dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

394 630 zł1 273 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mnichowice / wrocław / działka budowlana / hit cenowy / 1273 M2 polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Szczytna

Szczytna,dolnośląskie

365 000 zł2 969 m² 122,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka z widokiem na góry położona przy granicy Polanica Zdrój i Szytnej , województwo dolnośląskie. Działka położona w masywie Gór Stołowych, z dostępem do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł4 629 m² 89,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na niezobowiązującą prezentacje - wrocław pawłowice,! wrocław pawłowice / psie pole / działka 4629 M2 działka 4686 mkw - działka inwestycyjna super lokalizacja, pawłowice ul. Starodębowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Białków

Białków,dolnośląskie

91 650 zł14 737 m² 6,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie O pierwszej licytacji nieruchomości Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wołowie Mateusz Dziędzioła podaje do publicznej wiadomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grzeszyn

Grzeszyn,dolnośląskie

31 650 zł12 399 m² 2,55 zł/m²

 

 

 

Stryjno,dolnośląskie

63 375 zł25 554 m² 2,48 zł/m²

 

 

 

Wróblewo,dolnośląskie

27 450 zł12 400 m² 2,21 zł/m²

 

 

 

Gajków,dolnośląskie

2 160 000 zł8 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę przemysłową położoną w Gajkowie, gmina Czernica. Dojazd drogą utwardzoną. W palnie zagospodarowania P-U - Teren zabudowy produkcyjnej, składowej imagazynowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

620 823 zł777 m² 799 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje działka nr 35/39 - 777 M2 i nr 35/5 - 972 M2 radomierzyce / wrocław / działka zagrodow0-budowlana Aktualny plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

85 000 zł4 662 m² 18,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka rolna w Brzeziej Łące gm. Długołęka - numer geodezyjny: 40/2 - powierzchnia: 4662 m2, - mpzp : rp1- teren gruntów rolnych - droga dojazdowa utwardzona Chcesz wiedzieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł750 m² 412 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

1. Atrakcyjne Działki Budowlane: posiadamy 9 działek o powierzchni od 750 m do 990 m na Jerzmanowie. Doskonały dojazd do Autostradowego Obwodnicy Wrocławia (aow). Media, takie jak prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

411 981 zł4 629 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wrocław pawłowice / psie pole / działka 4629 M2 działka 4686 mkw - działka inwestycyjna super lokalizacja, pawłowice ul. Starodębowa zapraszam na niezobowiązującą prezentacje - wrocław pawłowice,!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielka Lipa

Wielka Lipa,dolnośląskie

130 000 zł1 761 m² 73,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona na północ od granic Wrocławia na terenie gminy Oborniki Śląskie w m. Wielka Lipa. Powierzchnia nieruchomości 1761m2. Wymiary 17.5m x 104m. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szklary

Szklary,dolnośląskie

87 000 zł1 167 m² 74,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 11,67 ar. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie terenu pod tereny zabudowy mieszkaniowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domasław

Domasław,dolnośląskie

529 040 zł1 556 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1556 m2 w mpzp oznaczona symbolem 48 mn - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Domasław / kobierzyce / wrocław / super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Wrocławska

Mokronos Górny,dolnośląskie

2 600 000 zł20 900 m² 124,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki w gminie Kąty Wrocławskie w miejscowości Mokronos Górny 2,09 ha. Działka przy ul. Wrocławskiej wg mpzp planu mog-1 , przewiduje zabudowę mieszkaniową i działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

800 001 zł830 m² 963,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszytskich zainteresowanych - obrzeża wrocławia - atrakcyjna działka - media żerniki wrocławskie / działka budowlana 830 M2 Przedstawiam działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

449 000 zł1 030 m² 435,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Dwór działka budowlana -1030m2 mpzp Media! Polecam działka budowlana w dzielnicy willowe Suchy Dwora, pełne media mpzp - zabudowa jednorodzinna. Zapraszamy Oferta wysłana z programu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Legnica,dolnośląskie

360 000 zł930 m² 387,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt (nr 16/10) o powierzchni 930 mkw., zlokalizowany przy ul. Kalinowej w Legnicy. W niedalekim sąsiedztwie znajduje park miejski i przoduje niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 290 000 zł1 153 m² 2 853,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

= oferta na wyłączność = = brak prowizji = = Oferta objęta programem współpracy - jesteś Pośrednikiem ? Masz Klienta, któremu chciałbyś zaprezentować tą ofertę ? Zapraszam - to korzystne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szklary

Szklary,dolnośląskie

87 000 zł1 167 m² 74,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 11,67 ar. k. Ząbkowic Śląskich. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie terenu pod tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych super lokalizacja chrzastawa mała, czernica, siedem działek budowlanych po 1000 M2 Do sprzedania działki budowlane w Chrząstawie Małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mierzowice

Mierzowice,dolnośląskie

90 000 zł1 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

15 arów z uzbrojeniem w Mierzowicach. Działka położona bezpośrednio przy drodze gminnej, w cichej okolicy, wśród nowych domów jednorodzinnych, w niedalekiej odległości od lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 600 000 zł6 311 m² 411,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren ( działki ) o łącznej powierzchni 6311 m2 zlokalizowane w centrum Karpaczu. W planie przestrzennego zagospodarowania działki oznaczone symbolami w części 19 mu (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jaworek

Jaworek,dolnośląskie

200 000 zł1 905 m² 104,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż o dokładnej powierzchni 19,05 ar w miejscowości Jaworek, ząbkowice Śląskie Przeznaczenie terenu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

849 000 zł1 001 m² 848 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zegarmistrzowska

Wrocław,dolnośląskie

789 500 zł919 m² 859,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zielona działka przy Sułowskiej/media/zieleń cisza Polecamy na sprzedaż ładną działkę o powierzchni 919 mkw-Widawa / Lipa Piotrowska ul. Zegarmistrzowska. Możliwość zabudowy jednorodzinnej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 068 900 zł3 563 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wrocław. Kozanów. Działka rekreacyjna z przeznaczeniem na boiska sportowe lub korty tenisowe. Dwie działki rekreacyjne na Pilczycach znajdujące się obok siebie, o łącznej powierzchni 5563.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna w górach Boboszów

Boboszów,dolnośląskie

1 600 000 zł20 800 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w Kotlinie Kłodzkiej o łącznej powierzchni 2,08 ha usytuowaną w miejscowości Boboszów, składającą się z dwóch działek rolnych nr 220 i 221,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

600 000 zł2 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wrocław. Kozanów. Nadrzeczna. Działka na rekreację przy rzece: korty tenisowe, boiska sportowe Dwie działki rekreacyjne na Pilczycach znajdujące się obok siebie, o łącznej powierzchni 5563 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pruszowice

Pruszowice,dolnośląskie

569 670 zł1 117 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pruszowice / długołęka / działka budowlana 1117 M2 atrakcyjna działka - polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Działka budowlana 1117 m2. Druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grodzanów

Grodzanów,dolnośląskie

119 000 zł1 199 m² 99,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do Grodzanowa gdzie marzenia o własnym domu łączą się z pięknem otaczającej przyrody! #działkibudowlane #dzikaodra #mpzp #media #las #biuroswn Witaj w Grodzanowie uroczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Koźmin

Koźmin,dolnośląskie

150 000 zł1 059 m² 141,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! nie szukaj dalej! Urokliwa działka z aktualnym pozwoleniem na budowę i wylaną płytą fundamentową. Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości zachęca do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Legnica

Legnica,dolnośląskie

160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kłębanowice ok. 5 km do Legnicy (osiedla Piekary), nieruchomość ma kształt prostokąta o długości ok. 55 m i szerokości ok. 30 m, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Turystyczna

Jelenia Góra,dolnośląskie

339 000 zł1 548 m² 218,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urokliwą, cichą i spokojną działkę w Karkonoszach sprzedam. Działka doskonale nadaje się pod inwestycje - pensjonat, domki na wynajem ale także na budowę swojego wymarzonego domu. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł271 m² 2 177 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel. Oferta skierowana do osób prywatnych i deweloperów. Unikatowa działka budowlana o łącznej powierzchni 271 m2 w centrum Wrocławia na Karłowicach w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

734 115 zł1 347 m² 545 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczodre / długołęka / działka 1346 M2 / okolica parku / media W drodze polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Atrakcyjna i pięknie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, al. de Gaulle'a

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 000 zł5 259 m² 285,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna, uslugowa lub budowlana do sprzedania atragcyjna, dobrze polozona działka niezabudowana O pow. 5.259 m2. Zlokalizowana przy ulicy de gaulle'a W walbrzychu, blisko strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Strzelińska

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

3 490 zł1 000 m² 3,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia plac mieszczący się w miejscowości Żerniki Wrocławskie przy ul. Strzelińskiej (dw395) w pobliżu Wschodniej Obwodnicy Wrocław) Główne parametry placu: powierzchnia: 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

416 610 zł4 629 m² 90 zł/m²

 

 

 

Komorowo,dolnośląskie

119 500 zł1 000 m² 119,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Trzebnica / komorowo / Polecam bardzo ładną działkę. Usytuowana na północ od Trzebnicy (5min). Dojazd do nieruchomości jest przez drogę gminną wewnętrzną w której zlokalizowane są wszystkie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij