dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

1 034 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 034 ogłoszenia

1 200 000 zł131,13 m² 9 151,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej położony w Jeleniej Górze, dzielnica Zabobrze. Budynek jednokondygnacyjny, częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek o łącznej powierzchni użytkowej ok. 168,7 m , położony przy ul. Bielawskiej w centrum Ostroszowic. Idealny pod handel, biura, magazyn, usługi lub działalność.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł96 m² 7 343,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 96 m, zlokalizowany na południu Wrocławia w dzielnicy Klecina. Lokal znajduje się na 2 piętrze budynku, wejście do lokalu z klatki schodowej (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 219 725 zł162,63 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy lokal na parterze w stanie deweloperskim w odrestaurowanym budynku w 2022r. Lokal idealnie nadaje się pod każdą branże biurową jak również pod gabinety medyczne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł271,70 m² 2 572,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu lokal komercyjny z możliwością zakupu lub wynajmu. Obiekt zlokalizowany w legnickiej dzielnicy Zosinek w pobliżu ul. Batorego. Nieruchomość mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł15 m² 8 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż gotowy lokal gastronomiczny kebab | Wrocław, ul. Rydygiera (możliwa sprzedaż bez wyposażenia a także zmiana przeznaczenia / branży lokalu) Cena: 100 000 zł z fv (+vat) Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł648 m² 2 932,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - kamienica inwestycyjna w centrum Legnicy Na sprzedaż trzypiętrowa kamienica po kapitalnym remoncie, położona blisko centrum Legnicy. Budynek o powierzchni całkowitej 648.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 714 zł128,86 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 128,86 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w centrum miasta. Doskonała lokata kapitału , kup i zarabiaj! Przedstawiam Państwu do sprzedaży lokal usługowo-handlowy, położony w centrum Jeleniej Górze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

531 200 zł66,40 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 66,4 m , położonego na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Legnicy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: emilian Janusz, tel:   Podstawowe informacje: lokal usługowy o powierzchni 37 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 400 zł41,20 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego położonego na pierwszym piętrze o powierzchni 42 mkw, położonego w Wysoka. W budynkach obok znajdują się biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 217 601 zł122,99 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,99 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam w pełni wyposażony lokal gastronomiczny gotowy do rozpoczęcia działalności! Lokal dostępny do objęcia od zaraz. Istnieje również możliwość wynajmu właściciel jest otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł105,90 m² 3 635,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 105,90 m2, z możliwością adaptacji na jedno lub dwa mieszkania bezczynszowe, na wysokim parterze budynku wolnostojącego, zlokalizowanego w Raszówce. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do sprzedania doskonale zlokalizowana nieruchomość usługowa z funkcją mieszkalną, o łącznej powierzchni ok. 147 m2, znajdująca się przy ul. Grunwaldzkiej w Złotoryi. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciekawa nieruchomość z potencjałem- pawilon handlowy. Lokalizacja: wieś w Gminie Jaworzyna Śląska, łatwy i szybki dojazd do większych miast Rozkład: sala usługowo-sprzedażowa ok 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł510 m² 5 784 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 510,82 m , położony na ogrodzonej działce 899 m we Wrocławiu. Budynek łączy część usługowo-produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł720 m² 4 166,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek w dobrym stanie elewacji, fundamentów i dachu Z dodatkową dużą halą i dwoma garażami, całość do własnej aranżacji. Duża przestrzeń placu dla miejsc parkingowych. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 323 311 zł89,73 m² 14 747,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Piękny lokal usługowy o pow. 89,73m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek jest w trakcie całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł85 m² 5 058,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy - centrum Świebodzic (rynek) - sprzedaż lub wynajem Oferuję na sprzedaż lub wynajem atrakcyjny lokal użytkowy po generalnym remoncie, położony w ścisłym centrum Świebodzic -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 63,00 m2, na parterze budynku w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego na osiedlu Przylesie. Lokal w pełni przygotowany do prowadzenia studia fotograficznego,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł58 m² 1 982,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność: na sprzedaż lokal usługowy w Boguszowie-Gorcach. Lokal idealnie zadaje się na sklep, salon kosmetyczny lub inne usługi. Forma własności: pełna własność. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł21 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży oferujemy lokal w hali targowej w centrum Piaskowej Góry. Obiekt jest ogrzewany i klimatyzowany, z toaletami dla klientów. Duże natężenie ruchu pieszych, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 161 580 zł82,97 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale handlowo-usługowe do sprzedaży. Zróżnicowane metraże. Prestiżowa inwestycja na styku dużych osiedli mieszkaniowych Wrocławia - Kleciny i Ołtaszyna Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł115,50 m² 2 675,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy W prestiżowej lokalizacji rynek W ziębicach Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy w niepowtarzalnej lokalizacji. Nieruchomość: na sprzedaż przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł79,07 m² 2 972,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje duży lokal użytkowy w Cieplicach do własnej aranżacji. Lokal położony na parterze o powierzchni użytkowej 79,07m2 na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł43,80 m² 6 620,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 43,81 m , położony przy ul. Pomorskiej 10 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w sercu Nadodrza na skrzyżowaniu z ul.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o pow. 40 m2, parter w budynku mieszkaniowo-usługowym. Międzybórz, ul.Sycowska. Prezentowana nieruchomość położona w Międzyborzu przy ulicy Sycowskiej. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł70,70 m² 9 900,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia: 70 m Dostępność: od zaraz lokal w pełni wykończony i gotowy do działania Opis lokalu: nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 70 m , oferujący elastyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł940 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania budynek usługowy/przemysłowy w Łanach zaraz obok wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł334 m² 8 979,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Piętro kamienicy na sprzedaż. Idealne na kancelarie prawne, notarialne, hostel lub prestiżowe biuro. Lokal położony na 4 pietrze z windą, w budynku w sąsiedztwie wrocławskiego sądu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 200 m² 499,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis nieruchomości Sprzedaż na wyłączność Kategoria: budynek Usługowy Lokalizacja: szczytnica, gm. Warta Bolesławiecka Powierzchnia budynku: 3182m3 Powierzchnia działki: 1196m2 największe zalety!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 425 006 zł143,94 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 143,94 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal użytkowy na Kępie Mieszczańskiej Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Cena do negocjacji! Podstawowe informacje: lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56,02 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 922 zł70,37 m² 10 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio, brak podatku pcc 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku. Faktura vat 23% (podane ceny są cenami netto) Lokal użytkowy: usługi, gastronomia, gabinety medyczne, kosmetyczne, biura.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 222 m² 1 636,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy obiekt zlokalizowany w centrum Wałbrzycha. Zespół budynków handlowo usługowych z utwardzonym placem, rampą rozładunkową oraz parkingiem. Pierwszy z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł105 m² 7 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż - Komorowice ( 5 minut od Wrocławia ) Przedstawiam Państwu lokal o łącznej powierzchni 105 m 2 , zlokalizowany w centrum osiedla w Komorowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 200 000 zł630 m² 9 841,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek inwestycyjny 630 m2 | 15 lokali z łazienkami i aneksami kuchennymi | Wrocław - Krzyki | 0% prowizji dla kupującego Wrocław, krzyki | ul. Brossa (boczna od Ślężnej) |.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł59 m² 7 203,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania lokal użytkowy przy al. Wojska Polskiego. Lokal usytuowany na parterze III-piętrowej kamienicy, posiadający odrębne, bezpośrednie wejście. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 000 zł68 m² 21 176,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowy lokal użytkowy W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Lokal.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij