dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 665 ogłoszeń

2 500 000 zł1 830 m² 1 366,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż Kategoria: działki pod zabudowę wielorodzinną z projektem Lokalizacja: obręb Tarninów w Legnicy Powierzchnia terenu: 16 a największe zalety! Inwestycja deweloperska Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł731 m² 340,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek prezentują Państwo działkę budowlaną o powierzchni 731 m2 na osiedlu Czarne w Jeleniej Górze. Działka sprzedawana jest z projektem budowlanym domu parterowego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka z widokiem na góry Szklarska Poręba Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 0313 ha, położona w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

78 900 zł998 m² 79,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Białołęce. Prezentujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Białołęka., gmina Pęcław, powiat głogowski. Działka o powierzchni 998.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł1 518 m² 340,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki Z przepięknym widokiem na pasmo górskie W jeleniej górze - cieplice. Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

391 500 zł2 700 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie zlokalizowana działka w miejscowości Gniewomirowice, oś Południowe o pow. 27ara, w kształcie prostokąta. Działka częściowo ogrodzona o bardzo dobrym położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

274 920 zł2 291 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zielonej okolicy. Gmina Dobroszyce, miejscowość Dobra Lokalizacja: dobra, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, woj. dolnośląskie Powierzchnia: 0,2291 ha Numer działki: 134/6.

Szczegóły ogłoszenia

142 500 zł955 m² 149,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy Strzelce, gm. Dobroszyce (blisko Wrocławia) Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Strzelce, w gminie Dobroszyce, powiat oleśnicki.

Szczegóły ogłoszenia

87 850 zł675 m² 130,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

##### kontakt agata mrożek   #### działka budowlana razem Z udziałem W działce drogowej, położona W pięknym miejscu dla osób pragnących mieszkać Z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł993 m² 453,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Szczawnie-Zdroju przy ulicy Równoległej 4. W pobliżu główny "deptak" oraz Park Zdrojowy. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 3,87 ha (38 700 m ) położona w miejscowości Jaroszów, gmina Strzegom. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 854 m² 64,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Górska działka z pięknym widokiem na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60 966 m² 14,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. 6,0966 ha usytuowany w miejscowości Ścinawa. Działka usytuowana nieopodal drogi krajowej nr 36 oraz ul. Legnickiej. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 109 m² 78,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży działki położonej w gminie Żarów. Działka o powierzchni 51,09 ary w kształcie prostokąta. Możliwość podziału na 3.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł22 000 m² 314 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna przy dk 94 ,15 km od Wrocławia Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni ok. 2,2 ha.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 717 m² 90,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki budowlanej W rębiszowie. Proponuję Państwu działkę budowlaną w Rębiszowie, nieopodal Świeradowa Zdroju. Działka płaska , bardzo dobrze nasłoneczniona. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 140 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Łagiewnikach świetna lokalizacja z dala od planowanej drogi S8. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1140 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, minkowice Oławskie, działka sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, tylko u nas w biurze. Polecam Państwu działkę nr 110/5 o powierzchni 1243 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert .nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działka budowlana zlokalizowana we Wrocławskich Bielanach na wynajem długoterminowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł778 m² 199,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sucha Górna, gmina Polkowice, działka z gotowym projektem, 778 m2, sprzedaż, 155000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany: działki 331/7; 331/6; 331/5; 331/4 w miejscowości Sucha Górna, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

19 320 879 zł39 511 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę usługowo-komercyjną położoną zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To atrakcyjna lokalizacja o wysokim potencjale inwestycyjnym i rozwojowym, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta tylko W naszym biurze! Działka rolna 0,95h/ Wilków średzki/dojazd drogą asfaltową Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł54 300 m² 8,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 54 300 m.kw. w Piekarach. Działka płaska , prostokątna otoczona polami.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 485 m² 121,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działka budowlana W nowym julianowe, obręb dziećmorowice, powiat wałbrzyski, gmina walim, rewelacyjna lokalizcja , tereny zielone liczne szlaki tutystyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł166 000 m² 8,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okolice Międzylesia, międzygórza. Widokowa działka o pow. ok. 16 ha. Urokliwa działka z pięknym widokiem na cały Masyw Śnieżnika i Kotlinę Kłodzką. Położona jest na wysokości 780.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł3 659 m² 6,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka rolna, psary, gmina Jemielno. Powierzchnia 3659 m2, w Studium Uwarunkowań ma przeznaczenie jako rolnicza przestrzeń produkcyjna. Działka znajduje się w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna położona w malowniczym miejscu w górnej części Czerniawy Zdrój. Do dolnej stacji kolejki gondolowej zaledwie 1100 metrów ( 3 minuty autem). Wieża widokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną Nowa Wieś Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Nowa Wieś. Nowa Wieś - niewielka, podgórska wieś.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 30- ar W pobliżu lasu Zapraszamy Państwa do Minkowic Oławskich gm. Jelcz-Laskowice, powiat oławski do zakupu działki siedliskowej. Działka o powierzchni 3102 m2 usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka siedliskowa 4300 m z własną studnią | Brochocin pod Trzebnicą Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni ok. 4300 m , położona w malowniczej miejscowości Brochocin,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł20 340 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę w Jabłowie położoną przy drodze wojewódzkiej. Nieruchomość o powierzchni 2,34 ha z perspektywami do zabudowy usługowej. Nieruchomość nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 783 900 zł17 839 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki pod zabudowę mieszkaniową w Ostrowinie! Oleśnica - 14 km Wrocław - 45 km Trasa S8 - 10 km Działka z ogromnym potencjałem. Można na niej wybudować : -domy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 600 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w Wierzbnej! Lokalizacja: spokojna część wsi, sąsiedztwo nowopowstałe domki jednorodzinne i pola- można cieszyć się cudnym widokiem. Kształt: prostokąt:.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł20 700 m² 7,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działka rolna 2,07ha skoroszów , koło trzebnicy i milicza, złożony wniosek O zabudowę siedliskową - ok 3000M2 piękne pola, lasy I stawy parku.

Szczegóły ogłoszenia

199 995 zł1 005 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w New Place Nieruchomości - Kobylniki w gminie Środa Śląska. Blisko natury, pod lasem, cisza, spokój. z dala od sąsiadów, zarazem dość blisko aglomeracji miejskich. 5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 049 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Północ nieruchomości oddział w Bolesławcu oferuje do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Krzyżowa. Szczegóły oferty: - działka o powierzchni 4049 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną w Zagórzu Śląskim Działka ujęta w mpzp jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz mieszkaniowo-rekreacyjna. Działka posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 003 m² 269,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1003 m , położoną w miejscowości Staniszów, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł7 243 m² 343,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w Łomnicy przy ulicy Wysokiej (gmina Mysłakowice). Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 130/5 o powierzchni 7 243.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren w trakcie podziału. Niezabudowane działki budowlane o powierzchni 800m2 położone bezpośrednio przy ulicy Baśniowej w Wojnarowicach. Przeznaczenie działki w planie miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 019 m² 785,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obecnie trudno znaleźć działkę z sprzecznymi warunkami: centrum Karpacza, ciche miejsce z dala od zgiełku, z widokiem na Śnieżkę i na koniec z łatwym dojazdem drogą. Ale ta.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij