dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 682 ogłoszenia

60 zł/m²144,89 m² 8 693 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiż I efektywność: wynajmij Biuro 168m w Samym Sercu Wrocławia! Zmień adres swojej firmy na ul. Kazimierza Wielkiego i przenieś swój biznes na wyższy poziom. Oferujemy więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

19,71 zł/m²175 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia warsztat o powierzchni ok.175m2. ( hala warsztatowa ok.130m2, biuro z wglądem na hale ok.20, zaplecze ok.20m2, toaleta 4m2) Brama wejściowa szerokość 2,71m, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

26,52 zł/m²132 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal na parterze w Śródmieściu. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro, lokal gastronomiczny lub punkt handlowo-usługowy, zapewniając doskonałą ekspozycję i potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 504,71 m² 1 323 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Prezentujemy Państwu na sprzedaż obiekt zlokalizowany w Żarowie! Idealny pod inwestycje! budynek parterowy o powierzchni wewnętrznej 211,17 m2: w 2020 roku został docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł237,54 m² 1 090,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy lokal na sprzedaż przy ul. Mickiewicza w Głogowie o łącznej powierzchni wraz z pomieszczeniami przynależnymi 237,54 mkw. Lokal znajduje się na I piętrze. Wysokość sali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / stare miasto Do wynajęcia od 1 czerwca 2026 lokal składający się z dwóch pokoi, zaplecza i recepcji o pow. 46 mkw. na 4 piętrze kamienicy. Do lokalu przynależna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

40,77 zł/m²53,96 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia powierzchni z przeznaczeniem pod działalność biurową, usługową. Lokale położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 323 311 zł89,73 m² 14 747,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Piękny lokal usługowy o pow. 89,73m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek jest w trakcie całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł63,40 m² 2 523,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: wynajmowany lokal handlowo-usługowy z najemcą - Świerzawa, rynek Lokalizacja: rynek, świerzawa Powierzchnia: 63,40 m Status najmu: stabilny, wypłacalny najemca Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z potencjałem - Jelenia Góra, ul. Wyczółkowskiego Zapraszam Cię na prezentację lokalu użytkowego o łącznej powierzchni ok. 165 m , położony przy ul. Wyczółkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 47 m , położony w samym centrum Rynek w Wałbrzychu. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia duży ruch pieszy oraz doskonałą widoczność dla.

Szczegóły ogłoszenia

299 600 zł28 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 28 m2, położonego przy jednej z głównych ulic Wrocławia ul. Powstańców Śląskich. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z witryną. Powierzchnia 50m2 wydzielona na salę główną, zaplecze oraz łazienkę. W dobrym stanie, jedynie do lekkiego odświeżenia. Na zewnątrz rolety.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł103,90 m² 7 555,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: zacharzyce 1km od Wschodniej Obwodnicy Wrocławia oraz 2,5 km od stacji kolejowej Wrocław-Brochów Powierzchnia: 103,9 m Cena: 785 000 zł netto Parking: ogólnodostępny tuż przy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 468 000 zł346,80 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Lokal usługowy o powierzchni 346,80 m2. Układ pomieszczeń: - 32,49 m2 - 67,02 m2 - 247,29 m2 Cena nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²74,45 m² 5 212 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro 75 m | 5250 zł | Ścisłe centrum | | 4 pomieszczenia | Parking Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o metrażu 75 m , zlokalizowana w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł850 m² 1 763,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Jelenia Góra, lokal, sprzedaż. NA sprzedaż lokalu usługowy / gastronomiczny położony W centrum jeleniej góry. Niezwykła okazja zakupu lokalu z dużym potencjałem gastronomicznym, eventowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego na I piętrze budynku dworca Brzezinka Średzka. Na ogólna powierzchnię 146,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

34,44 zł/m²142,26 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Royal Space ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego na Osiedlu Złota Podkowa w Głogowie. Lokal Przedmiotem najmu jest lokal handlowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal użytkowy na Wrocławskim Starym Mieście! Lokal usługowy o powierzchni 164,05 m2, idealny dla osób szukających pięknej siedziby dla swojej firmy - z okien lokalu widok na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twoje biuro w ścisłym centrum Wrocławia. Atrakcyjna cena. Doskonała lokalizacja, duże okna, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

123,08 zł/m²13 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia, bolesławiec. Wgn Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 13 m2 w ścisłym centrum miasta. Lokal doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal usługowy położony w ścisłym centrum Wrocławia. ul. Rejtana - Wrocław - 1 minuta pieszo do Dworca Głównego! Lokal na parterze z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł108,86 m² 5 419,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO sprzedaży funkcjonalny lokal użytkowy o pow. 108,86m2 położony na wysokim parterze oraz w podpiwniczeniu. Lokal posiada niezależne wejście od ulicy a przed budynkiem ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł112 m² 14 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Marzysz o własnej restauracji lub interesują Cię inne kreatywne sposoby wykorzystania uroczego lokalu na Rynku w Bolesławcu? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Domo Expert Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł720 m² 4 166,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek w dobrym stanie elewacji, fundamentów i dachu Z dodatkową dużą halą i dwoma garażami, całość do własnej aranżacji. Duża przestrzeń placu dla miejsc parkingowych. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 40 m , położony w samym sercu Wałbrzycha. Wejście bezpośrednio z ulicy zapewnia doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł33,76 m² 5 924,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 33,76 mkw, znajdującego się nieopodal ulicy Okulickiego, na wrocławskim osiedlu Sobieskiego. Lokal wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 83,94 m2 , zlokalizowany w sąsiedztwie Portu Lotniczego Wrocław Strachowice, z biura rozpościera się niepowtarzalny widok na startujące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz | Parter | Klimatyzacja | Parking | Idealny pod usługi lub handel Na wynajem wykończony lokal usługowy o powierzchni 112 m, zlokalizowany na parterze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 391 800 zł108,74 m² 12 799,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Pakiet 3 apartamentów inwestycyjnych | gotowe do zarabiania | Wrocław Na sprzedaż pakiet trzech apartamentów hotelowo-usługowych o łącznej powierzchni 108,76 m , stanowiących gotową.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   salon fryzjerski / idealna lokalizacja Do wynajęcia lokal w bardzo atrakcyjnej miejscu, z dużym ruchem pieszym oraz dogodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 030 zł51,73 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, brochów, ul. Syryjska Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 51,73 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Syryjskiej. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta tylko w Naszym biurze! Do wynajęcia lokal o powierzchni 90 m2 w okolicach astry. Lokal znajduje się w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²250 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz magazynu w centrum? Chcesz rozwinąć swoją działalność? Potrzebujesz przestrzeni produkcyjnej/magazynowej lub pod inną działalność? Lokal znajduje się w budynku przemysłowym, na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²81,06 m² 4 458 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na parterze budynku dworca Wrocław Świebodzki (od strony ulicy Tęczowej). Lokal składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²293,77 m² 5 875 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek produkcyjno - usługowo - magazynowy w Świdnicy! Hala o łącznej powierzchni 293,77 m2: hala 284,97 m2, pomieszczenie socjalne 8,80 m2. Hala posiada niezależną bramę oraz rampę. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

12,91 €/m²400 m² 5 164 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do wynajmu lokal o pow ok 400m w Hotelu Mercure Wrocław Centrum, na Parterze znajduje się sala wystawiennicza/ konferencyjna o pow 138m2, na poziomie -1 znajduje sie kilkanaście.