dowolna

Lokale użytkowe na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 642 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 642 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Główna

Psary,dolnośląskie

36,25 zł/m²80 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 1. Lokalizacja: ul. Główna 1a 51-180 Psary ok. 100 metrów od granicy do miasta Wrocławia, zaraz przy głównej trasie 5, przy wyjeździe z Wrocławia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kwiatowa

Gniewomirowice,dolnośląskie

54,17 zł/m²240 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą addom Budynek usytuowany jest na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych 4 km od Legnicy wśród otaczającej przyrody, przy osiedlu powstaje nowoczesny Szpital Specjalistyczny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Zapolskiej

Wrocław,dolnośląskie

79,88 zł/m²162 m² 12 940 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam, do wynajęcia lokal usługowy na parterze budynku biurowego (kamienica) we Wrocławiu, przy ul. Gabrieli Zapolskiej 1. Lokal ma 161,76 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Raków

Raków,dolnośląskie

23,57 zł/m²420 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Magazyn 250mkw wraz domem parterowym 4 pokoje 2 tarasy zaplecze biurowo -socjalne oraz dodatkowy garaż 35mkw ocieplony z ogrodem wynajme. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Główna

Psary,dolnośląskie

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

43 zł/m²185 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Północna część Wrocławia, osiedle Różanka, dzielnica Psie Pole. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowo-biurowy z witrynami położony na parterze budynku wielorodzinnego. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Rzeźnicza

Wrocław,dolnośląskie

152,54 zł/m²118 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokalu gastronomicznego ul. Rzeźnicza, wrocław Lokalizacja: lokal znajduje się przy ul. Rzeźniczej, w odległości 100m od tętniącego życiem Wrocławskiego Rynku. Powierzchnia: całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nabycińska

Wrocław,dolnośląskie

58,89 zł/m²90 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

I speak Polish, english, and Ukrainian. Description in English below Serdecznie zachęcamy do wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni 90 m2 , zlokalizowanego na 6 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

28 zł/m²250 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 250 m 2 , w atrakcyjnej lokalizacji w Świdnicy. Nieruchomość dwukondygnacyjna: parter- 200 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

160 zł/m²19 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ostatni wolny w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

52,78 zł/m²36 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia doskonały lokal usługowo-biurowy w samym centrum Lubina o pow. 36m2. Lokal usytuowany przy ul. Rynek na przeciwko Ratusza, blisko Galerii - doskonała lokalizacja i widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legnicka

Lubin,dolnośląskie

32,66 zł/m²132 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowość! wynajmij perfekcyjny magazyn dla twojego biznesu! Oferujemy Państwu na wynajem halę / magazyn / duży lokal użytkowy w Lubinie, w bardzo dobrej lokalizacji! Jeśli szukasz idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

37,23 zł/m²51 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wynajmę lokal położony w dobrym miejscu - centrum Wałbrzycha. Lokal znajduje się przy r uchliwej ulicy, naprzeciw przystanku. Nadaje się na działalność ( usługową, handlową , itp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo-usługowym, położony w centrum. Lokal o powierzchni użytkowej 20 m 2 , składa się z sali oraz wc. Po dawnym fryzjerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

131,58 zł/m²27 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przy ul Kilińskiego , w nowym apartamentowcu z wejściem bezpośrednio z zewnątrz oraz klatki schodowej. Nieruchomośc zlokalizowana bezpośrednio przy głownej drodze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Dunikowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

27,22 zł/m²36 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę duży garaż - halę o powierzchni 36m2 w dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Dunikowskiego. Garaż ma dwie osobne bramy, jest w stanie nowym, podłoga betonowa gładka i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

24,19 zł/m²62 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyremontowany lokal handlowo-usługowy na Rynku w Dusznikach-Zdroju. Po generalnym remoncie. Ogrzewanie gazowe, gwarantuje komfortowe warunki pracy przez cały rok Posiada dwie duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²65 m² 3 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta wynajmu biura 65 m ul. Karkonoska 59 Zapraszamy do wynajmu przestronnego biura o powierzchni 65 m zlokalizowanego na parterze przy ul. Karkonoskiej 59. Szczegóły oferty: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

60,30 zł/m²29 m² 1 748 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia - Lokal biurowy o powierzchni 28,99 m Wyposażenie i standard: - wykładzina podłogowa - Podwieszany sufit - Klimatyzacja / klimakonwektory - Otwierane okna - Pełne okablowanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

81 zł/m²55 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> gotowy do przejęcia biznes > duży ruch pieszych i zmotoryzowanych > idealna lokalizacja > duże witryny > klimatyczny wystrój Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 55,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

24,44 zł/m²45 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo-usługowy mieszczący się w przy ul. Głównej 1b na Piaskowej Górze. Lokal dobrze widoczny od ulicy Wrocławskiej oraz ul. Głównej. Wejście bezpośrednio z parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Biskupia

Wrocław,dolnośląskie

27,27 zł/m²16 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia murowany garaż o pow. 16,5m2, położony tuż przy Rynku na ul. Biskupiej. W nieruchomości brak prądu. Świetna lokalizacja. Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

133 zł/m²105 m² 13 965 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy - wynajem - Strzegomska - Centrum Nowego Dworu Lokal handlowo - usługowy mieszczący się na parterze nowoczesnego budynku handlowo-biurowego przy głównej ulicy w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

200 zł/m²15 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia mały lokal gastronomiczny w Centrum Wrocławia! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Lokal składa się z sali sprzedaży ( na której jest instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

64,76 zł/m²105 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowo-handlowy w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Oleśnickiej. Atuty: - miejsce na witrynę/reklamę - Bliskość centrum miasta - Świetny dojazd mpk z każdej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

37,23 zł/m²51 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Otwarta

Wrocław,dolnośląskie

42,22 zł/m²45 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

For english please swipe down or call us to discuss the details. Na sprzedaż: zakład sushi "hirosaki Sushi House" Opis lokalu: powierzchnia: około 45 m Gotowy do dalszego prowadzenia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

160 zł/m²19 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

60,06 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy w centrum Wałbrzycha. Znakomita lokalizacja. Bezpośrednio przy przystanku autobusowym. Duże natężenie ruchu pieszych. Lokal doskonały na biuro, gabinet, handel.