycach Działka jest ustawna, objęta mpzp - mn - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna. Piękny widok na całe pasmo Karkonoszy. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Andersa

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł958 m² 177,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną. Adres: andersa 18a. Działka numer: 89/3. Wielkość: 958 m2. Działka bez zabudowań. posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szklarka,dolnośląskie

139 200 zł1 392 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z warunkami zabudowy na sprzedaż - Szklarka, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną na Ziemi Kłodzkiej, gmina Bystrzyca Kłodzka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

826 200 zł972 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radomierzyce / wrocław / działka zagrodow0-budowlana działka nr 35/39 - 777 M2 i nr 35/5 - 972 M2 Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, działki oznaczone symbolem 02mr/mn - Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana, ul. Kolejowa

Mościsko,dolnośląskie

3 000 000 zł15 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 686/26 położona w miejscowości Mościsko, gmina Dzierżoniów, województwo dolnośląskie. Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 382 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielka Lipa

Wielka Lipa,dolnośląskie

292 330 zł1 426 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1426 m - Wielka Lipa koło Obornik Śląskich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1426 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

 

 

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny