dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Grzybiany

Grzybiany,dolnośląskie

1 100 000 zł4 168 m² 263,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Witamy, na sprzedaż posiadamy działkę budowlaną w dobrej lokalizacji, blisko Legnicy. Działka ma powierzchnię 0.4168ha z możliwością podziału na dwie odrębne działki. Po podziale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Akacjowa

Trzebnica,dolnośląskie

419 000 zł1 305 m² 321,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam działkę budowlaną o powierzchni 1305 m2, zlokalizowaną w Trzebnicy przy ulicy Akacjowej, umiejscowioną w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wrocławska

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

415 000 zł1 874 m² 221,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Chrząstawie Wielkiej, gmina Czernica, oznaczona numerem ewidencyjnym 399/5, o powierzchni 1.874 m. Zgodnie z zaświadczeniem gminy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Spalona

Spalona,dolnośląskie

178 380 zł1 982 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Spalona (gm. Kunice). Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Numer działki 319/8. Cena 222 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipcowa

Sulistrowice,dolnośląskie

599 000 zł2 372 m² 252,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, która znajdują się w miejscowości Sulistrowice. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dojazd do działki jest drogą asfaltową. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ostrowina

Ostrowina,dolnośląskie

180 000 zł1 684 m² 106,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 0,1684, w miejscowości Ostrowina- zalesie, 15 km od Oleśnicy, 16 km od Sycowa i 10 km od Twardogóry, gdzie znajduje się również stacja pkp, do wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 475 000 zł49 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna nr 37 w miejscowości Pszenno znajdująca się bezpośrednio przy świdnickiej specjalnej strefie ekonomicznej, dla której uchwalony jest plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Żelazno

Żelazno,dolnośląskie

269 000 zł10 853 m² 24,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż posiadamy dwie działki w miejscowości Żelazno blisko Kłodzka na dolnym śląsku. Działki : 33/3 - 1347m2 - budowlana 33/4 - 9506m2 - tereny zielone Oferta dotyczy sprzedaży obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Hiacyntowa

Wrocław,dolnośląskie

479 880 zł1 116 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1116 m2 położona na osiedlu Pawłowice przy ul. Hiacyntowej. Działka objęta mpzp, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Sąsiednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Grzędy Górne

Grzędy Górne,dolnośląskie

110 000 zł1 554 m² 70,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną o numerze 60/12 w Grzędach Górnych w woj. dolnośląskie, gm Czarny Bór, o powierzchni 62.54 m x 24.85 m =1554 m2. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

548 000 zł19 833 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka nr 311/2 o pow. 1,4773 ha, zgodnie z miejscowym planem jest w niewielkiej części zarówno nieruchomością rolną. Działka kształtem przypomina prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miłonów

Miłonów,dolnośląskie

245 000 zł1 841 m² 133,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięć działek budowlanych położonych w Miłonowie. To spokojna wieś, która daje szybki dojazd do miasta, dlatego dobrze sprawdzi się pod budowę domu. Teren objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Grzędy Górne

Grzędy Górne,dolnośląskie

100 000 zł1 555 m² 64,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieuzbrojoną działkę budowlaną o numerze 60/11 w Grzędach Górnych o powierzchni 62.54 m x 24.86 m =1555 m2. Działka ma zapewniony zjazd do drogi powiatowej. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

256 000 zł5 121 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku zieleni nad brzegiem Bystrzycy? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę, która spełni Twoje najskrytsze marzenia! Na sprzedaż dostępna jest malownicza działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zagrodno

Zagrodno,dolnośląskie

200 000 zł2 090 m² 95,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr 766/4 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Miłoszyce,dolnośląskie

264 440 zł1 202 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ligota Wielka

Ligota Wielka,dolnośląskie

130 000 zł1 636 m² 79,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Ligocie Wielkiej o powierzchni 1636m2 Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego który przewiduje: 1. Tereny oznaczone symbolami od 1mn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wrocławska

Suchy Dwór,dolnośląskie

880 000 zł1 930 m² 455,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę mieszkaniowo-usługowa w miejscowości Suchy Dwór w gminie Żurawina. Działka ma kształt nieregularny o bokach 37,70m x 53,50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł2 362 m² 677,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wrocław Jagodno / Krzyki, ul. Buforowa Sprzedaż kompleksu działek inwestycyjnych łączna cena: 1 600 000 zł lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Buforowej na Jagodnie (krzyki) jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strzeszów

