dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szczytnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 159 000 zł94 m² 12 382,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście zaledwie 500 metrów od Pasażu Grunwaldzkiego! Ul. Szczytnicka Atrakcyjne położenie nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

49 999 zł17 m² 3 011,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży oferujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 16,60 m , usytuowany w Boguszowie-Gorcach, w dzielnicy Gorce, przy głównej ulicy , z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Słowiańska

Głogów,dolnośląskie

419 000 zł79 m² 5 280,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy W doskonałej lokalizacji ul. Słowiańska, głogów Wejście z ulicy | Po generalnym remoncie | Gotowy biznes lub inwestycja | Ogrzewanie miejskie | Dostępny od zaraz Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł227 m² 6 607,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 227 m, położony na parterze i w przyziemiu nowoczesnego budynku przy ul. Nowej we Wrocławiu.Lokal składa się z: 8 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Dmowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

469 000 zł300 m² 1 563,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy 300 m Centrum Wałbrzycha. Przestronny lokal użytkowy o powierzchni 299,70 m zlokalizowany na 3. piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

84,29 zł/m²70 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesne Biuro do Wynajęcia Wrocław, ul. Legnicka 59 Bez prowizji dla najemcy | Gotowe do pracy z pełnym wyposażeniem I Bezpośrednio od Właściciela Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

679 500 zł82 m² 8 311,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy Wrocław | 81,75 m + piwnica Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 81,75 m , położony w atrakcyjnej części Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Westerplatte

Świdnica,dolnośląskie

45 zł/m²11 m² 495 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura w biurowcu przy ul. Westerplatte 72. Wynajmujemy biura na godziny, dni lub miesiące. Istnieje możliwość korzystania ze sprzętu biurowego: drukarki, kserokopiarki, scanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

30 zł/m²175 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z miejscami parkingowymi przy ul. Robotniczej we Wrocławiu ( możliwy remont pod preferencje Najemcy , parking, przemysłowe otoczenie, klimatyzacja) Prezentuję lokal użytkowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

30,30 zł/m²132 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalne biuro o powierzchni całkowitej ok. 135 m (piętro) zlokalizowane w Siechnicach, w bezpośrednim sąsiedztwie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Głogów

Głogów,dolnośląskie

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni ok.40m2, składający się z: -pomieszczenia głównego, -wydzielonej części recepcyjnej, -toalety, -niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

25 zł/m²800 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale handlowo-usługowe w nowoczesnej Galerii Handlowej, zlokalizowanej przy ul. Zielonej - głównej arterii komunikacyjnej Stronia Śląskiego. To strategiczny punkt miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

108,82 zł/m²136 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony przy głównej ulicy, zapewniającej bardzo dobrą widoczność i stały ruch klientów. Lokal posiada duże witryny, idealne pod ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sucha

Wrocław,dolnośląskie

65,02 zł/m²203 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Biuro Obrotu Nieruchomościami w Warszawie przedstawia propozycje wynajmu lokaul D02.004 o pow. 203,09 m (lokal - w stanie deweloperskim). Dostosowanie powierzchni do profilu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

75,82 zł/m²106 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 105,5m znajdujący się w biurowcu przy ulicy Jerzego Kukuczki. Lokal dostępny od zaraz! układ pomieszczeń: - poczekalnia/korytarz; - sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

30,30 zł/m²16 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia murowany garaż w okolicy Placu Piłsudskiego na wrocławskich Karłowicach. Garaż standardowy na jedno auto, nowa brama wjazdowa. Doskonała lokalizacja, obok mnóstwo mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wrocław,dolnośląskie

326,73 zł/m²101 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal komercyjny ul. Oławska, najruchliwsza ulica we Wrocławiu. Oferta wynajmu przestronnego lokalu użytkowego położonego przy ul. Oławskiej jednej z najbardziej znanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

51,09 zł/m²96 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 96 m , zlokalizowany w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych punktów Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł92 m² 9 239,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na sprzedaż 500 m od Rynku, ul. Kazimierza Wielkiego Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 92 m , położony w świetnej lokalizacji zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie handlowo-usługowe w nowoczesnym obiekcie komercyjnym, zlokalizowanym w ścisłym centrum Stronia Śląskiego, przy ul. Zielonej - głównej osi komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

90,96 zł/m²71 m² 6 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro 71 m | Stare Miasto Do wynajęcia nowoczesne biuro o powierzchni 71,02 m . Lokal znajduje się przy deptaku prowadzącym bezpośrednio do Rynku, w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy Państwu lokal na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Rodzaj lokalu: użytkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łąkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

71,69 zł/m²110 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 110 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Kamieńca Wrocławskiego, przy ul. Łąkowej. Nieruchomość po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

44,92 zł/m²256 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

O biurze Szewska 74 to odrestaurowana kamienica z XIX w. o powierzchni ok. 1700 mkw. Łączna powierzchnia najmu powierzchni biurowej to około 1200 m2. Aż 5 kondygnacji. Kamienica przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

80 zł/m²25 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości prezentuje Państwu lokal do wynajęcia w Jeleniej Górze na dowolną nieuciążliwą działalność : biuro, salon kosmetyczny, fryzjerski, gabinet lekarski itp Powierzchnia lokalu to 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

39,47 zł/m²38 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy na Podzamczu o powierzchni 38 m , położony na 9 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu. Lokal jest przystosowany do prowadzenia działalności biurowej i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Żołnierska

Podgórzyn,dolnośląskie

3 840 000 zł2 000 m² 1 920 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam na prezentację obiektu restauracyjnego wraz z pokojami hotelowymi oraz nietuzinkowego drewnianego domu jednorodzinnego. Obiekt zlokalizowany w sąsiedztwie stawów podgórzyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

34,28 zł/m²125 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy/handlowy/biurowy o pow. użykowej 125,43 m2 w doskonałej lokalizacji - Centrum Lubina - naprzeciwko starostwa powiatowego i Przychodni "femina". Od kilku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Oporowska

Wrocław,dolnośląskie

43,24 zł/m²185 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu spa Wrocław, hotel Śląsk Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 185 m , położony w przyziemiu Hotelu Śląsk we Wrocławiu. Lokal składa się z 14 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

2 577 000 zł524 m² 4 921,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek usługowo mieszkalny jako funkcja restauracyjno-hotelowa z miejscami parkingowymi. Powierzchnia użytkowa: 523,57 m W tym część mieszkalna : 127,36 m2 Część restauracyjno-hotelowa :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

40 zł/m²68 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego zlokalizowanego w dzielnicy Nadodrze. Lokal znajduje się przy ulicy Św. Wincentego, jest to boczna ulicy Pomorskiej prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Dedala

Wrocław,dolnośląskie

59,95 zł/m²64 m² 3 843 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dzień dobry Przedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala. Lokal znajduje się w budynku z 2015 r. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł91 m² 23 076,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - wynajęty pod stabilną gastronomię, centrum Wrocławia Opcja: przejęcie z najemcą lub bez najemcy Na sprzedaż lokal usługowy położony na parterze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

986 885 zł64 m² 15 492,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w inwestycji - Krzyki, ul. Ślężna Nowy lokal handlowo-usługowy w inwestycji Ślężna Vita w prestiżowej części dzielnicy Krzyki. Budynek zrealizował.