dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 148 ogłoszeń

340 000 zł48,70 m² 6 981,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam serdecznie Szanowni Państwo nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie około 48,70 m , balkon duży tarasowy w dzielnicy Biały Kamień blisko Szczawno-Zdrój około.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł93,17 m² 9 649,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około 93,17 m , położone na czwartym piętrze w budynku bez windy, w sercu wrocławskiego Nadodrza przy ul. Chrobrego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 550 zł68,74 m² 7 587,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna cena promocyjna 521 550 zł! Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji dla biura - oszczędzasz ok. 20 000 zł! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w domach.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł53,32 m² 18 754,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Balkon nad zielenią historia dwóch pokoi Są mieszkania, które po prostu są. A są też takie, w których nawet dwa pokoje zdają się mieć charakter i własne opowieści. Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł53,80 m² 12 434,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,8 m z balkonem 3,49 m . Inwestycja to osiedle w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł105,11 m² 5 518,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1817

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z tarasem, garażem i udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnością Funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 116,32.

Szczegóły ogłoszenia

769 999 zł60,21 m² 12 788,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Drewniana podłoga i ramy okienne to fundament tej wyjątkowej przestrzeni. Naturalne materiały budują aurę skandynawskiego spokoju w każdym z dwóch pokoi. To tutaj miejski zgiełk.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł79,40 m² 5 277,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej, zadbanej kamienicy, ul. Staszica. *Loggia* Możliwość dzierżawy ogródka* I piętro* Blisko parku* Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,69 m² 8 176,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem i komórką lokatorską, zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania proponuję dwupokojowe mieszkanie, o wielkości 48 m2, położone na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Polnej w Świebodzicach. W skład nieruchomości wchodzi: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowoczesne 2 Pokoje po Remoncie Panorama Miasta i Komfort Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na 6. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,62 m² 15 440,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko U nas Miejsce parkingowe w cenie! Zainwestuj lub zamieszkaj pod Czarną Górą - topowym ośrodkiem narciarskim w Polsce Nowy lokal znajdujący się w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> kama Nieruchomości prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Jeleniej Górze z bliskim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,39 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy ul. Brylantowej. Osiedle ulokowane zostało w otoczeniu innych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł78,65 m² 4 068,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pok. o powierzchni 78.65m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy na Tarninowie. Lokal składa się z następujących pomieszczeń: - przestronny salon, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jasne 3 pokoje / widok na zieleń / garaż / rozkład Słoneczne mieszkanie na Ołtaszynie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 999 zł63,60 m² 12 091,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Wrocław-Sołtysowice. Osiedle ma przyjemny, uporządkowany charakter. Zieleń, przestrzeń między budynkami i brak.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,30 m² 20 762,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy widok na park mieszczański i przestrzeń przepełniona światłem dziennym To właśnie cechy tego apartamentu, który może stać się Twoim idealnym miejscem do życia i lokatą.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż pięknie doświetlone trzypokojowe mieszkanie przy ul. Bacciarellego, w najbardziej zielonej części Wrocławia. To miejsce, które łączy w sobie ciszę i spokój z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł227,88 m² 789,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu położonego w centrum miasta Bolkowa. Powierzchnia całkowita to 227,88m2. Na parterze znajduje się: holl, kotłownia, toaleta, dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52,50 m² 10 838,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe mieszkanie w sercu Nadodrza Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 3. piętrze kamienicy Do mieszkania przynależy duża piwnica (ok. 16 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jako Biuro Ochab Nieruchomości z Sycowa prowadzimy oficjalną sprzedaż nowych inwestycji od aldy Development. Firmy, którą wyróżnia wieloletnie doświadczenie w budownictwie i standard.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł65,42 m² 6 343,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 65,42 m , położone w zadbanej kamienicy z 1970 roku, w świetnie skomunikowanej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł25,95 m² 8 477,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 25,95 m2 - niskie koszty, idealna inwestycja - Legnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,95 m2, położone na 2. piętrze w budynku 4-piętrowym w Legnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie z potencjałem | balkon | Muchobór | ul. Żwirki i Wigury Wrocław Muchobór Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m (70 m po podłodze), zlokalizowane przy ul. Orzeszkowej w samym sercu prestiżowego Tarninowa w Legnicy. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł39,50 m² 7 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z balkonem na wysokim parterze Zabobrze Cena: 298 000 zl Powierzchnia: 39,5 m2 Cena za m2: ok. 7 544 zl/m2 Pietro: wysoki parter Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 752 zł74,75 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na piętrze - w kameralnym budynku na spokojnym osiedlu na południu Wrocławia. Osiedle leży na południe od Wrocławia, w otoczeniu zieleni, blisko terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2019 roku, przy ul. gen. Roweckiego Grota ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Willa Parkowy Zakątek Twój drugi dom w sercu Polanicy-Zdroju. Lokalizacja: ul. Ogrodowa 2, polanica-Zdrój Planowane zakończenie inwestycji: III kwartał 2026 r. (wrzesień) Liczba apartamentów: 31.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokoje z ogrodem 64 m | 64 m | Osiedle Liliowe Szewce Cena: 599 000 zł (dotyczy dwóch ostatnich lokali w I etapie inwestycji z pozwoleniem na użytkowanie) Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.