dowolna

Lokale użytkowe na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 638 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 638 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal 125 m2 w centrum Kozanowa - 30 000 mieszk., w ciągu handlowo-usługowym (księgarnia, Fresh Market, apteka, piekarnia Hert, przychodnia, przedszkole, szkoła, żłobek i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. KOMANDORSKA 6

Przedmieście Świdnickie Wrocław

73,80 zł/m²183,50 m² 13 542 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta zawiera cenę brutto czynsz oraz koszt administracyjny Biurowiec tichy wybudowany w 2000 roku w centrum miasta .Doskonałe położenie niedaleko skrzyżowania ul. Piłsudskiego a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. KOMANDORSKA 6

Przedmieście Świdnickie Wrocław

73,80 zł/m²145 m² 10 701 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena brutto oferty zawiera czynsz oraz koszty administracyjne Biurowiec tichy wybudowany w 2000 roku w centrum miasta .Doskonałe położenie niedaleko skrzyżowania ul. Piłsudskiego a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. KOMANDORSKA 6

Przedmieście Świdnickie Wrocław

73,80 zł/m²145 m² 10 701 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena oferty zawiera czynsz oraz koszty administracyjne brutto. Biurowiec tichy wybudowany w 2000 roku w centrum miasta .Doskonałe położenie niedaleko skrzyżowania ul. Piłsudskiego a ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis Odkryj nowoczesny lokal usługowy przy ul. Kilińskiego /1 Maja w Jeleniej Górze! Oferujemy przestrzeń o powierzchni 540 m wykończone w wysokim standardzie i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

83,94 zł/m²64,33 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal, który sam generuje ruch 63.33 m przy głównej osi Nowej WuWy Widoczność Nowoczesne osiedle Setki nowych mieszkań Jeśli szukasz miejsca, które pracuje na Twój biznes każdego dnia, ten.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odkryj nowoczesny lokal usługowy przy ul. Kilińskiego /1 Maja w Jeleniej Górze! Oferujemy przestrzeń o powierzchni 70 m wykończone w wysokim standardzie i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

51,68 zł/m²742,60 m² 38 376 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem, funkcjonalną powierzchnię magazynowo-biurową, zlokalizowaną we Wrocławiu, przy ul. Tadeusza Wendy. Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla firm, poszukujących wygodnego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinet do wynajęcia Wrocław, ul. Poznańska 35a (szczepin / róg Długiej) Do wynajęcia gabinet w centrum Wrocławia przy ul. Poznańskiej 35a, na rogu Długiej, naprzeciwko Kauflandu i obi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wolno stojący budynek biurowy, z zapleczem produkcyjno-magazynowym. Niezależny energetycznie Lokalizacja : Wrocław, ul. Ostowa. Dojazd: 3 min. do aow (a8) - Wrocław Północ. S5 Poznań Biurowiec 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta najmu lokalu użytkowego - Wrocław, ul. Komandorska 95 - English version below. Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Port popowice - nowy lokal gastronomiczny 101.57m - OGRÓDEK 30m Do wynajęcia nowy lokal o powierzchni 101,57 m2, na parterze budynku przy ul. Białowieskiej w inwestycji port popowice. Do Lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczepin_ parter_lokal usługowy 65m_witryny Polecam do najmu lokal usługowy na parterze o powierzchni 65m. Nieruchomość o przeznaczeniu biurowo-handlowo-usługowym. Duże witryny , jedno.

