dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 152 ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w centrum Bolesławca. Mieszkanie ma powierzchnię 50,17 m2 wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł58,54 m² 6 662,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,54 m , położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy w jednej z cenionych części Legnicy obręb Tarninów. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48,70 m² 5 544,15 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 położone przy ulicy Herbowej osiedle Piastów II. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej kuchni i łazienki. Stan mieszkania: okna pcv +.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł90 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1859

Niektóre wnętrza mają w sobie coś, czego nie da się podrobić - klimat, który czuć od pierwszego kroku. I właśnie takie jest to mieszkanie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł62,30 m² 5 136,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Kilińskiego. Nieruchomość o powierzchni 62,30 m2 składa się z 4 pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł53,40 m² 6 928,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta Trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Orle. Czwarte piętro. Trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc. CO i cwu z sieci miejskiej Stolarka okienna pcv Duży balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 34,3 m | użytkowa ok. 45 m | centrum miasta | bezczynszowe | po remoncie Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 34,3.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47,04 m² 12 436,22 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2M z balkonem blisko tramwaju, z możliwością zakupu miejsca postojowego - Wrocław, muchobór Mały Na sprzedaż odświeżone, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

671 495 zł48,10 m² 13 960,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lux! / 2 Pok / Graniczna / Balkon. mieszkanie 2 pokojowe, pełen rozkład, zlokalizowane na inwestycji "osiedle Graniczna" LC Corp we Wrocławiu (muchobór Wielki - zachodnia część Wrocławia).

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,56 m² 5 465,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Wałbrzycha - na Białym Kamieniu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 45,56.

Szczegóły ogłoszenia

749 990 zł75,10 m² 9 986,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 75,10 m2 położony w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Karpacza - ul. Komuny Paryskiej. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł24 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż podwójne miejsce postojowe w garażu podziemnym zlokalizowanym w prestiżowej inwestycji Angel River przy ul. Walońskiej 18 we Wrocławiu. Opis: poziom: -2 Opłaty administracyjne:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe wykończone mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 41,37 m2 (po podłodze 51 m2), położone na 2 piętrze kompletnie odbudowanego budynku, który zachował klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł66,50 m² 7 443,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowo wybudowane bezczynszowe mieszkania 3 pokojowe w Łaziskach k/bolesławca. Mieszkania na piętrze I na parterze gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł79,30 m² 4 034,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Głogów , Centrum, 3 pokoje, powierzchnia 80m2, iip, sprzedaż 319 900 zł nowa cena! Szukasz mieszkania z potencjałem aranżacyjnym, o nietuzinkowej przestrzeni w centrum miasta? Świetnie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Hit! / Kawalerka / Semaforowa /balkon Strzeżone! Kawalerka na parterze, na osiedlu parkowym na Ulicy Semaforowej na Brochowie w pobliżu Aquaparku. składa sie: ustawnego dużego pokoju otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49,13 m² 7 734,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni 49,13 m , zlokalizowanego w bardzo dobrej części Kłodzka. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, z dostępem do piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

307 500 zł17,72 m² 17 353,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny | 3x kawalerka każda na osobnej kw Oferta dotyczy zakupu 1 lokalu inwestycyjnego 17,72 m2. Dostępne są 3 sztuki obok siebie - wszystkie wynajęte. Nie ma konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł31,10 m² 1 897,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność mieszkanie do kapitalnego remontu - aranżacji W kowalowej gm. Mieroszów Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w Kowalowej gm. Mieroszów, przy ul. Wałbrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,77 m² 14 713,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Jodłowicka | Stabłowice Na sprzedaż klimatyczne, dobrze doświetlone i klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 57,77 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40,50 m² 15 308,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Solida nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładny i zadbany apartament 2-pokojowy o powierzchni 43,93 m2 stanowiący lokal usługowy (niemieszkalny). Lokal położony jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 44 m | 1. piętro | centrum Szklarskiej Poręby Górnej | widok na góry | po generalnym remoncie Oferuję na sprzedaż eleganckie i w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł26,70 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w dzielnicy Biały Kamień. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na zachód; widok na skwer oraz ulicę. Standard wykończenia: ściany - gładzie;.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł44,63 m² 5 579,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 położone na pierwszym pietrze osiedlowego bloku w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja!oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł56,40 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 2 pokoje / kamienica / ogrzewanie miejskie / wysokie sufity Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwu pokojowego mieszkania o metrażu 48,10 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części miasta zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: arletta Betker tel.   Słoneczne 3 pokojowe / oddzielna kuchnia / duży balkon / piwnica Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze budynku 4-piętrowym, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł63,03 m² 14 263,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Możliwość zakupu dla rodzin z Ukrainy własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego Do sprzedania mieszkanie w bloku na osiedlu w Kowarach. Lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł67,30 m² 5 750,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem w okolicy Małej Poczty w Jeleniej Górze! Podstawowe informacje Powierzchnia całkowita: 67,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 379 zł47,43 m² 9 284,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,43 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku w podwrocławskiej Lutyni. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Docenisz prywatność, kameralną zabudowę w okolicy i pełny dostęp do pełnej infrastruktury? Na sprzedaż wyjątkowo jasne, dwustronne mieszkanie (58 m ) przy ul. Dubrownickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal użytkowy w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu. Opiekun oferty: mariusz Lesicki Tel.   Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek z 2022 roku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie numer 19 sprzedaż bezpośrednio W budynku winda wysoki standard deweloperski Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała lokalizacja Oława.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł49,10 m² 15 050,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,10 m zlokalizowane na wrocławskim Jagodnie, w nowym budynku z 2023 roku. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie, balkon, 58 M2 ul. Jodłowicka Mieszkanie znajduje się przy ul. Jodłowickiej, w nowoczesnym osiedlu Słoneczne Stabłowice we Wrocławiu. Osiedle z licznymi udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50,28 m² 11 933,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zanim zanurzysz się w zapachu drewna, mam dla Ciebie wiadomość, która zapewni Ci święty spokój. Jako jedyny reprezentant właściciela, biorę na siebie pełną odpowiedzialność za Twój komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 960 zł50,10 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament Z ogrodem 85 m - prestiżowy tarninów (3 pokoje) Lokalizacja: legnica, tarninów (okolice Lasku Złotoryjskiego) Powierzchnia mieszkania: 50,10 m Powierzchnia ogrodu: 85,0.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe, komfortowe życie czeka na Ciebie na wrocławskim Poświętnem! Odkryj nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 875 zł91,33 m² 14 090 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, oferta deweloperska. Termin realizacji - 04.2026 Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Oferuje do sprzedaży duże mieszkanie wymagające remontu jednak z ogromnym potencjałem. Cicha uliczka tuż obok pięknych zdrojowych parków, licznych kawiarenek oraz tras spacerowych Zalety: bardzo.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij