dowolna

Lokale użytkowe na wynajem dolnośląskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 636 ogłoszeń

67,12 zł/m²129,89 m² 8 718 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Bez prowizji biura Oferuję do wynajęcia wykończony lokal usługowy, znajdujący się na Starym Mieście przy ul. Tęczowej. Doskonała lokalizacja, na ogromnym osiedlu (ok 1500 mieszkań). Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

101,51 zł/m²98,51 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Narożny lokal usługowo-biurowy 98,51m2, port Popowice osoba prowadząca sylwia bednarska Tel:   ***wolne od zaraz*** Lokal z witrynami na poziomie "0" w stanie developerskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²50 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: ul. 1 maja - centrum miasta, nowoczesny budynek "inkubator Przedsiębiorczości". Metraż I cena: 50 m2 (dla max 9 osób) 3200,00 zł netto + vat lub 24.4m2 (dla max 4 osób) 1561,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

55,74 zł/m²61 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Centrum Handlowym tgg - bezpośrednio przy wejściu głównym. Obiekt wyposażony jest w bogatą infrastrukturę (media, klimatyzacja, bms, telekomunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

22,86 zł/m²70 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy do wynajęcia Świdnica, ul. Armii Krajowej Cena: 1 600 zł Powierzchnia: 70 m Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 70 m, zlokalizowany przy ul. Armii Krajowej w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 92,83 m2. Do ceny należy doliczyć: - 23,30 zł netto za opłaty eksploatacyjne - w cenę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Na sprzedaż lokal usługowy 59,44 m w topowej lokalizacji ul. Bernardyńska, wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Głogów, centrum, lokal, 16,3 m2, wynajem, 1000 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z pomieszczeniem socjalnym usytuowany na II pietrze w budynku hotelu, w części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²84 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal ok 84m2 - na Kraszewicach w Świdnicy. Osobne wejście Całość to: - główna sala - biuro z zapleczem socjalnym - łazienka Teren zamykany na bramę Internet -.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²99 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 84 mkw w rejonie jego skład wchodzą 3 pomieszczenia biurowe o powierzchni: 39, 29, 22 i 16 mkw oraz duży aneks kuchenny ( 20 mkw). Do.

Szczegóły ogłoszenia

14,04 zł/m²79 m² 1 109 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 79,25 m2 w budynku dworca Ścinawka Średnia, przy ul. Kolejowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 40 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Wałbrzycha przy ul. Garbarskiej 1, tuż przy samym Rynku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

19,38 zł/m²800 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyn około 800 mkw z zapleczem socjalnym plus dwa pokoje biurowe. Posadzka bezpyłowa. Dwie bramy wjazdowe Ogrzewanie Doświetlenie oknami Pomieszczenia socjalne i biurowe przy hali. Przed halą.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²71 m² 3 976 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia wyposażony lokal biurowy o metrażu 71m2 w biurowcu zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia. Układ pomieszczeń: - open space - Sala konferencyjna - Aneks kuchenny Części.

Szczegóły ogłoszenia

44,66 zł/m²103 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   lokal użytkowy dostępny od zaraz Oferuję na wynajem lokal użytkowy w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy Krzyki, boczna ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

110,03 zł/m²109,97 m² 12 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 109,97 m2 na terenie Olimpia Port w Swojczycach. Otoczenie nieruchomości: otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 28,10 m2, znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Traugutta. Lokal był użytkowany jako pub - salon gier, składa się z pomieszczenia sali gier oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy idealny pod każdą działalność gospodarczą. Do niedawna prowadzony był tam bar/restauracja Lokal mieści się przy ulicy Palisadowej 19 w dzielnicy Podzamcze,.

Szczegóły ogłoszenia

83,96 zł/m²70,27 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem w nowej inwestycji. Atrakcyjny lokal użytkowy położony na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Kiełczowie. Lokalizacja w sercu dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

97,55 zł/m²163 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

W ofercie na wynajem lokal o powierzchni 163m2 przystosowany na działalność medyczną. Lokal podzielony na: - 5 gabinetów o pow. 15m2, 23m2, 26m2, 24m2, 22m2, - toaletę przystosowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²241 m² 11 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajęcia klimatyzowany moduł biurowy o pow. 241 mkw w komfortowym biurowcu zlokalizowany w doskonałej lokalizacji - Centrum Wrocławia okolice pl. Powstańców Śl. Moduł.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jednego pokoju z trzech dostępnych w lokalu usługowym w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

102,90 zł/m²72,79 m² 7 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny lokal biurowy w prestiżowym ovo Wrocław | Centrum | Parking Do wynajęcia elegancki, nowoczesny lokal biurowy o powierzchni użytkowej 72,79 m2 zlokalizowany w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²45 m² 2 025 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokali z przeznaczeniem pod prowadzenie biura lub działalności handlowo-usługowej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ruchliwej części Ołbina, przy skrzyżowaniu ulic: jedności Narodowej, poniatowskiego, roosvelta i Oleśnickiej. Przed lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z powierzchnią biurową zlokalizowaną w południowo-zachodniej części Wrocławia, nowoczesny Budynek biurowy w którym istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

104 zł/m²221 m² 22 984 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia, wrocław stare miasto. Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal o powierzchni ok. 221 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia w dzielnicy Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

2 zł/m²2 000 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu terenu o powierzchni 2000 m2 zlokalizowanej na działce 33/17 w Niemczy, dojazd z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal o powierzchni 19,27 m2 (22,6m2 po podłodze) zlokalizowany w zadbanej kamienicy przy ul. Armii Krajowej. Lokal świeżo odmalowany, gotowy do wprowadzenia. Dzięki systemowi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowo o powierzchni 50m w pięciopiętrowym, przepięknie odrestaurowanym, kamienicznym budynku biurowym, wyposażonym w windę i recepcję. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²420 m² 23 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - nowoczesny lokal biurowy 420 m w centrum Wrocławia Oferujemy do wynajęcia przestronny, komfortowy lokal biurowy o powierzchni 420 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

70,82 zł/m²353 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaże w bryle budynku

Wygodne i funkcjonalne biuro w prestiżowym biurowcu Klasy A+ do wynajęcia Polecamy do wynajęcia powierzchnię biurową 353 mkw. w biurowcu klasy A+ położoną na Starym Mieście we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Ciekawy Lokal o pow. 146m2 położony na Wrocławskim Śródmieściu szuka konkretnego najemcy. Obiekt składa się z większej i mniejszej sali, pomieszczeń biurowych,magazynowych.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²184 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 184 m2 usytuowana na 1 piętrze budynku times mieszczącym się przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Wysoki standard wykończenia oraz praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa położona blisko centrum. {Możliwość odliczenia kosztów remontu od czynszu po dokonaniu ustaleń zakresu prac z właścicielem.} Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

36,81 zł/m²271,70 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu lokal komercyjny z możliwością zakupu lub wynajmu. Obiekt zlokalizowany w legnickiej dzielnicy Zosinek w pobliżu ul. Batorego. Nieruchomość mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

48,50 zł/m²900 m² 43 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   ***wolne od zaraz*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowo - usługowej w odrestaurowanej kamienicy, położonej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta na wyłączność - lokal o funkcji usług zdrowia Lokal użytkowy w stanie deweloperskim położony na parterze nowo wzniesionego budynku wielorodzinnego nowa Pabianicka Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

49,30 zł/m²71 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Atrakcyjnie usytuowany lokal handlowo-usługowy położony w centrum osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie innych lokali handlowych oraz przychodni medycznej. Na powierzchnię lokalu składa się.