dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 141 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukałeś komfortowego mieszkania? Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m w pełni wyposażone. Znajduje się na 4. piętrze kamienicy z 1920 roku. Cena z metr 4947,37.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł56,90 m² 10 527,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 2 balkony | klimatyzacja | świeży budynek Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000zł - zakup obligatoryjny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na I piętrze kamienicy w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania ok. 37 m2 składa się salon, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 247 zł37,99 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta zarezerwowana Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 099 zł47,30 m² 11 270,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu! Jestem również dostępny wieczorami i w weekendy Tylko do 15 maja obowiązuje wyjątkowa promocja - cena mieszkania została obniżona z 567 127,00 zł do 533 099,38 zł, co.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł64,83 m² 4 781,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Mirska! Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość położona tuż przy przy Rynku w Mirsku. Mieszkanie położone na parterze w bloku zarządzanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł95 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie willowe położone nr 2 na I piętrze o powierzchni 95 m2, składające się z 3 Sypialni, pokoju dziennego, kuchni, przedpokoju, oraz we wspólnych częściach budynku jak.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł53 m² 13 528,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w samym sercu Krzyków, z którego wszędzie masz blisko? Marzysz o kawie na balkonie z widokiem na panoramę miasta i góry? Ta oferta jest dla Ciebie! Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł99 m² 3 323,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Biuro Miller prezentuje nieruchomość w Wałbrzychu dzielnica Podzamcze na pierwszym piętrze o powierzchni 99m2. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł68,54 m² 4 070,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu, o pow. mieszkaniowej 64,86m2. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,58 m² 13 744,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: wrocław - krzyki - osiedle skarbowców - mglista oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,58 m , położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 999 zł36,50 m² 14 958,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum! Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Допомога в отримання іпотеки -.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł34,50 m² 6 057,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m2 położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Cena: 209 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,60 m2 usytuowane na drugim piętrze kamienicy przy ul. Wolności w Bielawie. Oferta na wyłączność Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 732 zł27,16 m² 16 889,99 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 485 893 zł Powierzchnia całkowita mieszkania 27,16.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,56 m² 14 243,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wrocław | Stalowa 63 | po generalnym remoncie | na start lub inwestycyjnie 37,56 m | 5 piętro | winda | piwnica | gotowe do zamieszkania | 2 pokoje Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł32,20 m² 10 807,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 2-poziomowe położone przy parku! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym oraz duża łazienka, dodatkowo na poddaszu jest sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

245 999 zł35,50 m² 6 929,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe klimatyczne, bardzo czyste mieszkanie gotowe do zamieszkania W skład mieszania wchodzi: - 2 pokoje - 1 kuchnia - 1 łazienka z wc Czynsz zaledwie 420 zł Wszystkie instalacje zostały.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze jednopiętrowej kamienicy w Bolesławcu, przy ul. Łokietka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m znajduje się na 9. piętrze bloku z wielkiej płyty. W budynku jest winda, co ułatwia codzienne życie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,56 m2, sprzedam, 334200 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 775 zł54,36 m² 11 787,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Lokal położony na parterze , małej kilkurodzinnej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, dużej jasnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł122,45 m² 4 491,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Kościuszki Powierzchnia: 122,45 m.kw. Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 4 Media: woda, prąd, gaz Czynsz: 242,21 zł Cena: 550 000 zł Opis: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł77,33 m² 18 091,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Centrum | Przy wałach | 4 pokoje z balkonem | Stare Miasto Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   rezerwacja 4-pokojowe mieszkanie, o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 500 zł89 m² 12 353,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze w zadbanym budynku przy ul. Mierniczej. Nieruchomość stanowi pełną własność i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 993 zł37,70 m² 11 750,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem, zlokalizowane w kameralnej, nowo powstającej inwestycji w Świętej Katarzynie, zaledwie 5 km od granic Wrocławia. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł56,56 m² 6 099,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania dwupokojowe mieszkanie własnościowe na parterze, w okolicy centrum miasta niedaleko dworca pkp. Lokal o powierzchni 48,36 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

883 197 zł44,95 m² 16 907,68 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową inwestycję mieszkaniową w Oleśnicy przy ul. Leśnej 6a! W ramach projektu powstało 40 funkcjonalnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 357 366 zł94,61 m² 14 346,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwa Niezależne Mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! 0% Prowizji. W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania/wynajęcia: nie musisz martwić się o dodatkowe koszty czy remonty. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m położone przy ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, doskonale sprawdzi się zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43,76 m² 7 312,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

M.S. Na sprzedaż eleganckie mieszkań położonych na parterze odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku. To połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł69 m² 10 579,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

We speak English and French. Oferujemy do sprzedania rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na ul. Mierniczej o powierzchni 69m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78,85 m² 9 499,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Ciepła 12 78,85 m dwupoziomowej przestrzeni z potencjałem Są mieszkania, które odpowiadają na potrzeby. I są takie, które dają możliwości. To przy ul. Ciepłej należy zdecydowanie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł62,95 m² 24 463,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament wykończony w wysokim standardzie, z pięknym widokiem, położony w prestiżowej części Wrocławia - Kępa Mieszczańska, w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 004 zł47,18 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł59 m² 10 338,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Duże 1-pokojowe mieszkanie z balkonem na wrocławskim Borku sprzedam Polecamy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie przy ul. Pocztowej na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na trzeciej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł141,24 m² 4 665,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży wspaniałe i przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone na parterze budynku mieszkalnego w malowniczej miejscowości Mściwojów, powiat jaworski. Lokal mieszkalny stanowi idealną.