dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 674 ogłoszenia

20,19 zł/m²74,28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A., Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, wynajmie lokal użytkowy o łącznej powierzchni 74,28 m2. Wyposażony w instalacje wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną (wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 m , położony przy głównej drodze dojazdowej do centrum, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko U nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną w malowniczym Zagórzu Śląskim! Nieruchomość z dużym potencjałem! Restauracja zagroda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę nowoczesny, w pełni dostosowany do wymogów sanitarno- epidemiologicznych ,lokal pod gabinet lekarski o powierzchni 14 m2, zlokalizowany na parterze w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż i wynajem w pełni wyposażony lokal pod usługi gastronomiczne. Lokal ma 210m2 + 200m2 piwnicy. Składa się z 2 dużych sali (jedna z barem), kuchni, zmywaka, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe 18 m - gotowy biznes / inwestycja Na sprzedaż lokal/e usługowe (pawilony) o powierzchni ok. 18 m . Świetna opcja zarówno pod własny biznes, jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

64,02 zł/m²24,40 m² 1 562 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biura i lokale w centrum Lubina. Lokale od 18 m2 do 200 m2 Jeśli potrzebujesz miejsca do pracy w przyjaznej, świetnie wyposażonej przestrzeni biurowej, liczysz na preferencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcie lokale o wielkości 143m2, 145m2, 182m2, 203m2, 275m2 oraz 635m2. Przeznaczenie: usługowy, handlowy, biurowy, gastronomiczny, usługi medyczne, biurowo-magazynowy, szkolno-przedszkolny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do sprzedania doskonale zlokalizowana nieruchomość usługowa z funkcją mieszkalną, o łącznej powierzchni ok. 147 m2, znajdująca się przy ul. Grunwaldzkiej w Złotoryi. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł19 m² 22 105,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal 19 m / Legnicka 60C / Magnolia Park / Inwestycja / Wrocław lokalizacja Na sprzedaż lokal inwestycyjny w świetnej lokalizacji przy ul. Legnickiej we Wrocławiu: - 3,2 km do Rynku - 2 min do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 50 m , zlokalizowany przy ul. Kniaziewicza w ścisłym centrum Wrocławia. To idealna propozycja pod własną działalność lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

CO wynajmujemy? Przestronny i funkcjonalny lokal biurowy powierzchni 175 m znajdujący się na 4 piętrze w biurowcu w centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się lokal? Położony jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia przestrzeń biurowa (całe piętro) o powierzchni 175,91 m2 (powierzchnia całkowita 193,16 M2). Wysokość pomieszczenia 3 m. Powierzchnia dostępna od 1 stycznia 2026 r lub.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²109 m² 7 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro 109 m | Ścisłe centrum | Reprezentacyjny biurowiec | Parking | Winda Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu 109 m , zlokalizowana w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²251 m² 11 295 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem lokal o powierzchni 250,83 m2 położony jest na III piętrze w biurowcu przy ul. Tęczowej. Lokal jest dostępny od 01.02.2026.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł48,28 m² 2 485,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuje lokal położony w dzielnicy Stary Zdrój. Lokal w doskonałej lokalizacji przy głównym komunikacyjnym oraz ciągu pieszych. Nieruchomość składa się z 5 pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 100 m² 1 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż nr oferty: sbdoc7421 kategoria: hotel miasto: legnica dzielnica: nowe Osiedle powierzchnia: 1100m2 powierzchnia działki: 820m2 ilość pokoi: 30 opis Na sprzedaż atrakcyjna nierychomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł16,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: garaż z kanałem po remoncie ul. Żmigrodzka Cena: 110 000 zł Na sprzedaż garaż o powierzchni 16,5 m zlokalizowany przy ul. Żmigrodzka. Idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyłączność! Do wynajęcia oferuję lokal o powierzchni 60m2 znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Sobięcin , usytuowany w kamienicy po termomodernizacji na parterze składający.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 65 m , znajdujący się na parterze. Gotowy do użytku, idealny na prowadzenie różnorodnej działalności: usługowej, biurowej, handlowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł361 m² 8 254,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal użytkowy we Wrocławiu- dzielnica Śródmieście, plac Bema. Lokal położony na parterze z bezpośrednim wejściem z ciągu pieszych. Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest lokal biurowo - usługowy przy ul. Obornickiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa 57 m Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszamy składania ofert najmu. Uniwersalna przestrzeń komercyjna do wynajęcia - ok. 1.000 m | OVO Wrocław | Centrum Do wynajęcia przestrzeń użytkowa o powierzchni ok. 1.000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²43,45 m² 1 304 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie idealne na cichą działalność usługowo-biurową! Zdjęcia poglądowe. Pomieszczenie o powierzchni 43,45 m2. Dodatkowo możliwość korzystania ze Wspólnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²19,50 m² 1 028 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 19,50 m2. Do ceny należy doliczyć: - 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych - 23,30 zł.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 651,72 m² 4 238,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt hotelowy - Biskupice Podgórne k. Wrocławia - Na sprzedaż funkcjonujący, wolnostojący obiekt hotelowy z restauracją, położony w Biskupicach Podgórnych, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł89 m² 14 494,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal usługowy we Wrocławiu/ dzielnica - Śródmieście, plac grunwaldzki. Przy campusie politechniki wrocławskiej Lokal położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

58,21 zł/m²67 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne biuro o powierzchni 67m2 przy ulicy Sokolniczej 5 (bezpośrednio przy pl. Jana Pawła II), idealne dla firm ceniących prestiż, komfort oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²103 m² 4 120 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 142 735 zł183,13 m² 11 700,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal medyczny w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal z przeznaczeniem na lokal medyczny w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duża obniżka ceny! teraz tylko 599 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowo zlokalizowana nieruchomość inwestycyjna położona w centrum miasta Zgorzelca, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²212 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: aleksandra Dzielnicka tel:   Powierzchnia biurowa na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego! ****wolne od zaraz**** Podstawowe informacje: - lokal biurowy o powierzchni 212.

Szczegóły ogłoszenia

41,94 zł/m²17 m² 713 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / stare miasto/ blisko Rynku Do wynajęcia od 1 czerwca 2026 lokal użytkowy o powierzchni 17 m2 na 4 piętrze kamienicy przy ul. Świdnickiej ,w bliskim sąsiedztwie Rynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

36,11 zł/m²360 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia 360 m2 powierzchni magazynowo-biurowej we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 18 , będącej częścią hali przemysłowej. Teren Wrocławskiego Parku Przemysłowego na którym wg Miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

75,63 zł/m²49,40 m² 3 736 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dzień dobry Przedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala. Lokal znajduje się w budynku z 2015 r. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²175 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro 175 m | klasa A | 4 piętro | open space + 2 pokoje Lokalizacja zapewnia sprawny dojazd do kluczowych punktów miasta, a układ powierzchni daje możliwość dopasowania aranżacji do.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²145 m² 5 075 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 145 m2 znajdujący się na 2 piętrze w ścisłym centrum Wrocławia, niedaleko Głównego Dworca pkp i pks z doskonałym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal handlowo - usługowy - ścisłe Centrum Świebodzic! Na powierzchnię lokalu składa się sala główna o powierzchni około 20 m2 oraz zaplecze socjalno magazynowe i toaleta. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł648 m² 2 932,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - kamienica inwestycyjna w centrum Legnicy Na sprzedaż trzypiętrowa kamienica po kapitalnym remoncie, położona blisko centrum Legnicy. Budynek o powierzchni całkowitej 648.