dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 679 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 679 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2023 roku, zlokalizowanym w miejscowości Bielany Wrocławskie w aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

57,65 zł/m²232 m² 13 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia - Lokal biurowy o powierzchni 232 m2. Lokal znajduje się w centrum miasta pomiędzy Placem Dominikańskim, a rynkiem. Pomieszczenie Open space z możliwością aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł663,51 m² 3 993,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż Stara Willa - okazały, zabytkowy budynek z 1880 roku, który od 10 lat, po gruntownym remoncie, pełni funkcję popularnego górskiego pensjonatu. Zlokalizowana w baśniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł98,50 m² 5 065,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości prezentuje atrakcyjny lokal na sprzedaż w centrum Świdnicy! podstawowe informacje Powierzchnia: 98,5m 2 Cena ofertowa: 499 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

52,83 zł/m²53 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia I piętro w kamienicy o powierzchni 53m2 położone Stare Miasto. prawa strona 2 pokoje i łazienka, lewa strona również 2 pokoje i wc, komfortowo wykończony, duży.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²863 m² 8 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku biurowego przy ul. Żelaznej 7 w pobliżu dworca Wałbrzych Główny. Budynek posiada łączną.

Szczegóły ogłoszenia

99,01 zł/m²29,29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W prestiżowej kamienicy Centralna lokalizacja | Wysoki sufit 3.35m | Duży przeszklenia | Zrewitalizowana kamienica ***** ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Lokal składa się z: * Przestronnej sali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy usytuowany w samym centrum Boguszowa-Gorc przy urzędzie miejskim. Nieruchomość położona na parterze kamienicy w ciągu głównego ruchu pieszych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości komfort zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty przedsprzedaży lokalu handlowo-usługowego położonego na parterze urokliwej, zabytkowej kamienicy w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²926,10 m² 39 822 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja promocja na wynajem biur W sky tower! Tylko przez ograniczony czas oferujemy wynajem prestiżowych powierzchni biurowych w Sky Tower w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach ceny.

Szczegóły ogłoszenia

2 142 735 zł204,07 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal medyczny w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal z przeznaczeniem na lokal medyczny w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²64 m² 2 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

2,60 zł/m²3 018 m² 7 846 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o powierzchni 3018 m2 z możliwością zwiększenia powierzchni. Działka utwardzona nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lub Sprzedaż Lokalizacja i Potencjał. Inny lokal użytkowy o powierzchni 100,3 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia. Ta lokalizacja gwarantuje wysokie natężenie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²106 m² 5 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Pięknie doświetlone biuro z widokiem na Plac Wolności. Taras 40 mkw pozwala na korzystanie z widoków. Open space z własnym aneksem kuchennym, z przestrzenią dla recepcji i 6/8.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²140 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tania powierzchnia pod magazyn, warsztat, itp Do lokalu wejście przez dużą bramę. przed lokalem utwardzony wjazd. Magzyn wodny są okna. Toaleta kilka kroków w sąsiednim budynku. kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²216,85 m² 15 613 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł118,30 m² 3 212,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy 118,3 m Boleścin, gm. Trzebnica Na sprzedaż wolnostojący lokal handlowo-usługowy o powierzchni 118,3 m , położony w miejscowości Boleścin.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł112 m² 9 732,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż Lokal o powierzchni 112 m położony w centrum wrocławskiego Nadodrza. Nieruchomość zlokalizowana na parterze narożnej 5-kondygnacyjnej nieruchomość Atutem tego miejsca jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 499 000 zł300 m² 8 330 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowoczesny obiekt noclegowy zlokalizowany w Goszowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Czarna Góra Resort. To propozycja dla inwestora poszukującego gotowego produktu turystycznego.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł110 m² 6 090,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy mieszczący się przy ulicy przy ulicy Olszewskiego w budynku z 2000 roku. Lokal składa się z: głównej sali dwóch pomieszczeń magazynowych pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

82 290 zł55,30 m² 1 488,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mały Domek oferuje atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w samym centrum Mieroszowa. Miejscowość charakteryzuje się urokiem i dogodną lokalizacją znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,05 m² 9 336,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy 61,05 m w centrum Wrocławia (ołbin) Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 61,05 m , położony na parterze w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

71,75 zł/m²302 m² 21 667 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal pod placówkę medyczną - 302 m Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 302 m (powierzchnia użytkowa 262,5 m + 15% części wspólnych), idealnie przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę najmu budynku magazynowego przy ul. Armii Krajowej 5 w Wałbrzychu. Budynek magazynowy o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

41,48 zł/m²26,52 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość o powierzchni 26,52m2 usytuowana jest na parterze w dwupiętrowej kamienicy. Lokal posiada witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł38,40 m² 9 244,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis: na sprzedaż lokal usługowy 38,4 m Kłodzko Z możliwością przejęcia całego, działającego biznesu! W cenie pełne wyposażenie i działający biznes Bar Klatka! W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

65,83 zł/m²120 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowa nieruchomość w ścisłym centrum Wrocławia zaledwie kilka minut spacerem od Rynku i tuż obok galerii Renoma. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 120 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

56,57 zł/m²41,54 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu lokalu użytkowego o powierzchni 41,54 m2 znajdującego się na 3 piętrze budynku w Centrum Biznesowym Fenix w Oleśnicy. Nieruchomość zlokalizowana po.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 312 m² 1 056,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO sprzedania budynek mieszkalny - kamienica W legnicy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy wraz z gruntem przeznaczonej pod cel inwestycyjny - mieszkaniowy. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

46,03 zł/m²98,20 m² 4 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 98,2 m w dwupiętrowym obiekcie łączącym w sobie estetykę i funkcjonalność. Budynek położony jest bezpośrednio przy drodze miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 16,95 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca pkp Ząbkowice.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł334 m² 11 676,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal użytkowy do sprzedaży! Idealny na kancelarię notarialną, prawną lub inną działalność biurową lub usługową. Opiekun Oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł42 m² 3 809,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   doskonała inwestycja dla inwestora / duża stopa zwrotu W skali roku Na sprzedaż lokal użytkowy, w zespole parterowych pawilonów handlowych,.