dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 666 ogłoszeń

329 000 zł1 927 m² 170,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 4 działki budowlane w Staniszowie położone przy bocznej, mało uczęszczanej drodze, w pobliżu osiedla Słoneczna Dolina. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję do dzierżawy atrakcyjny grunt inwestycyjny, położony we Wrocławiu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Lokalizacja: ul. Widłakowa (w pobliżu nr 71), wrocław bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 342 m² 81,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 697/2 o powierzchni 13,42 ara (0,1342 ha), położona w miejscowości Parchów, gmina Chocianów, powiat polkowicki. Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

14 276 000 zł71 380 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka inwestycyjna z mpzp - idealna pod działalność gospodarczą | Inwestycje uciążliwe Na sprzedaż działka inwestycyjna o dużym potencjale, położona zaledwie 12 km na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa oferta działki budowlanej w Pobiednej, obok Świeradowa-Zdroju Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej wsi Pobiedna zaledwie 10 minut od kolei.

Szczegóły ogłoszenia

5 837 150 zł10 613 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac pod zabudowę mieszkaniową lub usługową 10613m2 składający się z 3 działek położonych w Ślęzy gmina Kobierzyce o wymiarach 52 metry szerokość x 204 metry długość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wymarzonej działki w zielonej okolicy w pobliżu gór ? Oferuję na sprzedaż działki budowlane w atrakcyjnej cenie! Dostępne działki od numeru 8/78 do 8/98 o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działki budowlane o powierzchni 1010 m przy ul. Akacjowej. Działki o nr 18/4, 18/5, 18/6, 28/7 Nieruchomości usytuowane w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 857 m2, położona w Piławie Górnej przy ul. Limanowskiego. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

- rezerwacja - Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1991 m2 położona w bardzo atrakcyjnym miejscu - na początku miejscowości Bystrzyca Dolna. Spokojna okolica. Dojazd samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mnichowice / gmina żórawina / wrocław / działka budowlana nr 261/7 pow. 1273 M2 i nr 261/4 pow. 989 M2 Działki położone wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, na obrzeżach miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł10 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 10 000 m (1 ha), zlokalizowaną bezpośrednio na granicy miasta Chojnów, przy drodze wojewódzkiej dw 328, ok. 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w Chrząstawie Małej, ul. Wesoła, gmina Czernica Działka nr 588/5 o powierzchni 1000 m2 Media: prąd w drodze gaz w drodze woda od ul.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł2 800 m² 58,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 2800 m , zlokalizowana w Komorowie, gmina Syców. Szczegóły działki: powierzchnia : 2800 m Wymiary : działka przyjmuje kształt trójkąta, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Żernikach Wrocławskich, ul. Spokojna. Nr działki 436/31, 1300 m x 620 zł = 806 000 zł. Wymiary: ok. 24 x 53 m Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o porannej kawie z widokiem na las i spacerach nad brzegiem jeziora? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 825 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa o powierzchni 1687m2 przy ul. Jagodowej, w pobliżu drogi wojewódzkiej 359 - dawna dk5) w Ligocie Pięknej, blisko zjazdu/wjazdu na węzeł Kryniczno - trasa S5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu dwie działki wypoczynkowo-rekreacyjną w Sulistrowiczkach, gmina Sobótka Działka nr 121/1 o powierzchni 998 m2 i działka nr 121/2 o powierzchni 1113 m2 Cena 166.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dla zainteresowanych możliwość negocjacji ceny. Sprzedam działkę o przeznaczeniu budowlanym w miejscowości Kunice woj. Dolnośląskie o powierzchni 1200m2. Do miasta Legnica z terenu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę położoną w malowniczym rejonie górskim, u podnóża Masywu Śnieżnika, w województwie dolnośląskim (powiat kłodzki, gmina Międzylesie, długopole Górne).

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę ogrodową/rekreacyjną, rod Pod Akacją (działki w stronę Ścinawy). Woda, prąd, kanalizacja (szabmo). Beczka na deszczówkę. Działka zaraz przy głównej bramie. Oddzielona od.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł3 032 m² 129,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną na granicy Parku Narodowego Gór Stołowych w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, na północnym stoku Gór Stołowych. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 370/30 znajdująca się przy ulicy Wodnej w Mrozowie. Działka o powierzchni 790 m z wydanymi warunkami zabudowy. Położona w spokojnej, rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł4 034 m² 136,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 0,4034ha położonej 1,5km od centrum w Obornikach śląskich. Działka w kształcie trapezu o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 020 m² 189,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5020 m , położona w miejscowości Jaczkowice, gmina Oława. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł880 m² 409,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W evero Do sprzedania działka o pow. prawie 880 m2, objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość położona wśród istniejącej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł8 238 m² 51,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki W kowarach. Proponuję Państwu działkę w spokojnej okolicy w Kowarach, nieopodal Karpacza. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł21 697 m² 229,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Sosnówka, karkonosze Powierzchnia: 21.697 m , przeznaczenie w studium: M R R zabudowa mieszkaniowa rozproszona "rezydencyjna" funkcje preferowane: mieszkalnictwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana 1005 mkw. uzbrojona w Kębłowicach, gm. Kąty Wrocławskie, tuż przy granicy Wrocławia (9 km). Jest to ostatnia działka przy ulicy, następna jest działka techniczna, co.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł401 m² 97,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trzęsów, działka budowlana 4 ary, sprzedam, 39 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4 arów, położona w części Trzęsowa zwanej Osadą Trzęsów. Na terenie przeznaczonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł9 901 m² 353,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do Sprzedania działka o powierzchni prawie 10 000 m2 Plan zagospodarowania pozwala na dużą dowolność zagospodarowania działki Nie ma problemu z mediami jak prad, gaz czy woda. Okolica działki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona na stoku Gór Bystrzyckich Kotliny Kłodzkiej, w niewielkiej i spokojnej wsi położonej pomiędzy Polanicy-Zdrój a Bystrzycą Kłodzką. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 358 m² 180,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Myśliszowie u podnóża Gór Sowich, ok 1 km od Bielawy, 7 km od Dzierżoniowa oraz 60 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność Działka.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 100 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1100 m2 położona w gminie Kobierzyce obręb Chrzanów. W mpzp teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną 12 mnw 1) przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 158 m² 112,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana godzieszów gmina nowogrodziec. Wgn Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1158 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 492 m² 134,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana blisko Świdnicy. Lokalizacja : Miejscowość Bystrzyca Górna, położona na wzniesieniu, ogrodzona i utwardzona. Działka w prostokątnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł3 738 m² 508,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana usługowa zlokalizowana bezpośrednio przy głównej ulicy w Karpaczu. Powierzchnia 3738 m2 własność. Dla nieruchomości obowiązuje aktualny plan przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

4 069 332 zł5 514 m² 738 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oława działka pod inwestycję 5514 m2- doskonała lokalizacja Oława sprzedam działkę inwestycyjna 5514 m2 Działka objęta mpzp gaz , prąd , woda , kanalizacja Teren niezalewowy Cena sprzedaży netto 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową - działkę o przeznaczeniu przemysłowym o powierzchni 14 508 m2 (1,45 ha), położoną w śródmiejskiej części Wałbrzycha (obręb Stary.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę położoną w Jelczu-Laskowicach przy ulicy Lipowej (wjazd od ul. Klonowej). Działka nr 6 (am-13, obręb Jelcz) położona jest na terenie oznaczonym w "studium.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł2 800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Krogulec. Teren bardzo dobrze nasłoneczniony o powierzchni 2800 m 2. Media : -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij