dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 666 ogłoszeń

1 047 040 zł3 272 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna-usługowa Lokalizacja: obrzeża miasta Świdnicy, świetny dojazd do Centrum, wrocławia czy Wałbrzycha, działka przy łączniku Świdnica-Wrocław mpzp Przeznaczenie: s.1.U - teren.

Szczegóły ogłoszenia

130 900 zł1 100 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż osiem działek budowlanych położonych w miejscowości Mielęcin, gmina Żarów (woj. dolnośląskie). Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej miejscowości o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 114 m² 104,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod dom w spokojnej okolicy, z zielenią tuż za płotem? Ta działka w Twardogórze łączy atuty kameralnego, niskiego sąsiedztwa z bezpośrednim sąsiedztwem lasu po.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł7 500 m² 0,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, mickiewicza, ogrodzony plac, 75 ar, wynajem 7000zł Do wynajęcia działka gruntu, usytuowana przy drodze asfaltowej gminnej, utwardzonej. Działka ogrodzona, posiada dwie bramy wjazdowe. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu piękna działkę pod Zamkiem Chojnik. Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2488 m2, położona w malowniczej miejscowości Zachełmie w gminie Podgórzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

567 650 zł11 353 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna położona w miejscowości Dębina w gminie Jelcz-Laskowice oddalonej ok. 8 km od Jelcza - Laskowic. Malowniczo położona miejscowość otoczona jest przyrodą co stanowi wspaniałą.

Szczegóły ogłoszenia

259 999 zł1 156 m² 224,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1156 m | pod bliźniaka | brzezina - ul. Konwaliowa | 259 999 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1156 m , położona przy ul. Konwaliowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana (mpzp) o powierzchni **14 600 m **, z której z wysokości pierwszego piętra rozpościera się piękny widok na góry. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Jeżów Sudecki, ul. Długa Na sprzedaż działka o powierzchni 1858m2 , położona w spokojnej i malowniczej części Jeżowa Sudeckiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej nr 157/7 o powierzchni 1173m2, położonej w początkowej części wsi Budziwojów, ok. 5 km od miasta Chojnów.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł1 025 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Głogów, działka usługowa, 10,25 ar, sprzedam, 328 000 zł. Na sprzedaż duża działka w bardzo dobrej lokalizacji na obrzeżach Głogowa. Działka o kształcie prostokąta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł2 333 m² 280,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana Lokalizacja: wieś Sady na trasie Świdnica-Wrocław; do Świdnicy ok 16km, do Wrocławia ok 40km, do Sobótki 9km Działka budowlana , kształt prostokątny Powierzchnia ponad 22.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 100 m² 126,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1100 m (11 arów), położoną w miejscowości Krzeczyn Wielki przy ul. Różanej. Teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł953 m² 41,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w Białołęce w atrakcyjnej cenie , możliwość negocjacji! Działki o powierzchni od ok. 10 arów do 20 arów: 9,06 ara, 9,53 ara, 9,27 ar, 12,98 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca blisko lasu i natury ? Mieszkasz we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku i marzy ci się miejsce gdzie będziesz mógł uciekać na weekend ? Miejsce gdzie panuje cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł23,92 m² 11 663,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo usługowa - mn/u13 o powierzchni 23,92ha zlokalizowana w Ksieginicach (działka przylega do działki sklepu dino" - Centrum Księgienic. Wszystkie media w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 300 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko naszym biurze! Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Godzięcin, gm. Brzeg Dolny o pow. 13.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki położone w miejscowości Orzeszków, powiat wołowski, województwo dolnośląskie. Orzeszków to spokojna, zielona miejscowość otoczona rozległymi lasami, które tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

125 800 zł1 258 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! cena do negocjacji! tylko U nas! 4 działki budowlane położone W miejscowości trójca, trzy minuty drogi samochodem od zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad.

Szczegóły ogłoszenia

297 120 zł2 476 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 041 m² 115,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 505/1 położona w malowniczej miejscowości Radochów, w gminie Lądek-Zdrój, powiat kłodzki, województwo dolnośląskie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Górę Ślężę w Wierzbnej. Lokalizacja: miejscowość Wierzbna. Działka położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na Górę Ślężę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przy krajowej trójce - idealna inwestycja! Przedmiotem oferty jest działka położona przy ulicy Konstytucji 3 maja - ulica ta jest przedłużeniem Alei Jana Pawła II. Główna obwodnica wjazdowa do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok. 20 arów, w okolicach Strzegomia. Przepiękna zielona i spokojna okolica. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł666 m² 674,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w górach? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Unikalna działka w okolicy! Zlokalizowana zaledwie 50 metrów od punktu widokowego krucze skały, ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł251 m² 756,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki z linią brzegową o pow. 251 m2 położonej w Spalonej, w gminie Kunice, powiecie legnickim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł35 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt budowlany,Brzeźnik, bolesławiec. Bardzo dobra lokalizacja! Oferta dla inwestora, doskonała lokalizacja, duży potencjał. Logistycznie doskonale zlokalizowany obiekt w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 938 m² 90,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Klimatyczna działka budowlana położona wśród drzew, w bocznej ulicy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w cichej i spokojnej okolicy Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 3047 m2 , położoną w spokojnej części Szklarskiej Poręby. Do działki dojazd jest od ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł10 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1ha, usytuowana w gminie Kobierzyce, w miejscowości Tyniec Mały. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego 1).

Szczegóły ogłoszenia

216 200 zł1 081 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 998 m2 położoną w Dobrej koło Bolesławca w cichej, zielonej okolicy z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 276 m² 188,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka budowlana Z potencjałem! Twoje miejsce na wymarzony dom. Lipce, gmina Miłkowice, pow. legnicki Zbuduj swoje szczęście w spokojnej okolicy. Marzysz o budowie własnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w kształcie prostokąta o powierzchni od 1169 m2 do 1209 m2 położone w Jabłowie, gmina Stare Bogaczowice. Cena 115 zł za m2 Nieruchomości są bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowa o powierzchni 9 510 m , zlokalizowana w Mirosławicach, w otoczeniu terenów o dużym potencjale inwestycyjnym, z wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

828 500 zł3 314 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 3314 m2 położona w gminie Siechnice, obręb Siechnice. Dojazd do działki drogą gminną. Nieruchomość ma duży potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 185 m² 219,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1185 m . Działka ma wymiary 23x51 m i jest w pełni uzbrojona. Droga dojazdowa jest utwardzona. Działka jest płaska, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 116 m² 116,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność: na sprzedaż Wyjątkowe Działki w Chwaliszowie - Osiedle Młodych. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu? Zbuduj swój dom w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie duże działki budowlane w niedźwiedzicach. Działki są obok siebie natomiast cena dotyczy jednej z nich. Działki posiadają wydane warunki zabudowy. Woda - w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

105 200 zł1 315 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, parchów, sprzedam, cena 105200zł. Oferujemy do sprzedaży 3 atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Parchów o powierzchni: działka nr 522/6 - 1279 m2, - sprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano- usługowa blisko lasu w Mikoszowej niedaleko Żarowa. Lokalizacja: miejscowość Mikoszowa. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pośród zabudowy.