dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

1 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 033 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

3 850 000 zł342,53 m² 11 239,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 342,53 m , usytuowany na piątym piętrze nowoczesnego budynku z windą. Przestrzeń dostępna jest do własnej aranżacji, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 920 zł74,96 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:marzec 2026

Lokal usługowy o powierzchni 74,96 m , zlokalizowany w inwestycji Żernicka Park we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 929 669 zł282,71 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:marzec 2026

Lokal usługowy o powierzchni 282,71 m , z antresolą i węzłem sanitarnym, zlokalizowany w inwestycji Żernicka Park we Wrocławiu. Na parterze 152,82 m2, a na antresoli bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 190 zł54,22 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:marzec 2026

Lokal usługowy o powierzchni 54,22 m , zlokalizowany w inwestycji Żernicka Park we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł108,30 m² 9 224,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 108.3m2, położony w budynku biurowo-mieszkalnym we Wrocławiu przy ulicy Wałbrzyskiej. Usytuowany na wysokim parterze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gotowy do prowadzenia (lub wynajmu) lokal gastronomiczny na sprzedaż! Znajduje się w świetnej pod kątem biznesowym lokalizacji, na parterze budynku wielorodzinnego, naprzeciwko Krzycka Business Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 011 585 zł119,01 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Rezerwacja Ten przestronny lokal o powierzchni 119,01 m2 to idealne miejsce na rozwój Twojego biznesu. Składa się z funkcjonalnego pomieszczenia użytkowego o metrażu 102,74 m2, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

623 700 zł56,70 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż lokal biurowy z Najemcą, położony na drugim piętrze w kompleksie usługowo-mieszkalnym Centrum ab. Lokal przeszedł remont przed najmem (początek 2026 roku), w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 152 zł62,32 m² 16 626,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego, składającego się z dwóch pomieszczeń biurowych, toalety, tarasu i ogródka. Lokal w stanie deweloperskim gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 875 zł61,39 m² 16 629,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego, składającego się z dwóch pomieszczeń biurowych, toalety i dwóch ogródków. Lokal w stanie deweloperskim gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 283 505 zł83,83 m² 15 310,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego, składającego się z trzech pomieszczeń biurowych, toalety i dwóch ogródków. Lokal w stanie deweloperskim gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł15,70 m² 19 681,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal - Wrocław, ul. Traugutta | Inwestycja Develia - Traugutta Vita Na sprzedaż lokal w nowoczesnej inwestycji Traugutta Vita realizowanej przez renomowanego dewelopera Develia. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł73 m² 23 958,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy - Czysta 4 | centrum Wrocławia | naprzeciwko Galerii Renoma Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji Czysta 4 , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 818 186 zł155,60 m² 11 685 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy zrewitalizowany lokal W sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku Lokal z Przeznaczeniem na Usługi: prawnicze, księgowe, szkoleniowe, finansowe oraz branżę it. Podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż lokal tuż przy granicy Brochowa! Nieruchomość znajduje się na nowym osiedlu, które ma na celu stworzenie samowystarczalnej przestrzeni mieszkalnej z pełną infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł216,10 m² 10 134,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość położona w obszarze Starego Miasta Świdnicy - przy ulicy Grodzkiej. Lokal usytuowany na parterze, w ciągu handlowo-usługowym. Wejście bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 44,58 m , położony na parterze kamienicy przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu. Lokal z dużym potencjałem cena ok. 7 800 zł/m! Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Zimowa

Kościelniki Kłodzko

728 086 zł69,64 m² 10 455 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z zapleczem, magazynem oraz wc. Lokal mieści się w inwestycji zimowa/letnia Kłodzko. Istnieje możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Zimowa

Kościelniki Kłodzko

965 870 zł99,40 m² 9 717 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z zapleczem oraz wc. Lokal mieści się w inwestycji zimowa/letnia Kłodzko. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Zimowa

Kościelniki Kłodzko

964 315 zł99,24 m² 9 717 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł151,67 m² 17 472,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego, położonego we Wrocławiu przy ul. św. Antoniego 31. Kamienica wpisana do Gminnej Ewidencji Zabytków. Rok budowy ok. 1870. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł451 m² 2 195,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja Na sprzedaż dwie kondygnacje w budynku dawnej Łaźni Miejskiej w Świebodzicach. Nieruchomość położona jest centrum miasta, w spokojnej okolicy, w pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

720 225 zł72,75 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 72,75 m znajdujący się w nowoczesnej inwestycji Sienkiewicza Résidence przy ul. Henryka Sienkiewicza we Wrocławiu. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

CO sprzedajemy? Lokal użytkowy 200 m na działce 900 m , z dwoma niezależnymi wejściami oraz murowanym garażem jednostanowiskowym bezpośrednio przy głównej ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł217 m² 6 677,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w sercu Wrocławia - przestrzeń, która pracuje na Twój biznes (i zarabia od pierwszego dnia) Są miejsca, które po prostu są i są takie, które realnie wspierają rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 55 m | parter | duże witryny | Wrocław Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 55 m , położony na parterze w modnej dzielnicy Nadodrze we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł30 m² 1 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż miejsce garażowe na dwa samochody w parkingu podziemnym (pod budynkiem mieszkalnym) przy ulicy Dzierżonia 18 we Wrocławiu o powierzchni 30m2. Miejsca na samochody są zależne, to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odkryj nowoczesny lokal usługowy przy ul. Kilińskiego /1 Maja w Jeleniej Górze! Oferujemy przestrzeń o powierzchni 540 m wykończone w wysokim standardzie i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 147,86 m , zlokalizowany na parterze biurowca. Został wykończony i jest gotowy do użytku. W lokalu znajduje się witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 715 zł110,79 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Rezerwacja Ten przestronny lokal o powierzchni 110,79 m2 to idealne miejsce na rozwój Twojego biznesu. Składa się z funkcjonalnego pomieszczenia użytkowego o metrażu 80,51 m2, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,20 m² 10 088,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ruchliwej ulicy - skierowany na ul. Wyszyńskiego , co powoduje, że j est bardzo dobrze widoczny. Metraż: 79,20 m2 Blok z 2000 roku Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł99,40 m² 4 124,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Uwaga nowa cena! - lokal handlowy położony w centrum, przy głównym deptaku - miejscowość Kowary (karpacz 5min. autem) - cena 410 000zł - pow. 99,4m2 - dwie duże witryny sklepowe - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł12 m² 3 083,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Klasztornej, dostępne od zaraz. Marcin Krukowski ważne: wszystkie fotografie i teksty zamieszczone na niniejszej stronie są moją.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł82,83 m² 8 933,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Sprzedam lokal użytkowy przy ul. Cybulskiego we Wrocławiu - położony bezpośrednio przy ulicy z wejściem od ulicy, niedaleko Mostu Uniwersyteckiego. Lokal wyposażony w prąd, wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 815 609 zł1 731,60 m² 1 626,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży kompleks trzech kamienic w centrum Legnicy Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia całkowita 1731,6 m2 - Powierzchnia działki 977 m2 - Liczba kondygnacji 4 - Kształt działki nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lok1/2

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w dynamicznie rozwijającej się części Żerniki Wrocławskie, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł108,86 m² 5 419,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną w Lubinie na osiedlu Ustronie IV! lokal usługowy lub mieszkanie? Ten funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 108,86 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł75,36 m² 3 967,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokale - kompleks biurowy składający się z 5 pomieszczeń o łącznej powierzchni 75,36m2. Najlepsza lokalizacja biurowa w Świdnicy! W biurowcu znajdują się toalety (na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Działka o powierzchni 570 m położona jest na terenie przeznaczonym do prowadzenia działalności usługowej. Zabudowana jest budynkiem warsztatowym o powierzchni 130 m . * wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 318 m2, położony w ścisłym centrum Karpacza (druga linia zabudowy), co gwarantuje ciszę przy samym deptaku. Sprzedaż lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław - psie pole okolice ulicy Poleskiej, lokal użytkowy o powierzchni 99,06 mkw usytuowany na parterze w ciągu handlowo-usługowym, z przeznaczeniem na handel, usługi, itp. Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł69,40 m² 10 951,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal usługowy o powierzchni 69,4 m2 Ulica Reja przy samym Pasażu Grunwaldzkim Duże witryny od strony południowo wschodniej. Dwa wejścia od ulicy. Pełny węzeł sanitarny. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł77,77 m² 12 215,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy w doskonale skomunikowanej części miasta - Krzyki przy ul. Hubskiej 52 w budynku Hotelu invite - Lokal aktualnie znajduje się w takim stanie, jak widać.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł41,90 m² 6 682,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy położony przy ulicy Grabowej w Lubinie - osiedle Polne. Powierzchnia 41,9 m.kw Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Stolarka okienna pcv. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł17,28 m² 17 303,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal inwestycyjny typu Airbnb położony w inwestycji Starter 3 jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji pod najem krótkoterminowy i biznesowy we Wrocławiu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij