dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

1 034 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 034 ogłoszenia

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 63,00 m2, na parterze budynku w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego na osiedlu Przylesie. Lokal w pełni przygotowany do prowadzenia studia fotograficznego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy 209 m centrum Jeleniej Góry, przy ruchliwej ulicy Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 209 m , położony w kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł171,50 m² 4 361,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży lokalu użytkowego mieszczącego się na parterze kamienicy w centrum Świdnicy. Oferowana nieruchomość to lokal użytkowy aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł146,78 m² 2 316,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni użytkowej 146,78 m2. Parter nieruchomości zawiera: garaż o kubaturze 453 m3, biuro, zaplecze socjalne i komunikację wewnętrzną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł372 m² 1 424,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Szukasz budynku pod przychodnie? aptekę, gabinety lekarskie, siłownie, salon odnowy lub spa? Do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł102,31 m² 5 082,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż Zgorzelec, pawilony handlowe, parter. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 168,40 m2, zlokalizowany na parterze w zabudowie pawilonowej w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel:   oferta wyłącznie W sdp nieruchomości Na sprzedaż działający lokal gastronomiczny Blisko centrum Wrocławia Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal mieszkalno-usługowy w centrum Sobieszowa Oferuję budynek wolnostojący w bardzo dobrym stanie technicznym, zlokalizowany w spokojnym, turystycznym miasteczku blisko zamku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko U nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną w malowniczym Zagórzu Śląskim! Nieruchomość z dużym potencjałem! Restauracja zagroda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowa lokalizacja | kępa mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 36,40 m , położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Mieszczańskiej, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł16,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: garaż z kanałem po remoncie ul. Żmigrodzka Cena: 110 000 zł Na sprzedaż garaż o powierzchni 16,5 m zlokalizowany przy ul. Żmigrodzka. Idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł166 022 m² 51,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Zapraszam do oglądnięcia filmiku z pięknymi walorami tej posiadłości Przedstawiam niepowtarzalną nieruchomość położoną w Policach na terenie wysokiej klasy walorów Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 387 990 zł218,58 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż wynajęty lokal usługowy w inwestycji - Krzyki, ul. Ślężna Perełka inwestycyjna Nowy lokal handlowo-usługowy w inwestycji Ślężna Vita w prestiżowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł98,50 m² 5 065,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości prezentuje atrakcyjny lokal na sprzedaż w centrum Świdnicy! podstawowe informacje Powierzchnia: 98,5m 2 Cena ofertowa: 499 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł269 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 269 m , zlokalizowany przy głównej drodze krajowej w Wąsoszu, to doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących przestrzeni do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł478 m² 2 719,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni 478m2. Nieruchomość zlokalizowana na Podzamczu z dostępem do parkingu. Teren ogrodzony. Budynek posadowiony na działce 1400m2. Stan budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe 18 m - gotowy biznes / inwestycja Na sprzedaż lokal/e usługowe (pawilony) o powierzchni ok. 18 m . Świetna opcja zarówno pod własny biznes, jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy Biuro Nieruchomości Dworakowski oferuje do sprzedaży: oferuje Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

189 999 zł6,50 m² 29 230,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Witrynowy lokal z dostępem do wody przy ul. Psie Budy. Przyjdź, zapoznaj się z lokalem i złóż ofertę. Salka oraz wc i pawlacz, duża wysokość około 4m, co pozwala na dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Lokal Handlowo- usługowy oferta dostępna W naszym biurze! Do sprzedania lokal o powierzchni 63,60 m2, znajdujący się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - p rezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 088 zł87,79 m² 7 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu nowe lokale bezczynszowe przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy lokalu na parterze o nr C.P0.L1.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł162,70 m² 2 452,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa przestrzeń w sercu Świdnicy 162,7 m w zabytkowej kamienicy przy Rynku. Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, prestiżowym adresem i realnym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł27,70 m² 36 064,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 27,7 m przy ul. Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu lokalizacja: nieruchomość znajduje się w samym sercu historycznego i tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł114,60 m² 3 446,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż prosperujący lokal handlowo-usługowy z najemcą - Kowary, ul. 1 maja (rynek) Lokalizacja: rynek, ul. 1 maja, kowary Status najmu: stabilny, terminowo płacący najemca Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł51,34 m² 4 674,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowy lub usługowo-biurowy w ścisłym centrum miasta w Rynku, przy ulicach Wąskiej i placu Bohaterów Nysy. Lokal znajduje się na parterze w budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal komercyjny zlokalizowany w centrum miasta, dzielnica Śródmieście, boczna ul. Jedności Narodowej. Zapraszam biura do współpracy - dobrze doświetlony (duże witryny) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż / wynajem Lokale Usługowe Adres: kilińskiego /górna Dostępne lokale: 65 do300 m Klasa Energetyczna: klasa A (niskie koszty eksploatacji) Szukasz energooszczędnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 727 760 zł150,24 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 150,24 m2 z dużym tarasem w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł224 m² 11 116,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy biznes | Lokal komercyjny | Centrum Wrocławia | 224 m Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta to gotowy produkt inwestycyjny bez pustostanów, bez ryzyka startu.

Szczegóły ogłoszenia

4 059 000 zł1 841 m² 2 204,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:45

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony wzniesiony w 1970 roku. Pierwotnie pełnił funkcje hotelową. Następnie został dostosowany do potrzeb funkcji biurowej. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: dobre usytuowanie, spore natężenie pieszych i aut, w pobliżu dogodny parking. Idealny na: sklep, usługi, siedzibę firmy. Rozkład: duża sala usługowo sprzedażowa(ponad 70m2),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal handlowo - usługowy - ścisłe Centrum Świebodzic! Na powierzchnię lokalu składa się sala główna o powierzchni około 20 m2 oraz zaplecze socjalno magazynowe i toaleta. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Z potencjałem zmiany na mieszkanie | 51,59 m | ul. Czekoladowa Szukasz nieruchomości, która zarabia lub daje elastyczność na przyszłość? Ta oferta to coś więcej niż lokal to gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł116 m² 21 120,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116 m przy ul. Cybulskiego, nieopodal centrum miasta. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy Wojciecha Cybulskiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 200 m² 1 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zakład mechaniki samochodowej oraz autokomis w bardzo dobrej lokalizacji w Prusicach, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 5. Teren ok. 5.500 mkw. ogrodzony, monitorowany - cztery hale plus.

Szczegóły ogłoszenia

7 599 000 zł1 800 m² 4 221,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Villa residence - kudowa zdrój. Idealne miejsce dla twojego biznesu. Duży pensjonat o powierzchni 1500 m , zaledwie 70 m od Parku Zdrojowego oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 476 200 zł156,83 m² 9 412,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż - lokal użytkowy 155,60 m | odrestaurowany kompleks zabytkowych budynków Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 155,60 m , usytuowany na parterze w pięknie odrestaurowanym.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł89 m² 1 853,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 89 m2 zlokalizowany w miejscowości Osła, gm. Gromadka. Szczegóły oferty: - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa cena!na sprzedaż lokal usługowy W dogodnej lokalizacji. 37,05m2, parter, duże witryny, odrębne wejście, parking Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 37,05 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł195,20 m² 4 605,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

NA sprzedaż lokal usługowy W głuszycy inwestycja Z ogromnym potencjałem W sercu gór Przestrzeń, która pracuje na Twój sukces idealna dla biznesu, usług i inwestora Szukasz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij