dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

42,11 zł/m²114 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Przy Wrocławskim Parku Przemysłowym i wsb ul. Fabryczna Piętro bud. biurowego, klimatyzowane, okolice wsb Do wynajmu II piętro budynku biurowego o pow. ok. 114m2. Całe piętro, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł120 m² 11 241,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - obok lotniska w nowo wybudowanym apartamentowcu we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wrocław,dolnośląskie

1 392 000 zł109 m² 12 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Pakiet 3 apartamentów inwestycyjnych | gotowe do zarabiania | Wrocław Na sprzedaż pakiet trzech apartamentów hotelowo-usługowych o łącznej powierzchni 108,76 m , stanowiących gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

93,23 zł/m²107 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Wyjątkowa szansa na rozwój Twojego biznesu w Legnicy! Szukasz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy? Mamy dla Ciebie prestiżowy lokal o powierzchni 107,26 m położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Wrocław,dolnośląskie

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem od zaraz przestronny lokal użytkowy o powierzchni 70m2m , położony w budynku wolnostojącym/biurowym przy ul. Kobierzyckiej. Doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

94,44 zł/m²90 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal usługowy o wysokim standardzie wykończenia. Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku w centralnej części miasta. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł115 m² 10 869,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 115 m . Centrum Wrocławia .Winda do lokalu Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 115 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia, kilka minut spacerem od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szczytnicka

Wrocław,dolnośląskie

56 zł/m²88 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokal usługowy na wynajem Wrocław Śródmieście, ul. Szczytnicka 36 Lokalizacja, która pracuje na Twój biznes Jeśli szukasz miejsca, które ciągnie klientów samo z siebie to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 109 500 zł79 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni ok. 50 m . Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Wrocławia, w dzielnicy śródmieście/nadodrze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Joannitów

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²32 m² 1 583 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenie biurowe nr 255 o pow. 31,65 m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

75,64 zł/m²78 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego 12 u zbiegu ulic sądowa/grabiszyńska. Biuro położone jest na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

53,77 zł/m²372 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Proponuję do wynajęcia komfortowy lokal znajdujący się w kamienicy zlokalizowanej przy wałbrzyskim Rynku, ul. Sienkiewicza. Przestronny i wygodny lokal o pow. 372 m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²99 m² 9 873 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 98,73 m2 którego ofertę pragnę przedstawić znajduje się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym przy ul. Walońskiej/przedmieście Oławskie. Aktualny układ: sala do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

47,88 zł/m²50 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 50m , położony w nowym budynku przy ul. Wrocławska, żerniki Wrocławskie na południe od Jagodna. Doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Główna

Jugów,dolnośląskie

28,33 zł/m²60 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 60 m2 położony w centrum Jugowa (w okolicy: szkoła, kościół, przystanek autobusowy, miejsca parkingowe). Lokal składa się z ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

48 zł/m²25 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem oferuję lokal o powierzchni 25 m2 w Śródmieściu. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz wc. Lokal w bardzo dobrym stanie, nie wymaga odświeżenia. Bardzo dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Głuszyca Górna

Głuszyca Górna,dolnośląskie

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego usytuowanego przy głównym ciągu komunikacyjnym w Głuszycy. Lokal o powierzchni 65 m2 składa się z głównej sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²130 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 130m | 2 wejścia | witryny|8 miejsc parkingowych|miejsce na szyld Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 130 m , położony we Wrocławiu, w dzielnicy Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł83 m² 12 060,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy | 3 miejsca postojowe | szerokie przeznaczenie lokalu | witryny Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 82,83 m , zlokalizowany przy ul. Krakowskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 639 199 zł109 m² 15 038,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kluczowe atuty Powierzchnia łączna - 109 m2, w tym:. ?Sala usługowa (parter): 78,97 m2. ?Antresola (otwarta powierzchnia usługowa): 26,32 m2. ?Toaleta: 1,41 m2. ?Przedsionek/wejście: 2,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 999 zł158 m² 5 054 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal parterowy o powierzchni ok. 158 m2 składający się z sali głównej oraz wydzielonych 6 pomieszczeń, toalety, pomieszczenia socjalnego. Duże witryny z ekspozycją na ruchliwą drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Świdnica,dolnośląskie

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowy lokal gastronomiczny w sercu Świdnicy - idealne miejsce na Twój biznes! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 300 mkw, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 460 130 zł209 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

"nie szukaj dalej, oferta tylko U nas" Na sprzedaż lokalu użytkowy zajmujący całe II piętro nowego budynku położonego przy Alei Wojska Polskiego w Jeleniej Górze. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Grunwaldzka

Głuszyca,dolnośląskie

549 000 zł145 m² 3 778,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 145,3 m , położony w samym sercu Głuszycy - przy głównej ulicy Grunwaldzkiej. To doskonale zlokalizowane miejsce z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

76,39 zł/m²72 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Przestronny lokal 72 m w Śródmieściu idealny pod kancelarię, gabinet lub działalność usługową | ul. Wyszyńskiego, wrocław Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

139,75 zł/m²86 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na parterze Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Od 1 maja, lokal po sklepie mięsnym, tuż przy kawiarnio-piekarni. Z dodatkowym wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kłębanowice

Kłębanowice,dolnośląskie

499 000 zł1 300 m² 383,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy Obiekt Produkcyjno-Magazynowy 1302 m na Działce 1,4 ha - Kłębanowice (gmina Radwanice) Szukasz miejsca, które pozwoli na natychmiastowe uruchomienie lub rozszerzenie Twojej działalności?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Radwanice,dolnośląskie

30,30 zł/m²132 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalne biuro o powierzchni całkowitej ok. 135 m (piętro) zlokalizowane w Siechnicach, w bezpośrednim sąsiedztwie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Mickiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

499 000 zł176 m² 2 840,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ze względu na rozważaną zmianę lokalizacji biura turystycznego "turysta", na sprzedaż posiadamy obiekt w którym mieści się siedziba biura. Możliwość zamiany na mniejszy lokal za dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł198 m² 10 090,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

198m2/lokal z witrynami / dawna apteka "pod Słońcem" / prowizja 0%! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 198,20 m2, w tym powierzchnia parteru 152,10m2 i powierzchnia pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

56,71 zł/m²106 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 105,80 m (7 x 15 m), zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Olimpia Port przy ul. ulica Marca Pola 33a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

80 zł/m²60 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

0% - prowizji od najemcy. Do wynajęcia lokale handlowo-usługowe Galeria Wnętrz Domar, wrocław Atlant Estates oferuje na wynajem atrakcyjne lokale handlowo-usługowe w renomowanej Galeria Wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

67,98 zł/m²44 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój biznes w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, duże okno, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 44,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

76,39 zł/m²72 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal do wynajęcia Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze i jedyna Galeria Handlowa w tym mieście o najwyższym europejskim.