dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 682 ogłoszenia

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajęcia - Miłków - Karpacz (przy wjeździe do miasta) Do wynajęcia funkcjonalny lokal położony na pierwszym piętrze w odnowionym budynku, tuż przy wjeździe do Karpacza.

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²30 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję Państwu na wynajem lokal handlowo-usługowy przy centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni 30m2 składa się z dwóch pomieszczeń. Lokal znajduje się w przyziemiu kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia. Zróżnicowane metraże. Dobra ekspozycja. Prestiżowa inwestycja na styku dużych osiedli mieszkaniowych Wrocławia - Kleciny i Ołtaszyna Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nie szukaj dalej Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Lokal użytkowy o pow. 41,6m2 usytuowany na parterze w ciągu o sporym natężeniu ruchu pieszego. Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny i doskonale doświetlony lokal biurowo-usługowy o powierzchni 117 m , usytuowany w prestiżowym budynku Rondo Verona przy ul. Powstańców Śląskich we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal po całkowitym, generalnym remoncie - pierwszy najem tegoż lokalu. Lokal stanowi niezależny moduł, ma powierzchnię 103 m2, na którą składają się 3 odrębne pomieszczenia/gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²217 m² 6 076 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu o łącznej powierzchni 217 m2, złożony z trzech pomieszczeń biurowych, dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł372 m² 1 424,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Szukasz budynku pod przychodnie? aptekę, gabinety lekarskie, siłownie, salon odnowy lub spa? Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł189,92 m² 7 635 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu przestronny lokal wolnostojący znajdujący się w Świdnicy! Lokal o powierzchni 189,92 m2 składający się z biura obsługi klienta z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 164 zł119,82 m² 10 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal biurowy/usługowy w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy Fabryczna. Budynek realizuje.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł15,79 m² 20 836 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny | Wrocław Plac Grunwaldzki | Gwarantowany zysk Apartament obecnie wynajmowany roi 6% Na sprzedaż apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o pow. 19,89 m2 usytuowanego na parterze modernizowanego dworca pkp w Malczyce. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

55,33 zł/m²45 m² 2 490 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy przy ulicy Środkowej. Aktualnie dobrze prosperujący butik. Możliwość przejęci wraz z wyposażeniem oraz asortymentem. Lokal wolny od 1 lipca(możliwość negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy - idealny na biuro, kancelarię, gabinety medyczne i usługi nieuciążliwe. Wrocław - Jagodno, ul. Ulica Vivaldiego 96a Zobacz wirtualny spacer! Do wynajęcia przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

21,54 zł/m²60,35 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A., Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, wynajmie lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60,35m2. Składa się z 3 pomieszczeń oraz toalety. Wyposażony w instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł134,30 m² 5 137,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 134,3m2, położony w ścisłym Centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość znajduje się przy ruchliwej ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 85 m2 zlokalizowany przy ul. Kiełbaśniczej, w samym centrum wrocławskiego Starego Miasta. To elegancki budynek o ponadczasowej architekturze, łączący.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²400 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Na wynajem budynek usługowy 400 m2 położony na działce o powierzchni 2000 m2 zlokalizowany w Brzezinie obok Wilkszyna. Podana cena jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²60 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Możliwość najęcia modułowych powierzchni handlowych w Pasażu Zielińskiego. Lokalizacja: pasaż Zielińskiego to centralnie położona przestrzeń handlowa w sercu Wrocławia, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy w super miejscu w Wałbrzychu- z dochodowym Najemcą (umowa na 5 lat) Lokalizacja: praktycznie centrum miasta, w pobliżu lokalu miejsca parkingowe, duże natężenie ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż Nr oferty: sldoc7809 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: polkowice Powierzchnia: 150m2 opis Na sprzedaż wolnostojący lokal użytkowy, położony w Polkowicach przy ul. Legnickiej, którego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy w sercu Wrocławia? Oferujemy na wynajem nowoczesną powierzchnię biurową o metrażu 74,31 m , zlokalizowaną w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

114,71 zł/m²170 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy do wynajęcia. Lokalizacja: ulica Braniborska , centrum Wrocławia Nowoczesna infrastruktura: w pobliżu sklepy, supermarkety, centra handlowe, szkoły, restauracje, kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 415 000 zł613 m² 2 308,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę dwukondygnacyjnego budynku usługowo-mieszkalnego w Tomisławiu, gmina Osiecznica. Obecnie w obiekcie prowadzony jest Dom Opieki Seniora (na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł26 m² 9 807,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 26.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Lokal znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Wynajmij nowoczesny lokal biurowy w strategicznym punkcie Bielan Wrocławskich. Położenie bezpośrednio przy dawnej dk8 gwarantuje, że.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Bezczynszowe lokale użytkowe z ogródkiem - Środa Śląska, obok targowiska i dworca pks Do.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł60 m² 1 783,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż piwnica / magazyn z oknami | Jelenia Góra Śródmieście Na sprzedaż funkcjonalny lokal piwniczno-magazynowy z dużym potencjałem adaptacyjnym, położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł20,80 m² 4 182,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż o powierzchni 20,8 mkw. Idealna inwestycja pod wynajem. W skład nieruchomości wchodzi: - pomieszczenie o powierzchni 19,5 mkw, które jest bardzo dobrze oświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Prestiżowy lokal usługowy W ścisłym centrum wrocławia Wyjątkowy lokal usługowy zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się dzielnic.