Szczegóły ogłoszenia

99,57 zł/m²230 m² 22 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu usługowego wrocław, port popowice Lokalizacja Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnej inwestycji Port Popowice we Wrocławiu, przy ul. Białowieskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy (ok. 126 m ) z przeznaczeniem na prowadzenie bistro pracowniczego, zlokalizowany na terenie zabytkowego Instytutu naukowo-badawczego we Wrocławiu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz nowej lokalizacji dla swojej firmy? Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe wraz z powierzchniami laboratoryjnymi o standardzie badawczym. Obiekt położony w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Polecam do wynajęcia przestronny lokal 4 minuty spacerem od Wyspy Słodowej! W tym momencie przystosowany do działalności handlowej, z dużymi reklamowymi witrynami i wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²175 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w doskonałej lokalizacji, 5 min od Wrocławskiego Rynku, przy jednym z głównych węzłów komunikacji miejskiej. Lokal o powierzchni 175 m2 na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny! Znajduje się w świetnej pod kątem biznesowym lokalizacji, na parterze budynku wielorodzinnego, naprzeciwko Krzycka Business Park - położony przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia o powierzchni 103,43 m2, parterowy z dużymi reklamowymi witrynami i wejściami z poziomu ulicy od obu stron! Na powierzchnie składają się dwie sale (46,21 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²129,40 m² 7 117 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Wrocławia, znajduje się na piątym piętrze, w kompleksie biurowo-usługowym, posiadającym piękne klatki schodowe, windę, sekretariat oraz własną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia lokal na parterze wolnostojącego kompleksu zlokalizowanego na Wrocławskich Karłowicach. Ma wysokość 3,37 metra i powierzchnię 63,45 m2 na jednym poziomie, która na ten moment.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²147 m² 8 085 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal położona na 3 piętrze zabytkowej wyremontowanej kamienicy z windą i ze zmienionym przeznaczeniem na biurowo-usługowy. Znajduje się w tętniącym życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 49,42 m (lokal ua2), usytuowany na parterze w nowoczesnej, nowo powstającej inwestycji przy ulicy Perseusza w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal handlowo-usługowy na wynajem Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal w nowo powstającym budynku handlowym w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo biurowy o powierzchni netto 75,75 m2, składający się z jednego dużego pomieszczenia, wc i małego aneksu kuchennego. Lokal znajduje się na parterze biurowca perydot przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 110 m2 z możliwością powiększenia do 220 m2 Lokal znajduje się w Parku handlowym Aleja 69 zlokalizowany w przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu przestronny i wyjątkowy lokal lokal użytkowy o łącznej powierzchni 150 m2 położony bezpośrednio przy płycie wrocławskiego Rynku. Idealne miejsce dla firm które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na wynajem lokal usługowy położony na parterze nowego budynku apartamentowego, który został wykończony w bardzo wysokim standardzie. W chwili obecnej lokal wykończony i dostosowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

90,27 zł/m²259 m² 23 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Wyjątkowa oferta i wyjątkowe miejsce tak w kilku słowach można opisać tą nieruchomość. Do wynajęcia powierzchnia biurowa zalkalizowana w otoczeniu Opery Wrocławskiej, narodowego Forum.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²62,90 m² 3 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Wrocławia! Lokal znajduje się na piątym piętrze, w kompleksie biurowo-usługowym, posiadającym piękne klatki schodowe, windę, sekretariat oraz.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²858,40 m² 47 212 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 858,4 m2, który zajmuje połowę piętra. W bardzo eleganckim budynku znajdują się recepcja, dwie klatki schodowe oraz cztery windy.

Szczegóły ogłoszenia

77,78 zł/m²27 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 26,9 m2 położony w Pasażu Królewieckim, przy ulicy Królewieckiej. Pasaż Królewiecki połozony jest tuż przy sklepie "Lidl". Pasaż Królewiecki to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do przejęcia kultowe miejsce spotkań na mapie Wrocławia! Działający nieprzerwanie od 15 lat lokal, znajduje się w budynku biurowo-usługowym (brak mieszkańców - brak ciszy nocnej!) na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek wolnostojący usługowo handlowy. Przystosowany pod działalność gastronomiczną bar,catering itd dowolność.(zastrzegam sklep spozywczy) Cześciowo wyposażony, do odświeżenia. Jeżeli sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²1 434 m² 60 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:tak

DO wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowy przy ulicy Zamkowej w samym centrum Legnicy, nieruchomość znajduje się na 1, 2, 3, i 4 piętrze z windą. Lokale są w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz, bez pośredników biuro w segmencie biurowym. Segment to 1/4 piętra zamknięta w ramach wspólnych drzwi. W segmencie mieści się: pokój będący przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

36,90 zł/m²729 m² 26 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Posiadamy do wynajęcia lokal o powierzchni 729 m na parterze. Lokal jest przeznaczony do usług, handlu oraz biura Cena za wynajem wynosi 26.900 zł brutto.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowa zlokalizowana na terenie przemysłowym w Jeleniej Górze przy ul. Wojewódzkiej. Powierzchnia całkowita to 485,90 m2 ,ściany murowane, posadzka betonowa, 4 szerokie bramy , dojazd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo socjalnym, zlokalizowana na terenie przemysłowym w Jeleniej Górze przy ul. Wojewódzkiej. Powierzchnia hali -150 m2 - posadzka betonowa, 2 szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

66,11 zł/m²40,30 m² 2 664 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 40.3m2. Bardzo duże możliwości wynajmu w tym samym obiekcie innych powierzchni (około 15m2, 20m2, 90m2, 150m2, możliwe kombinacje pomiędzy wymienionymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie biurowe 150m2. Bardzo duże możliwości wynajmu powierzchni większych, połączonych, nawet do kilkuset metrów kwadratowych, z szerokimi możliwościami dopasowania.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²15 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

To idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni w ścisłym centrum Wrocławia pod prowadzenie działalności gospodarczej. Lokal świetnie sprawdzi się jako biuro, kancelaria,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij