dowolna

Lokale użytkowe na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 642 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 642 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

For english please swipe down or call us to discuss the details. 30 m2 | od zaraz |1800 zł + 750 zł czynsz + od 150 zł opłaty dodatkowe (energia elektryczna) Języki Obsługi: świadczymy usługi po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kubika

Bolesławiec,dolnośląskie

79 zł/m²24 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę wynajęcia atrakcyjnego lokalu przy ul. Kubika w Bolesławcu, na działalność: usługową, gastronomiczną, handlowa lub biurową. Nieruchomość o powierzchni 24 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²800 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Dostępne powierzchnie od ok. 200 m2 - ok. 90.000 m2. Jako firma doradcza nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego od Najemców i przygotujemy dla Państwa pełne zestawienie ofert wolnych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

85 zł/m²120 m² 10 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław, ul. Ślężna - umeblowane biuro do wynajęcua Proponujemy do wynajęcia niezależny moduł biurowy usytuowany w reprezentacyjnym budynku biurowym. Biuro narożne z panoramicznymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

30 zł/m²45 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo-usługowy mieszczący się w przy ul. Głównej 1b na Piaskowej Górze. Lokal dobrze widoczny od ulicy Wrocławskiej oraz ul. Głównej. Wejście bezpośrednio z parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

241 zł/m²19 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ostatni wolny w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²170 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet stomatologiczny Polecam do wynajęcia lokal - usługi medyczne -170m2. Pomieszczenia: recepcja, trzy gabinety, rtg, pokój biurowy, pomieszczenie socjalne, pomieszczenie techniczne, wc-dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

41 zł/m²361 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Do wynajęcia od 1 Lipca 2024 - nowoczesna willa we Wrocławiu zlokalizowaną tuż przy Parku Szczytnickim i Hali Stulecia. Przestronny i wyjątkowy budynek wolno-stojący o wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

78,13 zł/m²160 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okolice/jagodno/lokal/gastronomiczny/odstępne/hit Prezentujemy Państwu w pełni wyposażoną i działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Wrocław,dolnośląskie

121,48 zł/m²60 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości o przeznaczeniu gastronomicznym przy gwarnej ulicy Ruskiej- 5 minut od głównej płyty Rynku! Do przejęcia dobrze prosperujący lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

62,86 zł/m²88 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal usługowo- handlowy w samym centrum tuż przy Ostrowie Tumskim. Układ lokalu: lokal w ciągu handlowym o powierzchni 87,5 m2 wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²395 m² 27 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na 2 piętrze 4ro piętrowego budynku usytuowanego w topowej lokalizacji nieopodal wrocławskiego Rynku. Powierzchnia ok. 395 m2. Duże okna zapewniają obfitą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

68 zł/m²32 m² 2 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia kameralne biuro/gabinet w nowoczesnym biurowcu w centralnej części Wrocławia. Powierzchnia 32,5 m kw to powierzchnia open space do własnego zagospodarowania. W części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

39,50 zł/m²200 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa w ścisłym centrum Wrocławia! Atrakcyjna cena 7 900 zł netto za całe piętro na wyłączność w centrum miasta. Szukasz oryginalnego biura, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

67,43 zł/m²130 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia narożny lokal pod każdą działalność przy Wyspie Słodowej! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Oferowana nieruchomość ma 130,5 m2 wielkości, 4,21 metra wysokości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

80 zł/m²240 m² 19 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem gastronomicznym w zabytkowej kamienicy o metrażu 240 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

49 zł/m²150 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny biurowiec w dzielnicy Nowy Dwór z parkingiem. Zachodnia część miasta, doskonała komunikacja miejska oraz pkp nieopodal wrocławskiego portu lotniczego. Duża przestrzeń, gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

40 zł/m²244 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 244 m2 usytuowana na 2 piętrze budynku times mieszczącym się przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Wysoki standard wykończenia oraz praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

36,89 zł/m²89 m² 3 286 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 89,07 m2. Lokal składa się z pomieszczenia biurowego w dwoma wejściami. Wyposażenie standardowe budynku: - wykładzina - Podwieszany sufit - Open.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²88 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompaktowe biuro wolne od zaraz 88m2 ul. Grabiszyńska. Oferujemy na wynajem dwupokojowe biuro w świetnej lokalizacji u zbiegu ulic Grabiszyńskiej i Klecińskiej. Do dyspozycji Najemców sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

76 zł/m²143 m² 10 868 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia wykończony lokal na parterze z witryna na ul. Tęczowej (wrocław - Stare Miasto). Lokal znajduje się na nowym osiedlu, który gwarantuje duży dostęp do mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krzykowska

Krzyków,dolnośląskie

39,47 zł/m²950 m² 37 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Negocjuje w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! cena najmu netto! Nowoczesny i ekskluzywny budynek usługowy oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²18 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal dostępny od zaraz! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 18m2, znajdujący się przy Podwalu, pomiędzy dworcem kolejowym (800 m), a wrocławskim rynkiem (1.2 km). Powierzchnia doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

77,17 zł/m²92 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy sprzedaż gotowego biznesu - lokalu kosmetycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

24,59 zł/m²122 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - magazynowy Lokal użytkowy o powierzchni 122 m2, składający się z trzech kondygnacji. I poziom 20 m2 II poziom 51 m2 III poziom -51 m2 Gruntownie odremontowany 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

63,75 zł/m²80 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem: wyjątkowy apartament w odnowionej kamienicy przy Świętego Antoniego! Poszukujesz klimatycznej nieruchomości ? Ten funkcjonalny apartament jest idealny dla Ciebie! Doskonale doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

52,87 zł/m²47 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia prezentujemy Państwu lokal znajdujący się w doskonałej lokalizacji w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście w samym sercu Wałbrzycha, przy Placu Magistrackim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

241 zł/m²19 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

73,17 zł/m²410 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę powierzchnię handlowo - usługową przy ul. Lotniczej 24 w budynku wolnostojącym. Lokal w sąsiedztwie drogerii Rossmann oraz sklepu spożywczego Biedronka. Dookoła lokalu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

241 zł/m²19 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

27,77 zł/m²180 m² 4 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na wynajem w sercu Starego Miasta idealny na Twój biznes! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego z windą, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

79,96 zł/m²68 m² 5 445 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

68m2 | Nowy Lokal z witryną | główna droga!|. Polecam na wynajem lokal o powierzchni 68m2 usytuowany przy wschodniej granicy Wrocławia ok 2km za Psim Polem. Idealny pod gastronomie, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

241 zł/m²19 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe wynajem