Strzeszów,dolnośląskie

209 000 zł1 166 m² 179,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1166 m2 położoną w malowniczej okolicy Strzeszowa. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szmaragdowa

Kotowice,dolnośląskie

239 000 zł1 000 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1000 m2 położoną w malowniczej okolicy Kotowic. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego domu w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wilka

Wilka,dolnośląskie

3 800 000 zł22 000 m² 172,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Gotowy projekt osiedla domków rekreacyjnych | Z dziennikami budowy 24 działki z pnb | 2,2 ha z drogą wewnętrzną | mpzp | Pełna dokumentacja Na sprzedaż kompleks inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 700 000 zł9 080 m² 407,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - wrocław Polecamy Państwu niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 9080 m2 , zlokalizowaną w północnej części Wrocławia, w obrębie Poświętne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chabrowa

Długołęka,dolnośląskie

500 000 zł1 197 m² 417,71 zł/m²

 

 

 

Wilkszyn,dolnośląskie

3 000 000 zł9 196 m² 326,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana (nr 230) o powierzchni 0,9196 ha, położona w malowniczej i zielonej okolicy Wilkszyna. Działka idealnie nadaje się dla inwestora lub dewelopera planującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bogatynia

Bogatynia,dolnośląskie

20 000 zł8 800 m² 2,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czwarty konkurs ofert na zakup nieruchomości niezabudowanych - Bogatynia Syndyk masy upadłości w postępowaniach upadłościowych Leszka M. i Jadwigi M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

35 000 zł14 800 m² 2,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czwarty konkurs ofert na zakup działek niezabudowanych - Jelenia Góra Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Donata P. osoby fizycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Ligota Polska

Ligota Polska,dolnośląskie

124 900 zł1 116 m² 111,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka usługowa ligota polska (gm. Oleśnica) Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1116,26 m , położona w miejscowości Ligota Polska, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Zadzwoń nawet po 18:00 Wydane Warunki Zabudowy Oferuję na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* świetna działka - oferta tylko u nas - wyłączność Polecam działki budowlane usytuowane pod Wrocławiem we wsi Domasław, gmina Kobierzyce. Wieś to bardzo ładnie rozwijająca się miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strupina

Strupina,dolnośląskie

219 000 zł1 800 m² 121,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** Atrakcyjna działka budowlana! *** ***na wzgórzu, z pięknym widokiem! *** *** Regularny kształt prostokąta! *** W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne! Podstawowe informacje: * lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kościuszki

Iwiny,dolnośląskie

850 000 zł2 628 m² 323,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Niezabudowana -teren zabudowy produkcyjno-magazynowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

1 188 000 zł12 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę budowlaną przeznaczenie usługi/ zabudowa jednorodzinna Położona przy Strzelnie Media: kanalizacja w wzdłuż działki, prąd w odległości 100m Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gniewomierz

Gniewomierz,dolnośląskie

260 000 zł1 533 m² 169,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1533 m2 znajdująca się w miejscowości Gniewomierz. Jest to kompleks 6 działek, przez co mogą być one łączone. Dla nieruchomości uchwalony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Wschodnia

Wińsko,dolnośląskie

369 000 zł12 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 300 m2 położona w malowniczej i historycznej miejscowości Wińsko. Można ją traktować jako własne miejsce do zamieszkania lub jako inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

170 250 zł1 135 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Świetna oferta działek budowlanych W wojcieszycach. Widokowa okolica działek, gdzie rozpościera się widok na karkonosze. Proponuję Państwu działki budowlane na nowo powstającym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smolec

Smolec,dolnośląskie

401 000 zł1 148 m² 349,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Smolec centrum, okolice Biedronki - działka budowlana o powierzchni 1148 m2 , wymiary 43m x 22m , aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - Uchwała nr LXXVII/955/24 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

6 240 000 zł8 000 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 0,8 ha - Radomierzyce, gm. Siechnice lub jej część - Lokalizacja: radomierzyce, gmina Siechnice, powiat wrocławski - Powierzchnia: 8 000 m (0,8 ha) - mpzp: rae3 -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij