dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 679 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 679 ogłoszeń

83,96 zł/m²70,27 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem w nowej inwestycji. Atrakcyjny lokal użytkowy położony na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Kiełczowie. Lokalizacja w sercu dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²50 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

CO wynajmujemy? Przestronny i funkcjonalny lokal z własnym wejściem o powierzchni 50,00 m znajdujący się na parterze w budynku mieszkalno-usługowym. Cena: 2700 zł netto/miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

85,54 zł/m²531 m² 45 423 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny | Wrocław, rynek | 532 m Wyjątkowa propozycja dla operatora szukającego prestiżowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia. Lokal mieści się w kamienicy tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²10,08 m² 1 310 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu handlowo-usługowego o pow. 10,08 m2 usytuowanego na parterze w czynnym obiekcie handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł894 m² 2 225,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kamienica w centrum Legnicy | 894 m powierzchni użytkowej | Działka 762 m Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowana w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²62,90 m² 3 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Polecam do wynajęcia biuro 62,90m2, w bardzo reprezentacyjnej kamienicy z ochroną, w samym sercu Wrocławia, w okolicach Rynku. Budynek bez barier! Budynek 5 piętrowy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W centrum miasta lokal na parterze z wejściem do lokalu od strony ulicy Idealne miejsce na prowadzenie działalności biurowej lub usługowo-handlowej, powierzchnia obejmuje dużą salę obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenia biurowe nr 250 i 252 o pow. 33,18m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²202 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w ścisłym Centrum Wałbrzycha.Nieuchomość o powierzchni 202m2 usytuowana jest na parterze oraz pierwszym piętrze kaminicy. Lokal posiada witryny wystawowe,.

Szczegóły ogłoszenia

23,06 zł/m²21,68 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 21,68 m2 w budynku dworca Ziębice z wejściem z holu.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł22,40 m² 5 804 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę lokalu idealnego pod usługi kosmetyczne lub usługi handlowe o powierzchni 22,4 m2, zlokalizowanego w Żarowie. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł170 m² 2 352,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w głównym ciągu komunikacyjnym w pobliżu Wałbrzyskiego Rynku. Lokalizacja idealna pod lokal gastronomiczny bądź punkt usługowy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia powierzchni 1,00 m2 w holu budynku zmodernizowanego dworca pkp w Obornikach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł20,20 m² 11 584,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomości "mały Domek" oferują na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum, przy głównym deptaku w Świeradowie Zdroju. Lokal znajduje się na parterze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 49,70 m2 w budynku dworca w Ziębicach przy ul. Kolejowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 958 084 zł134,91 m² 14 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal z witryną na parterze, pod działalność , blisko Rynku. Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Lokal po odbiorze technicznym. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł219,90 m² 4 956,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Sprzedaż na wyłączność Numer oferty: sldoc8766 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: obręb Stare miasto Powierzchnia: 219,90 m2 opis Własnościowy lokal o pow. 219,90 m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 001 zł4 608 m² 2 821,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3000 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 4609 m . Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym - stosunkowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu powierzchni biurowej W budynku radia wrocław al. Karkonoska, wrocław bez prowizji W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł25,50 m² 18 627,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Apartament inwestycyjny | Tremonti Resort | Szklarska Poręba | dochód pasywny Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 25,5 m , położony w prestiżowym resorcie Tremonti Resort.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł123,80 m² 12 520,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 123,8 m, położony przy ulicy Wałbrzyskiej we Wrocławiu. Lokal dwustronny, doskonale doświetlony dzięki dużym witrynom, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł824 m² 9 101,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Gotowy lokal dla dystrybutora lub importera samochodów - topowa lokalizacja przy głównej trasie wjazdowej do Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni przystosowany obiekt komercyjny działający.

Szczegóły ogłoszenia

350 550 zł24,66 m² 14 215,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

3 lokale przy lotnisku idealne zarówno pod najem krótkoterminowy, długoterminowy lub usługi Na sprzedaż apartamenty typu studio - możliwość zakupu w pakiecie lub pojedynczo Zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 832 m² 1 091,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość w centrum miasta: - w sąsiedztwie instytucji publicznych, - z parkingiem na terenie, - pod inwestycję usługowo-mieszkalną. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł400 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży Pałacyku Myśliwskiego znajdującego się w centrum Kotliny Jeleniogórskiej w Staniszowie, gmina Podgórzyn, powiat karkonoski. Budynek został zbudowany pod koniec.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł75 m² 11 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal o pow. 75m2 w sercu Oławy. Najbardziej pożądany adres biznesowy w mieście. Na powierzchnię lokalu składają się duże pomieszczenie typu open space , wydzielone dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 000 zł83 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Kaszubskiej w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

14,02 zł/m²174 m² 2 439 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o łącznej pow.174,27 m2 na I piętrze składającego się z sali obsług 72,25 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i nowocześnie wykończony lokal użytkowy położony w przyziemiu zadbanego budynku handlowo-usługowego. To idealne miejsce na biuro, gabinet, punkt usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem 7 lokali usługowych znajdujących się przy ulicy Gwiaździstej w Głogowie Lokale znajdują się w kompleksie, w którym jest ośrodek zdrowia, poczta i inne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku zlokalizowanym w samym "sercu" Wrocławia. Lokal na parterze, wejście wprost z chodnika, doskonała widoczność, duża powierzchnia witryn. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 001 zł65,20 m² 18 328,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Potrzebujesz lokalu na własną działalność? Jesteś zainteresowany dużą powierzchnią ? A może planujesz rozwój działalności i potrzebujesz kolejnych pomieszczeń? Idealnie! Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł1 127 m² 1 730,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

= kontakt magdalena cecotka   = na sprzedaż nieruchomość gruntowa, zabudowana dwoma budynkami : mieszkalno biurowym - jednopiętrowym- o powierzchni ok 440M2 oraz budynekiem produkcyjno.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł95 m² 16 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny / usługowo-handlowy 95 m - Wrocław, ul. Piotra Skargi Do sprzedaży atrakcyjny lokal z najemcą (gastronomia) położony w ścisłym centrum Wrocławia - przy ul. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

29,30 zł/m²51,20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 51,20m2 usytuowanego na parterze budynku mieszkalnego przy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł12 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku z 2018 roku w inwestycji Angel River. Miejsce znajduje się na poziomie -1, tuż obok wejścia do windy, co zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł3 514 m² 1 479,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:200

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   nieruchomość pod inwestycje! Do sprzedania nieruchomość położona na działce o powierzchni 4000 m2 znajdującej się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy lokal pod działalność gospodarczą w Legnicy w sąsiedztwie ulicy Złotoryjskiej w Legnicy. Lokal można zaadaptować na dowolną działalność gospodarczą. Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

37,14 zł/m²70 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Świdnicy. Nieruchomość dwupoziomowa, wejście bezpośrednio od ulicy, duża witryna. Powierzchnia około 70m 2. Lokal po remoncie. Ogrzewanie gazowe. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal o powierzchni 35 m2, położony w reprezentacyjnym budynku na ul. Włodkowica, 200 metrów od budynku Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij