dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świecie

Świecie,dolnośląskie

180 000 zł1 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Świecie, nieopodal Świeradowa Zdroju. Metraż działki 1800m2 płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

525 000 zł34 415 m² 15,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świetna oferta działki usługowej W raz Z terenem leśnym W piechowicach piechowice położone obok szklarskiej poręby Proponuję Państwu działki usługową oraz teren leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Leszczyniec

Leszczyniec,dolnośląskie

135 500 zł1 505 m² 90,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działek W leszczyńcu koło kamiennej góry blisko przełęczy okraj Proponuję Państwu działki budowlane w świetnej lokalizacji w Leszczyńcu, nieopodal Kamiennej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

220 000 zł1 568 m² 140,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę budowlaną w malowniczej wsi Sosnówka z dala od miejskiego zgiełku. Działka objęta jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ramiszów

Ramiszów,dolnośląskie

649 999 zł1 170 m² 555,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ramiszów działka Pelne media/mpzp/kanalizacja Działka przy granicy Pawłowic i osiedla Ramiszów Przy Lesie. Położona w obszarze oznaczonym symbolem 2mn/u przeznaczonym pod tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lawendowa

Suchy Dwór,dolnośląskie

599 999 zł912 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Dwór - 2 km Wroclaw Ołtaszyn Mmzp/media! Polecam działkę budowlaną o powierzchni 911 m2 w miejscowości Suchy Dwór pod Wrocławiem, 2 km od wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 250 zł1 835 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana w Jeleniej Górze Działka jest położona blisko centrum uzdrowiska Cieplice Zdrój. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Możliwość odbudowania budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krzeszów

Krzeszów,dolnośląskie

165 000 zł1 388 m² 118,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Świetna oferta działki pod zabudowę jednorodzinną W krzeszowie. Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w Krzeszowie, nieopodal Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

228 800 zł1 040 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana w Sosnówce Na działce nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, w studium jest pod mu (zabudowy mieszkaniowej i usług) oraz ut (usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Debrznik

Debrznik,dolnośląskie

125 000 zł1 137 m² 109,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz budować dom? Szukasz działki? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Działka z widokami na góry i lasy. Sprzedam działkę budowlaną z widokiem na góry o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Nowy Dwór

Nowy Dwór,dolnośląskie

6 999 999 zł20 505 m² 341,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję działkę usługową zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Nowy Dwór pod Trzebnicą. Działka znajduję się tylko 1,5km od drogi S5, a także przy działce będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dobrzykowice,dolnośląskie

449 003 zł1 129 m² 397,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1129 m Dobrzykowice, ul. Agatowa | media przy działce | spokojna, prestiżowa okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1129 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielka Lipa

Wielka Lipa,dolnośląskie

349 000 zł4 767 m² 73,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z własnym lasem - Wielka Lipa k. Obornik Śląskich Cena: 349 000 pln / rezerwacja. Powierzchnia: ok. 4800 m (48 arów) Lokalizacja: wielka Lipa, gm. Oborniki Śląskie, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

93 672 zł1 301 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość znajdującą się w Piotrowicach pow. Jawor. Działka o powierzchni 1301mkw, w całości przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Cielętniki

Cielętniki,dolnośląskie

450 000 zł6 024 m² 74,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana z lasem - gmina Zawonia - cena do negocjacji! Wyobraź sobie poranki spędzane wśród śpiewu ptaków, zapachu lasu i ciszy, którą przerywa jedynie szum drzew. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miłoszów

Miłoszów,dolnośląskie

159 000 zł4 600 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka rolna z możliwością zabudowy w Miłoszowie Działka położona przy samym lesie. Działka jest ustawna. Działka graniczy z budynkami. Dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leszczyniec

Leszczyniec,dolnośląskie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czernikowice

Czernikowice,dolnośląskie

59 000 zł1 250 m² 47,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1250 m 2 , usytuowaną w malowniczej miejscowości Czernikowice, gmina Chojnów. Lokalizacja: czernikowice to urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

255 000 zł1 103 m² 231,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania widokowa działka budowlana w Wojcieszycach Działka jest ustawna, objęta mpzp - mn - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna. Metraż działki 1103 m2 widok bezpośrednio na góry Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Platynowa

Strzeganowice,dolnośląskie

269 000 zł1 552 m² 173,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 1552 m2 położonej w Strzeganowicach w gminie- kąty Wrocławskie. Miejscowość położona w miejscu odpowiednim dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

625 000 zł1 980 m² 315,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana z przepięknym widokiem na Karkonosze w świetnej lokalizacji w Jagniątkowie. Działka o pow. 1980 m2 objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki budowlanej W wojcieszycach. Widokowa okolica działki, gdzie rozpościera się widok na karkonosze. Proponuję Państwu działkę budowlaną na nowo powstającym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

793 000 zł1 300 m² 610 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Żernikach Wrocławskich, ul. Spokojna. Nr działki 436/31, 1300 m x 620 zł = 806 000 zł. Wymiary: ok. 24 x 53 m Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pisarzowice

Pisarzowice,dolnośląskie

319 000 zł5 700 m² 55,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana w Pisarzowicach obok Lubania Działka jest ustawna. Działka graniczy z budynkami. Dojazd z drogi asfaltowej, pierwsza linia zabudowy. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

1 599 000 zł12 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki inwestycyjnej W sosnówce, nieopodal karpacza. Proponuję Państwu działkę 12300 m2 z dala od miejskiego zgiełku w urokliwej okolicy w Sosnówce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bolków

Bolków,dolnośląskie

121 500 zł900 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działki budowlane w Bolkowie pow. Jaworski Działki są ustawne pod dom jednorodzinny. Widok na las i wzgórza. Cudowny klimat i okolica. Bardzo blisko szlaków turystycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł1 200 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac do wynajęcia idealny pod komis samochodowy / działalność usługową Do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni ok. 1200 m (30 m x 40 m) idealny pod komis samochodowy, handel autami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Górczyca

Górczyca,dolnośląskie

99 900 zł1 700 m² 58,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Do zaoferowania działka budowlana we wsi Górczyca w bliskiej odległości Szklarskiej Poręby oraz Świeradowa Zdrój. Nowa niższa cena! Wieś położona obok Marczowa i m. Przeździedza przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

1 280 000 zł10 315 m² 124,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki inwestycyjnej W sosnówce. Proponuję Państwu działkę 10315 m2 z dala od miejskiego zgiełku w urokliwej okolicy w Sosnówce. Działka objęta studium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

517 000 zł1 518 m² 340,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki Z przepięknym widokiem na pasmo górskie W jeleniej górze - cieplice. Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rębiszów

Rębiszów,dolnośląskie

155 000 zł1 717 m² 90,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki budowlanej W rębiszowie. Proponuję Państwu działkę budowlaną w Rębiszowie, nieopodal Świeradowa Zdroju. Działka płaska , bardzo dobrze nasłoneczniona. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Akacjowa

Biestrzyków,dolnośląskie

747 400 zł1 010 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działki budowlane o powierzchni 1010 m przy ul. Akacjowej. Działki o nr 18/4, 18/5, 18/6, 28/7 Nieruchomości usytuowane w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Borzygniew,dolnośląskie

299 000 zł1 004 m² 297,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: borzygniew, gmina Mietków Metraż: działka nr 138/75, powierzchnia 1004 m2, zabudowa: przeznaczenie działki zgodnie z mpzp - mn1 teren zabudowy mieszkaniowej - jednorodzinnej, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 999 zł1 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dobrzykowice /1200m2/mpzp/media okazja!polecamy na sprzedaż budowlaną na sprzedaż o wymiarach 25x48 m. Powierzchnia wynosi 1200 m , a dojazd jest asfaltowy. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gajków

Gajków,dolnośląskie

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1000 mkw w Gajkowie, gm. Czernica, w atrakcyjnej lokalizacji pod Wrocławiem Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pustków Wilczkowski,dolnośląskie

265 000 zł1 355 m² 195,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane z widokiem na Ślężę - Pustków Wilczkowski Na sprzedaż ostatnia działka budowlana w Pustkowie Wilczkowskim - doskonała propozycja dla osób szukających spokoju

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pieńsk

Pieńsk,dolnośląskie

4 900 000 zł98 100 m² 49,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radomice

Radomice,dolnośląskie

108 300 zł1 083 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania działka budowlana we wsi Radomice w bliskiej odległości Szklarskiej Poręby oraz Świeradowa Zdrój. Bardzo dobrze i wysoko położona działka z widokiem na całe pasmo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krępice

Krępice,dolnośląskie

725 000 zł2 000 m² 362,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krępice/działka budowlana/pełne media/pkp/wz/2000m2 Polecamy Państwu na sprzedaży działka budowlana w Krępicach ul.Zachodnia na osiedlu willowym , pełne media przy działce, droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wolimierz

Wolimierz,dolnośląskie

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Świetna oferta działki blisko świeradowa zdrój! Proponuję Państwu działkę budowlaną w świetnej lokalizacji niedaleko Świeradowa Zdrój, w urokliwej wsi Wolimierz tylko 10 minut do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij