dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 140 ogłoszeń

Rynek pierwotny

898 000 zł107,51 m² 8 352,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej, podmiejskiej części Iwin. To idealna propozycja dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł52,55 m² 11 607,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wykończony apartament z sauną znajdujący się na ulicy Cichej w Świeradowie-Zdroju. Lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrzę o powierzchni 52,55m2 ( dla 4-6.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w okolicach Centrum! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu mieszkanie o pow. 122m2 podzielone na 3 niezależne apartamenty. Wszystkie wynajmowane obecnie na Bookingu z oceną 9,2 Idealna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w Centrum Jeleniej Góry (przy ul. Wojska Polskiego). Lokal znajduje się na 3 i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 034 000 zł58,88 m² 17 561,14 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na start lub inwestycję Z loggią (13,41 M ) | stare miasto / szczepin 0% prowizji I pcc Szukasz najbezpieczniejszej lokaty kapitału w sercu Wrocławia, która zapewni Ci.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł122 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

do sprzedania mieszkanie o pow 122 m2 położone na drugim piętrze kamienicy przy ul B .Chrobrego. Mieszkanie do remontu. Brak kuchni i łazienki- są tylko toalety. Czynsz około 400 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dostępem do infrastruktury i natury? Poznaj Siechnice nowoczesną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł44,19 m² 4 050,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,19 m , położone na 2 piętrze w bloku na Osiedlu Piastowskim. Układ mieszkania: jasny pokój dzienny z loggi Sypialnia Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł73,56 m² 8 958,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 73,56m2, na 1piętrze, całkowicie bezczynszowe, z dużym ogrodem 3,7ara! Budynek 2-lokalowy, wybudowany w 2019 r . zabudowa bliźniacza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł91,50 m² 7 639,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domo Expert Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3 pokojowe nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 3. piętrze przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Jasne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealna oferta dla rodzin! Mieszkanie położone w świetnej okolicy, na osiedlu Piastów w Lubaniu, przy ul. Bolesława Krzywoustego. I piętro! Powierzchnia 61,1 m2. Mieszkanie bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł72 m² 7 847,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe Oleśnica, osiedle Serbinów Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m z balkonem, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł53,73 m² 4 336,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz 2M po atrakcyjnej cenie? Masz dość ciasnego mieszkania? A może planujesz nabyć mieszkanie inwestycyjnie? Cenisz możliwość własnej aranżacji i nie boisz się remontu? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł80,81 m² 4 702,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: wambierzyce, ul. Noworudzka Powierzchnia: 80,81 m.kw. Liczba pokoi: 4 Piętro: 0 i 2 z 2 Media: co własne (pellet), woda, prąd Czynsz: 0 zł Cena: 380 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł39,04 m² 5 993,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,04 m2, zlokalizowane na 3,5 piętrze w zadbanym budynku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

373 000 zł64,70 m² 5 765 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania w centrum Miłoszyc. Możliwość zakupu na raty lub zamiany na inną nieruchomość. Istnieje możliwość rozłożenia części ceny na raty przy pierwszej wpłacie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 972 zł30,26 m² 12 490,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Liviny to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Iwinach miejscowości graniczącej bezpośrednio z Wrocławiem od strony południowej. Projekt został przygotowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł83,26 m² 9 007,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywne, dwupoziomowe mieszkanie przy Parku Miejskim - komfort i styl w Świebodzicach Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 83 m , zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60,22 m² 10 777,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2012

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność - dostępna tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością zaprasza na prezentację wyjątkowego apartamentu z pięknym widokiem na góry, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

594 900 zł46 m² 12 932,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 46m , położone w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

773 000 zł54,11 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | Balkon |narożne | Gotowe do zamieszkania | Kleczków, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł55,48 m² 19 826,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty Julia Andrulewicz Nr Licencji pfrn 28332 tel.   Oferta dostępna wyłącznie w biurze sdp nieruchomości. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania piękne mieszkanie na Nowym Mieście! W bardzo dobrej cenie, ciekawe dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy spokojnej ulicy Ogińskiego na Nowym Mieście. W pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł21 m² 13 571,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stronie Śląskie - Sienna - Czarna Góra. Idealna inwestycja dla firmy ( w księdze wieczystej firguje jako lokal niemiaszklany - w przypadku kupienia na firmę - koszt firmy). Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 343 zł35,70 m² 13 987,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak podatku 2% pcc oraz prowizji! Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Wrocławia , stworzone z myślą o wygodnym życiu na co dzień. Kameralna zabudowa, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł67,51 m² 3 257,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Do sprzedaży prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskim Śródmieściu przy ulicy Chrobrego. Nieruchomość o powierzchni 67,51 m znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł68,69 m² 10 904,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania nowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 147,08m2 i miejscem parkingowym, zlokalizowane na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł68 m² 7 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Atrakcyjne i wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Piast. Polecam Państwu rozkładowe i bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,00 m2 położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł85,10 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie zlokalizowane na najwyższej kondygnacji w kamienicy ( adaptacja ). Układ dwustronny. Okna salonu i jednego z pokoi wychodzą na ulicę Pereca, okna dwóch sypialni na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50,20 m² 13 745,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Numer oferty W biurze: sm/elb3/2024 Oferujemy ostatni dostępny narożny apartament na sprzedaż w inwestycji w malowniczym miejscu z widokiem na jezioro Czarny Staw w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł94 m² 5 840,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy z ogrodem 94 m Na sprzedaż oferujemy duże, zadbane mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na wysokim parterze wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł78,42 m² 2 920,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,79 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku wielorodzinnym. Największym atutem nieruchomości jest imponujący,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł103,10 m² 2 424,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam do sprzedania czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze przy ul. Zamkowej w Pieszycach. Ze względu na układ mieszkania oraz dużą powierzchnię 103,10 m2 plus korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, ul. Michała Drzymały, chojnów Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 555 zł72,69 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 612 zł81,41 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania z ofertą dwustronnego dwupiętrowego mieszkania w inwestycji przy ul. Jeździeckiej, na południu Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim idealne zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 248 zł40,36 m² 15 912,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji i podatku pcc! Kupujesz od dewelopera! Budynek znajduje się w dzielnicy Kleczków, niedaleko rzeki Odry w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i zielonych skwerów.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł56,55 m² 6 010,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***nowa niższa cena*** ***oferta na wyłączność - nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym.