dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

1 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

520 732 zł23 m² 22 263 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokale biurowe w nowopowstającym budynku typu mix-used położonego w ścisłym centrum miasta lokalizacja: ogromnym atutem jest bardzo dobra lokalizacja- w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo- usługowym- gastronomicznym, położony w centrum. Lokal o powierzchni użytkowej 55m 2 , składa się z sali ok. 40m 2 , biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

754 000 zł35 m² 21 617 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

915 114 zł51 m² 17 835 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tądel () Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal usługowy o powierzchni 51,31 m2 w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: powierzchnia użytkowa - 51,31 m2 Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Milicka

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł526 m² 4 373,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

> wyremontowany > gotowa inwestycja > długoterminowy najemca > pełna infrastruktura techniczna > centrum miasta > doskonały dojazd do drogi ekspresowej Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

150 000 zł160 m² 937,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Okolice/jagodno/lokal/gastronomiczny/wynajem/top Prezentujemy Państwu w pełni wyposażoną i działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze przy ul. Kasztelańskiej Nieruchomość posadowiona na parterze posiadająca duże witryny. Składająca się z głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 139 969 zł101 m² 11 254,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zakupu lokali usługowych w centrum Wrocławia. Inwestycja mieści się w samym centrum doskonale skomunikowanego Przedmieścia Oławskiego położonego we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo. Nieruchomość składa się z pomieszczenia handlowego, magazynu, małego zaplecza i wc o powierzchni ok 70m 2. Przed sklepem mały parking. Okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

3 775 900 zł4 198 m² 899,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona we Wrocławiu przy ul. Grota-Roweckiego (obręb Wojszyce). Na terenie działki znajdują się trzy budynki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

6 750 000 zł2 501 m² 2 699,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum handlowe w Stroniu Śląskim - w bardzo dobrym stanie. Galeria usytuowana w świetnej lokalizacji zaraz przy osiedlach mieszkaniowych. W tle ukazują się góry wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piechoty

Legnica,dolnośląskie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży pawilonu handlowego, zlokalizowanego w Legnicy przy ul .Piechoty. Pawilon wolnostojący o powierzchni 35 m2 ,usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słubicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł83 m² 9 611,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam Państwu ofertę zakupu wynajętego lokalu o powierzchni 83,13 m2 w dzielnicy Szczepin. Okolica: najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł116 m² 1 113,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal położony w środkowej części Podgórza, w zadbanej kamienicy, z wygodnym parkingiem obok. W skład lokalu wchodzi duża sala sprzedażowa, z witrynami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

679 000 zł250 m² 2 716 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku wolnostojącego. Budynek o powierzchni użytkowej 190 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 605 m2. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wrocław,dolnośląskie

10 500 000 zł650 m² 16 153,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż cała kamienica mieszcząca się przy najruchliwszej i najdroższej ulicy we Wrocławiu czyli Oławskiej Najważniejsze informacje: - łączna powierzchnia ok 650m2 - 4 kondygnacje + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Władysława Jagiełły

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł70 m² 20 812 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Lokal usługowy w jednej z najciekawszych inwestycji we Wrocławiu - lokal znajduję się na prężnie rozwijającej się Kępie Mieszczańskiej. Układ lokalu: - hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

399 000 zł183 m² 2 179,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Legnicy. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie spa. Idealnie nadaje się również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Milicka

Trzebnica,dolnośląskie

2 300 000 zł526 m² 4 373,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

804 775 zł57 m² 14 208,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku, miejsce postojowe naziemne gratis! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

15 000 000 zł2 900 m² 5 172,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa cena! Polecam biznes w samym sercu karkonoszy! Na sprzedaż niepowtarzalny obiekt gastronomiczno -hotelowy przy głownej trasie między Karpaczem a Szklarską Porębą Obiekt to trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

1 239 000 zł98 m² 12 636,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie atrakcyjny lokal w centrum Wrocławia przy ul. Ołowianej Lokal znajduje się na parterze w bloku gdzie na parterze znajdują się lokale usługowe. Posiada duże witryny wystawowe, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł43 m² 13 624,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Eng and ua bellow 0% prwizji dla kupującego 0% podatku pcc pomoc W uzyskaniu kredytu gwarancja jakości negocjacje warunków tranzakcji Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Lepiej nie mogłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł121 m² 12 403,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

|parter| |witryna| |bezpośrednie wejście Z ulicy| |po remoncie| |dostosowany pod gabinety lekarskie| Jeśli szukasz dobrze działającego biznesu, generującego wysoką stopę zwrotu, bądź lokalu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Widna

Wrocław,dolnośląskie

88 000 zł38 m² 2 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko W naszym biurze! Do sprzedania prawo do lokalu handlowo usługowego przy ul. Widnej we Wrocławiu. W lokalu obecnie jest salon fryzjerski. Możliwość prowadzenia tego samego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

169 900 zł81 m² 2 097,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 81m 2 , usytuowany w kamienicy w Jaworzynie Śląskiej. Tylko U nas! świetnie prosperujący sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

452 200 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferują do sprzedaży nowy apartament o pow 26,60 m2 z przynależnym tarasem, mieszczący się na parterze budynku Lokal znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul Kilińskiego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żeromskiego

Oława,dolnośląskie

75 000 zł18 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Garaż z bramą uchylną, odnowiony w 2023, założone oświetlenie oraz gniazdka, zasilanie energia elektryczna o mocy 3.2 kW w 2021. W 2019 nowa połać dachowa, w 2021 nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Chwałkowska

Sobótka,dolnośląskie

1 500 000 zł547 m² 2 740 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy niezwykły lokal zlokalizowany w sercu malowniczej Sobótki Zachodniej. Ten ponad stuletni budynek jest nie tylko ikoną w regionie, ale również miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chwałkowska

Sobótka,dolnośląskie

600 000 zł400 m² 1 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 400 m , położony w strategicznej lokalizacji w Sobótce Zachodniej. To wszechstronne miejsce dotychczas pełniło funkcję sali bankietowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 516 049 zł99 m² 15 252 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Karpie

Karpie,dolnośląskie

400 000 zł2 122 m² 188,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Głuszyca,dolnośląskie

720 000 zł166 m² 4 337,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz gotowego miejsca na nową kulinarną inwestycję? Prowadzisz biznes sieciowy i potrzebujesz kolejnego miejsca, do którego przyciągniesz rzeszę zadowolonych klientów. A może marzy Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 146 384 zł102 m² 11 254,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

319 000 zł73 m² 4 369,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

-> Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy - Centrum Chocianowa -> Chocianów, ul. Centrum -> Powierzchnia: ok. 73 m -> Cena: 319.000 zł (do negocjacji) __ Opis lokalu: Na sprzedaż funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

79 000 zł25 m² 3 160 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 24,46 m (wymiary: 365 cm x 670 cm), zlokalizowany w Dzierżoniowie przy ul. Słowackiego, w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

850 000 zł169 m² 5 021,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w centrum uzdrowiska Szczawno-Zdrój. Od lat prowadzona jest tam działalność związana z gastronomią i dancingami. Lokal znany jako "jubilatka",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Głogów

Głogów,dolnośląskie

350 000 zł42 m² 8 393,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wyjątkowa Perełka! Na sprzedaż lokal usługowy usytuowany na parterze, z przynależnym ogródkiem. Lokal, obecnie zaaranżowany na salon fryzjerski, charakteryzuje się 41 m2 powierzchni użytkowej,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij