dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 649 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 649 ogłoszeń

2 450 000 zł35 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt budowlany,Brzeźnik, bolesławiec. Bardzo dobra lokalizacja! Oferta dla inwestora, doskonała lokalizacja, duży potencjał. Logistycznie doskonale zlokalizowany obiekt w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 938 m² 90,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Klimatyczna działka budowlana położona wśród drzew, w bocznej ulicy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w cichej i spokojnej okolicy Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 3047 m2 , położoną w spokojnej części Szklarskiej Poręby. Do działki dojazd jest od ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł10 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1ha, usytuowana w gminie Kobierzyce, w miejscowości Tyniec Mały. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego 1).

Szczegóły ogłoszenia

216 200 zł1 081 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 998 m2 położoną w Dobrej koło Bolesławca w cichej, zielonej okolicy z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 276 m² 188,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka budowlana Z potencjałem! Twoje miejsce na wymarzony dom. Lipce, gmina Miłkowice, pow. legnicki Zbuduj swoje szczęście w spokojnej okolicy. Marzysz o budowie własnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w kształcie prostokąta o powierzchni od 1169 m2 do 1209 m2 położone w Jabłowie, gmina Stare Bogaczowice. Cena 115 zł za m2 Nieruchomości są bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowa o powierzchni 9 510 m , zlokalizowana w Mirosławicach, w otoczeniu terenów o dużym potencjale inwestycyjnym, z wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

828 500 zł3 314 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 3314 m2 położona w gminie Siechnice, obręb Siechnice. Dojazd do działki drogą gminną. Nieruchomość ma duży potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 116 m² 116,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność: na sprzedaż Wyjątkowe Działki w Chwaliszowie - Osiedle Młodych. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu? Zbuduj swój dom w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie duże działki budowlane w niedźwiedzicach. Działki są obok siebie natomiast cena dotyczy jednej z nich. Działki posiadają wydane warunki zabudowy. Woda - w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

105 200 zł1 315 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, parchów, sprzedam, cena 105200zł. Oferujemy do sprzedaży 3 atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Parchów o powierzchni: działka nr 522/6 - 1279 m2, - sprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano- usługowa blisko lasu w Mikoszowej niedaleko Żarowa. Lokalizacja: miejscowość Mikoszowa. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pośród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł8 700 m² 229,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową - 8 700 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8 700 m , przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł3 600 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz do kupienia lasu, mamy go w miejscowości Wójcice gmina Jelcz-Laskowice. Działka nie jest objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego a do najbliższych zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gestor Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży dwóch sąsiadujących ze sobą działek, położonych w malowniczej miejscowości Uciechów, w gminie Dzierżoniów. Nieruchomości zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, 1 000 m2, krzeczyn Wielki , Lubin, 110 000,00 zł, sprzedaż. Na sprzedaż oferujemy działkę położoną we wsi Krzeczyn Wielki, w cichej, spokojnej okolicy ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł55 900 m² 89,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Siedlisko Granicznik (markgrund) - 5,59 ha historii wpisanej w sudecki krajobraz w pasie granicznym z Czechami Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 55 900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł1 519 m² 169,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Młynowiec, dolny Śląsk | 1519 m | mpzp mniut Na sprzedaż działka nr 45/4 o powierzchni 1519 m , położona w miejscowości Młynowiec, dolny Śląsk. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł5 300 m² 22,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż ***oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości myhome oferuję 2 działki o łącznej powierzchni 5300 m 2 w Krzewiu Małym. Działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 600 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam Cię na prezentację działki budowlanej o powierzchni 1600 m , położonej w miejscowości Płóczki Dolne, w gminie Lwówek Śląski, województwo dolnośląskie. Płóczki.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 995 m² 80,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka budowlana zlokalizowana na obrzeżach wsi Pobiedna, tuż przy granicy polsko-czeskiej, w pięknym otoczeniu przyrody i nielicznych domostw. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 600 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę działek różnej wielkości w uroczej wsi Radzimowice. Działka 3600m2, częściowo zalesiona, płaska o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z planem zagospodarowania przestrzennego, o wielkości 800 - 1.300 m2. Działki położone w pobliżu marketu handlowego, przy wjeździe do Miłoszyc od strony Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie trapezu, pow 881 m położona w Miłoszycach przy ul. Harcerskiej W drodze Harcerskiej media : woda, prąd, gaz stacja pkp do Wrocławia Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł15 600 m² 18,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania urokliwie położona, duża działka budowlana w miejscowości Olszyna. Zapisy w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego: 1) w ramach przeznaczenia podstawowego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu o pow. 9225 m2, położonego w miejscowości Kondratowice. Działka nr 4/6, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 939 m² 168,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i zabudowę usługową. Wgn Kłodzko prezentuje na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną w centrum Bystrzycy Kłodzkiej, powiat Kłodzki,.

Szczegóły ogłoszenia