dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 666 ogłoszeń

84 000 zł831 m² 101,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Świeciu W pobliżu Świeradowa Zdrój Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 831 m2, położonej w Świeciu w woj.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 017 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość położona w atrakcyjnej i malowniczej części uzdrowiska Polanica- zdrój z widokiem na pasmo gór. Działka położona ok. 2000 m od centrum, nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł819 m² 169,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Świetnie położona działka budowlana w miejscowości Obora, gm. Lubin, o powierzchni 8,19 ara. Bardzo dobra lokalizacja- boczna ul. Jeżynowej. Symbol działki 206/6. Wymiary działki- 25,50.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł946 m² 135,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy trasie Podgórzyn-Sosnówka! Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 946 m2. Działka posiada wydane aktualne wz - Maksymalna wysokość zabudowy do 9m -.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł10 549 m² 34,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka z pozwoleniem na budowę 300m od samego Rynku w Bierutowie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w malowniczym powiecie oleśnickim w miejscowości Bierutów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu na sprzedaż malowniczo położoną działkę w urokliwej, podgórskiej Przesiece. Działka o powierzchni 1802 m2 znajduje się przy ulicy Droga do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana w Bystrzycy Górnej, na wzgórzu, tuż przy lesie, wspaniałe widoki na pasma Gór Sowich. Lokalizacja: bystrzyca Górna, wieś zlokalizowana ok 10km od Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

412 500 zł825 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjno-usługową położoną w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Wrocław-Strachowice doskonała okazja dla ambitnych inwestorów! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 295 m² 67,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spełniamy Twoje marzenia Marzysz o swojej przystani, do której będziesz wracać z wielką radością? Cenisz sobie wygodę, przestrzeń, niezależność? Przytaknąłeś chociaż raz? Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Mokronos Górny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Mokronosie Górnym, na spokojnym osiedlu wśród domów wolnostojących. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 100 m² 209,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11 arów. Lokalizacja: gmina Żórawina, polakowice, ul. Sobieskiego dz. nr 126/11 Powierzchnia: 11 arów Kształt działki: litera "L" Charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona we wsi Wierzbice w gminie Kobierzyce. Idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój. Świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

135 664 zł976 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy nową ofertę działek budowlanych. Teren z wydanymi warunkami zabudowy, z przeznaczeniem na domy jednorodzinne. Lokalizacja - Chwaliszów, dojazd w kilka minut do Świebodzic,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w centrum Zgorzelca idealna pod zabudowę wielorodzinną! Zgorzelec, ul. Daszyńskiego | 1 713 m | mpzp zabudowa do 5 kondygnacji opis oferty: na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Chróstniku - idealna pod zabudowę jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług, na nowo powstałym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

130 848 zł1 392 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1392 m2 położoną w Żeliszowie k/bolesławca. Działka o kształcie prostokąta położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 738 m² 56,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 17,38 ara położona w Wilkowie. Prostokątna działka położona jest wewnątrz miejscowości Wilków pomiędzy ulicami Osiedlową a Nowy Wilków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Działka znajduje się w strefie przemysłowej miasta Świdnica. Dojazd odbywa się drogą asfaltową. Położenie zapewnia bardzo dobrą dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 093 m² 52,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacaja! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,02093 ha położona w miejscowości Ciepłowody, w powiecie ząbkowickim. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania niestandardowa działka budowlana w miejscowości Oleśnica, dzielnica Lucień przy ulicy Wiejskiej. Idealna pod budowę domku jednorodzinnego lub jako inwestycja Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, z pięknymi widokami i dobrym dostępem do pobliskich uzdrowisk oraz miasta ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

232 160 zł2 902 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bardzo ładna działka budowlana w kształcie prostokąta o pow. 2299 m2, położona przy ul. Rodzinnej w Chrząstawie Małej. Numer działki 125/11 mpzp - zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży 4 działki budowlane w Kraśniku Górnym, położone przy drodze asfaltowej. Nieruchomość gruntowa nr : 130/3 o powierzchni 1079m2 - cena 102 505.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 404 m² 123,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka nr 39/2 zlokalizowana w miejscowości Lutynia, w gminie Lądek-Zdrój regionie cenionym za walory przyrodnicze, czyste powietrze oraz spokojny,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł5 600 m² 67,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni całkowitej 0,5600 ha (56 arów ) , zabudowana budynkiem w miejscowości Morawa (około 4 kilometry od Strzegomia), na którą składa się zgodnie z mpzp: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Podstawowe informacje: Działka powierzchni 4191 m2. Część budowlana zajmuje obszar o powierzchni około 3350 m2, pozostała część to tereny zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Ludowie Śląskim z widokiem na Ślęze. 25 km od Jagodna, 9 km od Strzelina. Media w granicy działki ( woda, prąd, kanalizacja). Działka numer 449/2.

Szczegóły ogłoszenia

196 742 zł2 093 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 2093 m2 położoną w Żeliszowie k/bolesławca. Działka o kształcie prostokąta położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł12 800 m² 389,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka inwestycyjna w Karkonoszach Miłków, skrzyżowanie ulic Karpackiej i Nowowiejskiej Powierzchnia: 1,28 ha | mpzp Przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy usługowej: a) handel.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 4 działki, z wydanymi na nie warunkami zabudowy, co daje pełną możliwość wybudowania domu. Działki te znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł51 000 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gospodarstwo rybne z domem Przedstawiam Państwu ofertę z wieloma możliwościami gruntu położonego pod Lubinem, w gminie Osiek Dom posadowiony na działce nad stawem, ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia terenu o powierzchni 2,5 m2 przy bocznej ścianie zewnętrznej dworca Szklarska Poręba Górna.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł1 920 m² 1,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu o powierzchni 1920 m2 zlokalizowanego na działce oznaczonej geodezyjnie nr 468/8 am 1; obr. Szewce,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 918 m² 78,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Gogołowice. Powierzchnia działki 1819 m2, działka prostokątna, położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 36 Lubin - Wrocław Dostęp do mediów.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 414 m² 190,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Proponujemy Państwu działkę z widokiem na Karkonosze. Położną we wsi Dziwiszów - gmina Jeżów Sudecki ,powiat karkonoski. Wieś powstała prawdopodobnie w drugiej połowie XIII , według.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 767 m² 73,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z własnym lasem - Wielka Lipa k. Obornik Śląskich Cena: 349 000 pln / rezerwacja. Powierzchnia: ok. 4800 m (48 arów) Lokalizacja: wielka Lipa, gm. Oborniki Śląskie, woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł5 315,50 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne pod budownictwo jednorodzinne, położone w sąsiedztwie nowych domków jednorodzinnych. Dojazd do Świdnicy zajmuje dosłownie 2 minuty! Działki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż - tuż przy lesie, taras na zboczu! Zamieszkaj lub zainwestuj w magicznym miejscu, gdzie poczujesz prawdziwy górski klimat! [ ] Lokalizacja: podgórzyn - malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

93 672 zł1 301 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość znajdującą się w Piotrowicach pow. Jawor. Działka o powierzchni 1301mkw, w całości przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w Michałkowej, koło Zagórza Śląskiego. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pełnej zielonych terenów. Z cudowną.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij