dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 648 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 648 ogłoszeń

6 900 000 zł22 000 m² 314 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna przy dk 94 ,15 km od Wrocławia Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni ok. 2,2 ha.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 140 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Łagiewnikach świetna lokalizacja z dala od planowanej drogi S8. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1140 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, minkowice Oławskie, działka sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, tylko u nas w biurze. Polecam Państwu działkę nr 110/5 o powierzchni 1243 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert .nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działka budowlana zlokalizowana we Wrocławskich Bielanach na wynajem długoterminowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł778 m² 199,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sucha Górna, gmina Polkowice, działka z gotowym projektem, 778 m2, sprzedaż, 155000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany: działki 331/7; 331/6; 331/5; 331/4 w miejscowości Sucha Górna, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta tylko W naszym biurze! Działka rolna 0,95h/ Wilków średzki/dojazd drogą asfaltową Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł166 000 m² 8,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okolice Międzylesia, międzygórza. Widokowa działka o pow. ok. 16 ha. Urokliwa działka z pięknym widokiem na cały Masyw Śnieżnika i Kotlinę Kłodzką. Położona jest na wysokości 780.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł3 659 m² 6,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka rolna, psary, gmina Jemielno. Powierzchnia 3659 m2, w Studium Uwarunkowań ma przeznaczenie jako rolnicza przestrzeń produkcyjna. Działka znajduje się w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną Nowa Wieś Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Nowa Wieś. Nowa Wieś - niewielka, podgórska wieś.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka siedliskowa 4300 m z własną studnią | Brochocin pod Trzebnicą Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni ok. 4300 m , położona w malowniczej miejscowości Brochocin,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł20 340 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę w Jabłowie położoną przy drodze wojewódzkiej. Nieruchomość o powierzchni 2,34 ha z perspektywami do zabudowy usługowej. Nieruchomość nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 783 900 zł17 839 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki pod zabudowę mieszkaniową w Ostrowinie! Oleśnica - 14 km Wrocław - 45 km Trasa S8 - 10 km Działka z ogromnym potencjałem. Można na niej wybudować : -domy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 600 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w Wierzbnej! Lokalizacja: spokojna część wsi, sąsiedztwo nowopowstałe domki jednorodzinne i pola- można cieszyć się cudnym widokiem. Kształt: prostokąt:.

Szczegóły ogłoszenia

199 995 zł1 005 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w New Place Nieruchomości - Kobylniki w gminie Środa Śląska. Blisko natury, pod lasem, cisza, spokój. z dala od sąsiadów, zarazem dość blisko aglomeracji miejskich. 5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 049 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Północ nieruchomości oddział w Bolesławcu oferuje do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Krzyżowa. Szczegóły oferty: - działka o powierzchni 4049 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną w Zagórzu Śląskim Działka ujęta w mpzp jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz mieszkaniowo-rekreacyjna. Działka posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 003 m² 269,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1003 m , położoną w miejscowości Staniszów, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł7 243 m² 343,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w Łomnicy przy ulicy Wysokiej (gmina Mysłakowice). Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 130/5 o powierzchni 7 243.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren w trakcie podziału. Niezabudowane działki budowlane o powierzchni 800m2 położone bezpośrednio przy ulicy Baśniowej w Wojnarowicach. Przeznaczenie działki w planie miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 040 zł3 272 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna-usługowa Lokalizacja: obrzeża miasta Świdnicy, świetny dojazd do Centrum, wrocławia czy Wałbrzycha, działka przy łączniku Świdnica-Wrocław mpzp Przeznaczenie: s.1.U - teren.

Szczegóły ogłoszenia

130 900 zł1 100 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż osiem działek budowlanych położonych w miejscowości Mielęcin, gmina Żarów (woj. dolnośląskie). Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej miejscowości o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł7 500 m² 0,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, mickiewicza, ogrodzony plac, 75 ar, wynajem 7000zł Do wynajęcia działka gruntu, usytuowana przy drodze asfaltowej gminnej, utwardzonej. Działka ogrodzona, posiada dwie bramy wjazdowe. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu piękna działkę pod Zamkiem Chojnik. Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2488 m2, położona w malowniczej miejscowości Zachełmie w gminie Podgórzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

259 999 zł1 156 m² 224,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1156 m | pod bliźniaka | brzezina - ul. Konwaliowa | 259 999 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1156 m , położona przy ul. Konwaliowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana (mpzp) o powierzchni **14 600 m **, z której z wysokości pierwszego piętra rozpościera się piękny widok na góry. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Jeżów Sudecki, ul. Długa Na sprzedaż działka o powierzchni 1858m2 , położona w spokojnej i malowniczej części Jeżowa Sudeckiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł1 025 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Głogów, działka usługowa, 10,25 ar, sprzedam, 328 000 zł. Na sprzedaż duża działka w bardzo dobrej lokalizacji na obrzeżach Głogowa. Działka o kształcie prostokąta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł2 333 m² 280,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana Lokalizacja: wieś Sady na trasie Świdnica-Wrocław; do Świdnicy ok 16km, do Wrocławia ok 40km, do Sobótki 9km Działka budowlana , kształt prostokątny Powierzchnia ponad 22.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 100 m² 126,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1100 m (11 arów), położoną w miejscowości Krzeczyn Wielki przy ul. Różanej. Teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł953 m² 41,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w Białołęce w atrakcyjnej cenie , możliwość negocjacji! Działki o powierzchni od ok. 10 arów do 20 arów: 9,06 ara, 9,53 ara, 9,27 ar, 12,98 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca blisko lasu i natury ? Mieszkasz we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku i marzy ci się miejsce gdzie będziesz mógł uciekać na weekend ? Miejsce gdzie panuje cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł23,92 m² 11 663,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo usługowa - mn/u13 o powierzchni 23,92ha zlokalizowana w Ksieginicach (działka przylega do działki sklepu dino" - Centrum Księgienic. Wszystkie media w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 300 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko naszym biurze! Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Godzięcin, gm. Brzeg Dolny o pow. 13.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki położone w miejscowości Orzeszków, powiat wołowski, województwo dolnośląskie. Orzeszków to spokojna, zielona miejscowość otoczona rozległymi lasami, które tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

125 800 zł1 258 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! cena do negocjacji! tylko U nas! 4 działki budowlane położone W miejscowości trójca, trzy minuty drogi samochodem od zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad.

Szczegóły ogłoszenia

297 120 zł2 476 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 041 m² 115,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 505/1 położona w malowniczej miejscowości Radochów, w gminie Lądek-Zdrój, powiat kłodzki, województwo dolnośląskie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Górę Ślężę w Wierzbnej. Lokalizacja: miejscowość Wierzbna. Działka położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na Górę Ślężę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: borzygniew, gmina Mietków Metraż: działka nr 138/75, powierzchnia 1004 m2, zabudowa: przeznaczenie działki zgodnie z mpzp - mn1 teren zabudowy mieszkaniowej - jednorodzinnej, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł251 m² 756,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki z linią brzegową o pow. 251 m2 położonej w Spalonej, w gminie Kunice, powiecie legnickim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł35 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt budowlany,Brzeźnik, bolesławiec. Bardzo dobra lokalizacja! Oferta dla inwestora, doskonała lokalizacja, duży potencjał. Logistycznie doskonale zlokalizowany obiekt w bliskiej odległości do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij