dowolna

Lokale użytkowe na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 637 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 637 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia pomieszczenia warsztatowego o powierzchni 24 m2 przy ul. Moniuszki 2 w Oleśnicy. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

16,56 zł/m²114,70 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy mieszczący się na parterze kamienicy w centrum miasta. Do lokalu prowadzą dwa wejścia bezpośrednio z ulicy, duże witryny wystawowe, na elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²234 m² 15 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Biuro do wynajęcia, wrocław Krzyki Do wynajęcia lokal biurowy dostępny od zaraz o powierzchni 234 m2 składający się z 6 pokoi w biurowcu usytuowanym na wrocławskich Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nietypowa powierzchnia biurowa z antresolą - Sky Tower, ul. Powstańców Śląskich, wrocław Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową z antresolą , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego na I piętrze budynku dworca Brzezinka Średzka. Na ogólna powierzchnię 47,29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

142,86 zł/m²9,80 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: kacper Walkowicz   lokalizacja: budynek znajduje się przy jednej z głównych arterii miasta, co zapewnia szybki dostęp do najważniejszych punktów Wrocławia. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²10,08 m² 1 310 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu handlowo-usługowego o pow. 10,08 m2 usytuowanego na parterze w czynnym obiekcie handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia - lokal w centrum Leśnej ul.Kochanowskiego, powierzchnia użytkowa 13m2 Lokal w bardzo dobrym stanie, po remoncie, tani w utrzymaniu, ciepły, wdoskonałej lokalizacji. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

10,02 zł/m²207 m² 2 074 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokale w budynku biurowo-mieszkalnym w Kłodzku przy ul. Łużyckiej 7. Powierzchnia przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²66 m² 3 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Kameralne biuro przy nfm. Parking podziemny pod budynkiem Dwa doświetlone gabinety, oraz recepcja / sala z miejscem dla dwóch stanowisk. Dodatkowo dostęp do wody dla potrzeby aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Widoczny i funkcjonalny lokal - parter przy głównej ulicy Jeleniej Góry Jeśli szukasz miejsca, które połączy świetną lokalizację, komfort oraz potencjał do rozwoju Twojego biznesu - ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyspa handlowa do wynajęcia Galeria Handlowa, os. Kopernika, legnica Oferujemy do wynajęcia wyspę handlową o powierzchni ok. 15 m (z możliwością dopasowania do potrzeb Najemcy),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A., Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, wynajmie dwa pomieszczenia (14,13 m2 i 12,73 m2) o łącznej powierzchni 26,86 m2, wyposażone w instalację elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia powierzchni 1,00 m2 w holu budynku dworca pkp Wrocław Kuźniki z dostępem do energii.

Szczegóły ogłoszenia

67,98 zł/m²44,50 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój biznes w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, duże okno, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 44,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

36,11 zł/m²360 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia 360 m2 powierzchni magazynowo-biurowej we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 18 , będącej częścią hali przemysłowej. Teren Wrocławskiego Parku Przemysłowego na którym wg Miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia - nowoczesny lokal usługowy 80 m Wrocław Muchobór Wielki ul. Krzemieniecka (fabryczna) Parter Niezależny obiekt Parking Klimatyzacja Reklama w cenie opis nieruchomości Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²79 m² 4 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 79 m2 składający się z dwóch pokoi. Układ lokalu: - 2 pokoje (44,9 m2 i 34,1 m2) - przestrzeń wspólna (aneks kuchenny, łazienki) Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

46,51 zł/m²387 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony na paterze w ciągu handlowym, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu, powierzchnia 387m2. Składa się między innymi z: - sala sprzedaży 84m2 - 5 pokoi/biura (od ok.9m2.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy 20 m - Kamienna Góra Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 20 m , położony na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy głównej ulicy Kamiennej Góry , w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

79,21 zł/m²57,19 m² 4 530 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dzień dobry Przedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala. Lokal znajduje się w budynku z 2015 r. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²145 m² 12 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: lokal biurowy 145 m w nowoczesnym biurowcu klasy A - Fabryczna, wrocław Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 145 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²61 m² 1 342 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuję hale / lokal użytkowy z przeznaczeniem handlowym, usługowym lub magazynowym w odległości 400 m od Placu Grunwaldzkiego w Wałbrzychu. W lokalu dostępne :.

Szczegóły ogłoszenia

29,30 zł/m²5 544,32 m² 162 449 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:225

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Pocztowa 9-10, jelenia Góra Powierzchnia całkowita: 5 544,32 m2 Liczba pomieszczeń: 225 Grunt: dz. ewid. nr 28/2 o pow. 5 755 m Cena: 29,30 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

155 zł/m²200,49 m² 31 076 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 200 m , zlokalizowany w prestiżowym kompleksie ovo Wrocław przy ul. Podwale - w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Hilton,.

Szczegóły ogłoszenia

23,80 zł/m²758,44 m² 18 051 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Jana Pawła II 7, ścinawa Powierzchnia uż.: 758,44 m2 Liczba pomieszczeń: 25 Grunt: dz. ewid. nr 235 obręb 2, o pow.1 499 m Cena: 23,80 PLN/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem Nr oferty: wldoc7641 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: lubin Powierzchnia: 318,58m2 opis Na wynajem lokal znajdujący się w Lubinie o następujących parametrach: - powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 70 m, położony w miejscowości Nadolice Wielkie. Dostępny od zaraz. Lokal znajduje się na parterze kameralnego budynku, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

19,77 zł/m²1 138 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia magazyn/halę 1138m2 z rampą na Stabłowicach (biuro i toaleta) Magazyn nieogrzewany. Brak możliwości podziału. Bardzo dobry dojazd pod halę na większe samochody,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy lokal do wynajęcia usytuowany na I piętrze w eleganckiej kamienicy z windą. Lokal o powierzchni około 40m2 przeznaczony jest na działalność biurowo-usługową. Toaleta na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem położony w nowym osiedlu mieszkaniowym. Najemca nie płaci prowizji. Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada duże witryny od strony ulicy i jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 202,86 m zlokalizowany na II piętrze budynku biurowego przy ul. Piłsudskiego 49-51 we Wrocławiu. Ścisłe centrum miasta, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²250 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 250 m , położony na parterze budynku o charakterze industrialnym. Lokal został przygotowany pod działalność gastronomiczną restaurację,.

Szczegóły ogłoszenia

24,70 zł/m²675,21 m² 16 678 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Spółdzielcza 43 A, jelenia Góra Powierzchnia całkowita: 675,21 m2 Powierzchnia do wynajmu: budynek pow. 48,81 m2 | grunt do wynajmu ok. 500 m Liczba pomieszczeń: 28 Grunt: dz. ewid. nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Świebodzic. Lokal usytuowany na parterze w kamienicy przy głównej ulicy dojazdowej do rynku- duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

39,50 zł/m²220 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe Biuro na Poddaszu - Ul. Rybacka, wrocław Zapraszamy do wynajęcia przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 220 m , usytuowanego na poddaszu nowoczesnego budynku biurowego na 5.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²94,82 m² 4 267 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Prezentujemy Państwu parterowy niezależny lokal o pow. 94,82 mkw znajdujący się na Wrocławskim Gądowie. Lokal jest w pełni rozkładowy, posiada 2 wejścia składa się z korytarza 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy - ok. 230 m , Rondo Verona, wrocław - English version below Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokale biurowo-usługowe znajdujące się na I piętrze w budynku po termomodernizacji. Lokale są odświeżone i gotowe do najmu bez dodatkowych nakładów finansowych.